Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone oficjalnie w polskim Orange

iPhone oficjalnie w polskim Orange

WitekT 16 Maja 2008 10:04

0 0

apple iphoneW II połowie roku iPhone będzie dostępny w polskim Orange. Taką oficjalną informację można znaleźć na globalnej stronie operatora.



Z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że będzie to już nowa wersja telefonu, obsługująca m.in. sieci 3G. Dotychczasowe modele zostały już praktycznie wyprzedane na całym świecie.




iPhone do tej pory był dostępny tylko we francuskim Orange. Oprócz Polski, pojawi się on w tym czasie w Austrii, Belgii, Dominikanie, Egipcie, Jordanii, Portugalii, Rumunii, Słowacji i Szwajcarii.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 218
  • 0

    199.  2008-05-19 18:20:28

    Leszek - ostatnio czytałem, że w Stanach powszechne jest już, że aby mieć konsolę, jakieś gry itp. po prostu wchodzi się z bronią do sklepu i się to bierze... Przy okazji tylko proszą o dzienny utarg - to ich nie interesuje. Więc z tym, że tam każdy ma co chce trochę przesadzasz. Jest dokłądnie jak unas a nawet gorzej. Bo społeczeństwo jest bardziej zróżnicowane pod względem majątkowym.

  • 0

    200. ~filque  2008-05-19 22:47:44  host: host129-193-24-247.limes.com.pl

    Hehe - już czekam na to aż Orange wprowadzi iPhone na rynek ze swoim wieśniackim Orange Menu na ekranie.... :-P

  • 0

    201. ~Złotek  2008-05-19 23:07:06  host: aazk105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy iPhone już działa z edge? bo jak ostatnio o nim czytałem to jakaś wielka porażka była. ja teraz używam k660i i szczerze mówiąc to mimo, że iphone lepszy do multimediów to soniak bije jabłkowego na głowę jako telefon. trochę się jeszcze muszą amerykanie pomęczyć.

  • 0

    202. ~bebe  2008-05-20 01:37:37  host: cs-tor.bu.edu

    jak ipod ma zajebisty dzwiek to ja jestem biskupem, hahaha

  • 0

    203. ~Leszek  2008-05-20 03:05:15  host: chello089078243187.chello.pl

    #199 - Jak ktoś jest zdegenerowanym menelem na haju, który nie lubi pracować to rzeczywiście bierze gnata i wchodzi do sklepu. Zaś normalny pracujący człowiek dobrze sobie radzi i żyje na dużo wyższym poziomie niż w Polsce. Poza tym za dużo filmów amerykańskich się naoglądałeś :) W USA są takie miejsca że chodząc po ulicy przez 5 lat, zobaczysz broń tylko u policjanta. Byłem tam parę razy, więc wiem. A jeśli Ty nie byłeś... a widzę że nie byłeś, to się nie wypowiadaj. To jest kraj wielkości Europy, więc policz sobie ile plepsu i złodziejstwa jest w całej Europie... a szczególnie we wschodniej Europie.

  • 0

    204. ~Leszek  2008-05-20 03:39:48  host: chello089078243187.chello.pl

    #196 - HEJ! Ty widzisz tylko kolor czarny i biały! Jest jeszcze szary! Nie popadaj w skrajność i nie wyliczaj mi teraz "pseudo elektronicznych sloganów" zaczerpniętych na szybko z netu, aby zrobić z iPhone najgorszego syfa. Napisałem że jest dobrym 100% odtwarzaczem MP3, MP4. I napisałem że lepiej się w tej roli sprawuje niż zwykła komórka. Naucz się czytać, nie napisałem przecież że iPhone jest najlepszym odtwarzaczem na świecie, więc skończ ten nudne i zaczerpnięte z gazet litanie. Powiedz mi, co ma wspólnego wykształcenie muzyczne z odtwarzaczem MP3??? Nic!!! Często wirtuozi skrzypiec mają w domu rozklekotane stare radia, bo w dupie mają sprzęt audio i tyle. Lubią wydawać pieniądze na inne rzeczy. Ale Ty masz chyba nerwicę natręctw, bo każda Twoja wypowiedź brzmi : "1+1=2" albo:"2+2=4" Więcej luzu chłopie, spontanu, otwartych horyzontów myślowych i improwizacji :) Życie to nie zadanie matematyczne ani fizyczne. Po co te Twoje gotowe i przeanalizowane w pocie czoła formułki. Pamiętaj poza czarnym i białym jest jeszcze kolor szary, to może nie będziesz popadał ze skrajności w skrajność. Poza tym co Ty możesz wiedzieć o muzyce i brzmieniu??? Jeśli skompresowany format MP3 jest to Ciebie High End muzyczny do którego "warto, albo nie warto kupić słuchawki Sennki za 200zł". to pozostawię to bez komentarza... Dla mnie Mp3 to tylko taka zabawka, nad którą się nie zastanawiam. Albo ją chwalę, albo krytykuję, a po 5 minutach zapominam o całe sprawie. A Ty analizujesz takie bzdety tak mocno, że po nocach Ci się śni :D A po obudzeniu się, zaczynasz od nowa analizę: "czy warto, czy nie warto..." :D Coś Ci powiem - Nie warto !!! :D

