Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone pomaga nakładać prezerwatywy

iPhone pomaga nakładać prezerwatywy

LuiN 7 Czerwca 2010 16:26

0 0
Durex promując swoje produkty nie boi się nowych form przekazu. Do sieci trafił film prezentujący aplikację Durex Baby - najcięższą broń przekonującą mężczyzn do stosowania produktów marki Durex.

Po obejrzeniu filmu żal można mieć chyba jedynie do tego, że aplikacji Durex Baby nie znajdziemy w iTunes. Jako ciekawostka dodam, że całość materiału wideo użytego w reklamie została nagrana nie kamerą, lecz aparatem cyfrowym.




Źródło tekstu: Fubiz, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    8.  2010-06-07 17:50:56

    @7 Ciebie też pewnie chcieli "wyskrobać", ale na nieszczęście ludzkości po wszytskim z wiaderka uciekłeś... życzę dużo seksu i jeszcze wiecej chorób..

  • -3

    13. ~  2010-06-07 18:48:21  host: 48-mo4-1.acn.waw.pl

    12 czemu zakładasz że będę ojcem, czy wszyscy muszą być dzieciorobami, niektórzy maja większe ambicje i cele

  • 3

    14. ~  2010-06-07 19:24:46  host: 212.160.172.70

    A co może być ważniejsze od naszej głównej funkcji życiowej ? Zyjemy po to by dawać życie

  • 3

    15. ~  2010-06-07 19:31:03  host: 212.160.172.70

    z twoim podejsciem to chyba nie masz ambicjii. gdyby twoj tata tak myslal to by cie na swiecie nie bylo. po za tym kobieta tez decyduje czy chce urodzic. takich co wlozyl i wyjal to na peczki wiec skoro sie do nich zaliczasz to nie jestes odpowiedzialnym czlowiekiem. zal mi cie. mam nadzieje ze los cie rozumu nauczy i nie bedziesz obrazal kobiet bo nawet wlasnej mamie tym sposobem ublizasz chcielbys zeby traktowala cie jak wyskrobka z ambicjami zerowymi?

  • 2

    16. ~  2010-06-07 19:34:01  host: 212.160.172.70

    twoj cel to walenie konia na postoju?a najlepsza baba to wlasna graba tyle ci zostanie a na starosc wiagra juz nie pomoze kto o tobie bedzie pamietal pozytywnie? nikt. ty to musisz byc niezly zjeb genetyczny.

  • 0

    17.  2010-06-07 19:48:12

    Nie no, jakie rozczarowanie, że to tylko rendering... Aplikacja byłaby świetna, znając iPhone'owców to ściągalność byłaby niezła:)

  • 0

    18. ~PLANET  2010-06-07 20:00:47  host: 48-to3-8.acn.waw.pl

    Zamiat pierdzielic obejrzyjcie lepiej relacje live z KeyNote'a... pierwszy raz ogladam (bez wideo, tylko tekst/zdjecia) i nie zaluje :))) Nastepny iPhone nazywa sie po prostu iPhone 4 - i jest naprawde... mocno obiecujacy :D Juz nie moge sie doczekac ;D

  • 0

    19. ~z  2010-06-07 20:36:02  host: 178-37-172-127.adsl.inetia.pl

    olać trolli. Reklama zabawna i oby dała do myślenia coniektórym. OCzywiście, abstynencja to najelpsza metoda, ale nie na nasze czasy...

  • 0

    21.  2010-06-07 21:19:08

    @PLANET ogarnij się, nie wszyscy muszą śledzić z wywieszonym jęzorem tę relację, wolę przeczytać sobie później newsa z ładnie podanymi informacjami niż czekać na jakieś króciutkie notki. Pierwszy raz oglądasz, rozumiem, podnieta, zawsze musi być ten pierwszy raz:D Szkoda, że się skończyło, trolle już wracają..

  • 0

    22. ~PLANET  2010-06-07 23:15:44  host: 48-to3-8.acn.waw.pl

    @Ewka: nie musze sie ogarniac.. to tak naprawde byl najblizej zblizony news do aktualnego tematu (srednio tak pisac w newsach o zupelnie innej tematyce), nie odpowiadalem tam Tobie, tylko raczej innym osobom, dzieki ktorym zrobil sie tutaj chlew, ktorego nie chce ogladac na Telepolis. Wiec podsumowalem to jasno i wyraznie... Tak, ogladalem KeyNote'a pierwszy raz na zywo (choc nie na wideo) - zdarzalo mi sie ogladac Jobsa podczas innych wczesniej (po fakcie). Ale jednak na ten produkt czekalem o wiele bardziej - 3GS im sie wreszcie udal (bo 3G IMHO jednak jeszcze nie), 4ka mogla byc pierwsza powazna rewolucja od czasu 1ki... no i byla/jest. Przy okazji sam sie troche nakrecilem wczesniej, ale nie ma co przesadzac z podnieta, kreca to mnie kobiety a nie sprzet, nie jestem facetem ktory ma fetysz na punkcie komorek czy samochodow ;) Tak czy owak, pozdrawiam.

