Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone oficjalnie w Erze od 22. sierpnia

iPhone oficjalnie w Erze od 22. sierpnia

WitekT 6 Sierpnia 2008 09:08

0 0

apple iphone 3gPTC oficjalnie poinformowała, że od 22. sierpnia rozpoczyna sprzedaż iPhone’a 3G.

Dumni jesteśmy z tego, że i tym razem PTC jest w czołówce, wprowadzając kolejny innowacyjny produkt dla naszych klientów. W najbliższych dniach ogłosimy specjalną propozycję dla tych klientów, którzy chcieliby jako pierwsi skorzystać z możliwości oferowanych przez iPhone’a oraz dedykowanej oferty sieci Era - powiedział Klaus Hartmann, prezes PTC.




Era rozpoczęła na swoich stronach rejestrację chętnych na zakup telefonu w pierwszej kolejności, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • 0

    33. ~simon  2008-08-06 12:57:09  host: doh190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no dobra, ale news jest o iPhonie w Erze. i do tego wracam - ciekawe , ile osób juz się zapisało, jakie będą warunki, itd. a jak ktos nie chce go kupowac, ani nie interesuję się nim na polskim rynku, to aż dziw, że tyle energii marnuję na złe pisanie o nim :)

  • 0

    34.  2008-08-06 13:11:26

    no ten telefon to rewelacja! sama bym sie połakomiła ale to może w innym terminie. no i pytanie czy niezależnie czy abo w erze czy tak tak mozna się zapisywac?

  • 0

    35. ~firma  2008-08-06 14:56:42  host: 144-to3-5.acn.waw.pl

    a ja to go chcę mieć jak tylko będzie zamontowany w nim prysznic :)))

  • 0

    36. ~pytajnik  2008-08-06 16:13:20  host: fge218.internetdsl.tpnet.pl

    Acha nikt nie wie to nie będzie. dzięki

  • 0

    37. ~Sms  2008-08-06 17:47:34  host: bbservice202.mmpnet206.tnp.pl

    A jak się na nim sms pisze??

  • 0

    38. ~denis  2008-08-06 18:24:07  host: 195-205-75-50.mtk-tv.pl

    #25 z tego co piszesz nie masz ani porsche 911, ani skody superb i iphona też mieć nie będziesz...

  • 0

    39.  2008-08-06 20:00:56

    #28: Odpowiadam na pytanie: tak będzie nowa taryfa w TakTaku. Niestety, nie wiem kiedy i jaka :-D

  • 0

    40. ~bolek  2008-08-06 20:03:13  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    a pewnie ze tak, sms pisze sie normalnie tylko ze na panelu bez uzycia klawiatury, kwestia przyzwyczajenia, co do ceny mysle ze nie bedzie robia wiekszego znaczenia, iphone raczej jest adresowany do innej grupy niz pre, osobiscie z checia go sobie zafunduje w erze za rok kiedy bede podpisywal nowy aneks, chyba ze wyjdzie cos jeszcze lepszego ale raczej nie, a i tak pewnie znowu dostane upust jako staly klient

  • 0

    41.  2008-08-06 20:56:02

    pytajnik: na pewno bedzie :D bądź tego pewien! może nawet z ipodem w taryfie XD

  • 0

    42. ~mimi  2008-08-06 21:13:03  host: 193.120.116.180

    jezeli iphone jest najbardziej multimedialny to ja konam ze smiechu. Slucham, co w nim takiego multimedialnego?? Konkretnie. Dla mnie iphone to poprostu zabawka, nic wiecej.

  • 0

    43. ~greq  2008-08-06 21:39:38  host: mail23.anonymouse.org

    od 22 sierpnia w Play iPhone 3G bedzie w cenie Samsunga F480 a wiec cena 399 dla abonamentu np. 50zl!!!

  • 0

    44.  2008-08-06 22:15:41

    43. A skąd te nowości ???

  • 0

    45. ~  2008-08-06 22:44:05  host: chello089079227117.chello.pl

    W abonamencie za 95zł kosztować będzie 759zł.

  • 0

    46. ~baboso  2008-08-07 09:53:27  host: deflektor.betanet.pl

    Fanboye gotowi do startu? Będzie koczwanie pod salonami Ery? Żałosne...

  • 0

    47. ~  2008-08-07 11:11:14  host: 82.160.248.28

    ależ poniecająca wiadomość.. :/

  • 0

    48. ~zaw  2008-08-07 11:54:17  host: host-ip98-32.crowley.pl

    dajcie sobie spokój z komentarzami typu 46 i 47. Telefon, tak jak wszystko rzecz gustu. Jeżeli ktoś chce go kupić, niech tak zrobi. telefon ma ciekawy wygląd i prosty interface (i to pewnie przyciąga). Osobiście miałem przyjemność bawić się starszą wersją iPhone i z taką prostotą nie spotkałem się do tej pory w żadnym telefonie...

  • 0

    49. ~suchar!!!  2008-08-07 12:12:59  host: inet20909ni-0.eranet.pl

    ale głupota, ze niby "najlepszy telefon mutlimedialny na rynku". Moze połowa multimediow jest na wysokim poziomie ale sprobujcie zrobic np zdjecie... Masakra!! dla mnie to jest glupota!! za te pieniadze to jesli chcemy multimedia to kupcie sobie laptopa. najtanszy laptop bedzie lepszy!!!!

  • 0

    50. ~  2008-08-07 12:41:03  host: bxn90.internetdsl.tpnet.pl

    a potem wsadź ten swój laptop do kieszeni kiepie

  • 0

    51. ~zaw  2008-08-07 13:33:02  host: host-ip98-32.crowley.pl

    51 HAHAHAHAHAHA

  • 0

    52.  2008-08-07 22:56:24

    O.O ja nie polece stać pod salonem ERY, ale cieszę się że mói operator wystawił taki fajny gazdzet. I tyle.

Dodaj swoją opinię