  • 0

    205. ~Leszek  2008-05-20 03:41:54  host: chello089078243187.chello.pl

    #196 - Nie warto ! Naprawdę! Szkoda, zdrowia, nerwów, mózgu i domowników, jeśli takowych posiadasz... ;)

  • 0

    206.  2008-05-20 07:54:39

    ~Leszek - ja do takich w Polsce należę, nie żyję na najwyższym albo nawet na wyskokim poziomie, ale wystarcza, żeby telefony w sklepie kupować ;-) Więc sam przyznajesz, że wystarczy... uczciwość. Nie naoglądałem się - nie oglądam niskiej i średniej półki kinematografii amerykańskiej ;-) Czytałem to w prasie, materiał oparty na badaniach. Albo w internecie... NIe pamiętam, ale w ostatnim tygodniu. Nie byłem. Dodatkowo Amerykanów uważam - ogólnie, nie mówię o wyjątkach - za głupi, zakłamany naród ;-)

  • 0

    207.  2008-05-20 07:56:25

    W Ameryce jedno co warto zobaczyć to... przyroda ;-) Jest obojętna na hipokryzję obywalteli tego, co by nie mówić ważnego dla świata, kraju ;-)

  • 0

    208.  2008-05-20 07:59:35

    A co do broni... Ja nie znam nikogo kto ma broń (oprócz np. znajomego policjanta jednego czy drugiego, ale też nie widziałem u nich broni w domu, nie chwalą się), , a czytam że w moim mieście już kilka razy jakieś strzelaniny były... Chodząc po mieście też nie byłem świadkiem żadnego napadu - a w gazetach piszą, że regularnie takie są - i to z użyciem niebezpiecznych narzędzi ;-) Wiec co? Gazety kłamią?

  • 0

    209. ~  2008-05-20 11:03:37  host: 83.238.11.10

    Kapliczka Wlo wzbogaci się o iPhone... proponuję zaprosić Steve'a Jobsa na zielono-czarną mszę... :-PPP

  • 0

    210.  2008-05-20 13:56:29

    #204: jakbys czytal troche moich komentarzy, to widzialbys, ze wiem, ze caly swiat jest szary - mieszanka bialego i czarnego, w roznej proporcji... i tyle, nie ma idealow. A w swoich komentarzach odnosze sie tylko do niektorych spraw - nie pisze nic o tym, co oprocz tego napisales, choc nie do konca sie z tym zgadzam. Poruszylem temat dzwieku w iPodzie/iPhonie ze wzgledu na to, ze uzyles slowa "zajebisty". Dzwiek jak na odtwarzacz mp3 jest w produktach Apple'a przecietny - nie ma sie czym podniecac. Jak frajer napisales, ze domyslne sluchawki sa "bardzo dobre" - tutaj najlepiej wychodzi twoja niekompetencja. Czytac umiem i to ze zrozumieniem, jestes ostatnia osoba, ktora moze mnie czegos nauczyc :) Nie pisalem nic na szybko z netu (czy tez gazet - jasne :) - mam troche doswiadczenia w temacie, czytam fora poswiecone tematowi, wiec to jedynie kwestia odswiezenia pamieci. I nie sa to pseudo slogany, tylko troche prawdy, drogi leszku, ktorej najwyrazniej nie potrafisz przelknac :) Wyksztalcenie ma o tyle wspolnego, ze mozna ocenic bardziej miarodajnie jakosc produktu majac z nim stycznosc, bo rozumie sie charakterystyke dzwieku i potrafi go prawidlowo okreslic - jakos zwykle ludzie idacy na takie kierunki maja takze dobry sluch, bo jest im raczej niezbedny... Co ja moge wiedziec ? Mimo braku muzycznego wyksztalcenia, swoje jednak wiem :) Nigdzie nie napisalem, ze uwazam format stratny za High End - preferuje APE'y lub FLACi. W praktyce przy uzyciu EAC i umiejetnym przekodowaniu do 320 kbps nawet i MP3 moze byc bardzo trudne do odroznienia od oryginalu - ale ty i tak wiesz lepiej, w koncu masz wyksztalcenie za soba ;) (blagam... rece opadaja :) A dobre Sennki warto kupic z paru prostych przyczyn - lepsze pasmo przenoszenia, lepsza impedancja, lepsze odwzorowanie wysokich i srednich tonow, lepszy typ magnesu, m.in. poprzez to dobre basy i zamkniety, dobrze izolujacy typ sluchawki... wymieniac dalej ?