  • 0

    23.  2010-06-07 23:28:07

    @Planet ale nakręciłeś się nieźle, widać to:P Heh, wiedziona doświadczeniem facetów traktuję tu jako mających ten fetysz, nic nie poradzisz. Pozdrawiam również.

  • 0

    24.  2010-06-08 08:29:10

    No,cóż - mnie Durex do stosowania swoich produktów nie musi namawiać ;-)

  • 0

    25. ~  2010-06-08 12:16:14  host: chello089074158242.chello.pl

    @15 - kobieta ma prawo decydować czy chce zajść w ciążę, jeśli nie - są tabletki antykoncepcyjne, ale kobieta nie ma prawa decydować O CZYIMŚ ŻYCIU, jeśli już jest w ciąży, to nie ma prawa decydować czy zabije dziecko, czy nie !

  • 0

    26. ~a  2010-06-08 12:19:23  host: 156.17.117.73

    24: a mnie musi, bo tak jak wszedzie jest konkurencja. Nie zauwazylem roznicy miedzy Durex a konkunkurencja. Kazda peka po godzinie zabawy ;)

  • 0

    28. ~  2010-06-08 12:51:52  host: p07-07.opera-mini.net

    Ewqa a może razem przetestujemy durexy,lub inne prezerwatywy?

  • 0

    29. ~ZICO  2010-06-08 17:20:08  host: abio223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #22: Dobry żart. Swego czasu podniecałeś się na Telepolis HTC Diamontami i innymi podobnymi im badziewiami a teraz piszesz, że "nie jesteś facetem który ma fetysz na punkcie komorek". He, he, he, dobre... Wymysł durexa przypomina mi sezonowe dziwactwo jakim było kiedyś tamagotchi. Rownie szybko zniknęło jak i się pojawiło. Podobnie będzie i z tym.

  • 0

    30.  2010-06-08 17:45:34

    Po prostu jestem na biezaco i jest to moj konik, co nie znaczy, ze od razu fetysz. Jesli nie znasz definicji "fetyszu", to polecam odwiedzic chociazby Wikipedie ;) Poza tym bredzisz/zle pamietasz, HTC Diamond (ani jego kontynuacje) nigdy nie przypadly mi do gustu, do gustu przypadl mi TyTN II i stad go wtedy wzialem, na fali tego, ze WM byl swojego czasu swietnym systemem (2003). Jesli chcesz cos powiedziec, to chociaz powiedz to z sensem... :)

  • 0

    31. ~  2010-06-10 15:10:38  host: abkd248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #30: He, he, he... Dałeś się podpuścić jak przedszkolny dzieciak. Myślałem, że ci przeszło ale widzę, że nic się nie zmieniłeś. Napisałem tylko jedno zdanie na ten temat, a ty już nakręciłeś się do granic przyzwoitości :-)Nie chce mi się grzebać po archiwach ale pamiętam jak dziś jak napisałeś, że nabyłeś HTC Diamond i uważasz, że to dobry wybór, a więc nie rozumiem czemu się tak wypierasz. No i jeśli iPhone uważasz za shit to po co go masz i o tym piszesz? Co do konika i fetyszu to nie jeden psychiatra powiedziałby ci, że między nimi jest naprawdę wąska granica i bardzo łatwo znaleźć się zarówno po jednej jak i drugiej jej stronie. A wikipedii to ty mi raczej nie polecaj, bo nawet na trzecie nie mam na imię Bronisław :-)PS. Mieszkasz w jakiejś rolniczej dzielnicy Warszawy, że używasz ksywy narzędzia rolniczego? :-)

  • 0

    32.  2010-06-10 23:19:12

    #31: odpowiedz w watku o kosztach iP4.

  • 0

    33. ~durex fan  2010-06-16 20:07:47  host: aaqn47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ostatnio otworzyli w końcu oficjalny sklep internetowy http://durex24.pl/ http://durex24.pl/

Dodaj swoją opinię