  • 0

    211.  2008-05-20 13:59:15

    Ja przynajmniej pisze konkretnie i z uzyciem argumentow, z przewienstwie do ciebie :) W twojej wypowiedzi nie ma ANI JEDNEGO argumentu, za to jest moralizowanie. A zdania o iPhone nie zmienie - oprocz ekranu, interfejsu dotykowego i przegladarki nie ma dla mnie NIC ciekawego, poza multitouchem jest po prostu wtorny.

  • 0

    212.  2008-05-20 20:30:56

    Lol jak toś będzie chciał sobie kupić iPhone to kupi nowy na allegro i wtedy sieć nie bedzie go ograniczała.

  • 0

    213.  2008-05-20 22:21:40

    A mi się iPhone nie podoba... Tylko wygląd i nic więcej... Wydaje mi się, że np: SE W960i gra lepiej od niego. Interfejs ma ciekawy i fajną przeglądarkę, ale reszta... N95 jest dużo lepsza. Jak ktoś lubi dotykowe ekrany to lepsze będą Nokia 5800 XM lub SE Xperia X1...

  • 0

    214.  2008-05-21 21:10:23

    #210: co to jest "lepsza" impedancja? Bo nie za bardzo rozumiem. Może być lepsza lub gorsza? Myślałem, że musi być odpowiednia dla danego sprzętu. Może się myliłem...

  • 0

    215.  2008-05-21 21:42:29

    Chodzilo mi o to, ze sluchawki posiadajace niska impedancje przy jednoczesnym slabym wzmacnianiu dzwieku z poziomu odtwarzacza oferuja po prostu zbyt cichy dzwiek, co ma istotne znaczenie w przypadku zbyt glosnego otoczenia ; jest to oczywiscie najbardziej istotne przy sluchawkach przenosnych, nawet dousznych.

  • 0

    216.  2008-05-21 22:37:15

    #215: a nie przypadkiem gdy impedancja będzie zbyt wysoka poziom dźwięku będzie niewystarczający? Ale swoją drogą co racja to racja. Rzadko się zdarza aby słuchawki w fabrycznym sprzęcie były dobrej klasy. Przeważnie dokładają jakieś tam popierdułki :-)

  • 0

    217.  2008-05-21 22:42:15

    r: masz rzecz jasna racje, czeski blad :) Co do defaultow, to czasami (no coz - wyjatki potwierdzajace regule) zdarzaja sie tam dobre sluchawki, ale tego typu przypadki moge policzyc na palcach jednej reki... a prawde mowiac, nie moge sobie teraz nawet zadnego przypomniec.

  • 0

    218. ~Luzak  2008-05-26 20:45:40  host: aazh178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do iphone'a powinni dodać jakieś lepsze słuchawki raczej, a nie popierdułki. w końcu to dobry sprzęt miał być ponoć. na szczęście mam zwykłego ipoda, więc telefon mogę mieć pozbawiony takich problemów. soniaczek k660i sobie śmiga razem edge, którego w pierwszym iphone'ie nie było (nie wiem czy teraz jest), no i hsdpa, więc nie można pogardzić.

Dodaj swoją opinię