Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone nie budzi w Nowy Rok

iPhone nie budzi w Nowy Rok

Ringu 3 Stycznia 2011 14:09

0 0
Część użytkowników iPhone'a z początkiem roku spotkała przykra niespodzianka - nie zadzwonił im budzik...

Alarm jednorazowy ustawiony 1. albo 2. stycznia został bez wiedzy właściciela dezaktywowany. Problem nie wystąpił w przypadku budzików cyklicznych, które zostały wcześniej zdefiniowane w określone dni tygodnia.

Od 3. stycznia budziki w iPhone'ach działają poprawnie.


Źródło tekstu: Engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 1

    1.  2011-01-03 14:04:15

    Telepolis jako jedyny napisał w czym był problem :) bo od rana jest bicie piany w mediach dlaczego budziki nie dzwoniły, choć są tacy którym zadzwoniły :) Dokładnie problem dotyczył alarmu jednorazowego :)

  • 0

    4. ~zenek  2011-01-03 14:10:52  host: 89-77-243-47.dynamic.chello.pl

    No w końcu o tym napisaliście. Czyżby redakcja... zaspała? :) A pisać o tym wypadało skoro nawet w Trójce o tym mówili z rana ;) Do Ajfonów nic nie mam, ale przydał się ten mały prztyczek co niektórym maniakalnym użytkownikom :D

  • 0

    5. ~w  2011-01-03 14:15:56  host: blacksea.orkafilm.com.pl

    ..zaspalem tylko 40min :)

  • 0

    6.  2011-01-03 14:23:07

    No ja padłem dzisiaj ofiarą tego błędu.... ;-)

  • 0

    7. ~eloeloelo  2011-01-03 14:27:05  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    ja tez padlem ;) na 4.1.2

  • 0

    9. ~  2011-01-03 14:54:50  host: z11-13.opera-mini.net

    Trzeba było nie kupować to byście nie zaspali. Ja mam telefon z normalną kartą sim i budzik działa ok.

  • 0

    10. ~code  2011-01-03 14:57:58  host: 89-78-99-80.dynamic.chello.pl

    co ciekawe, hejterzy wypowiadają się tylko pod wiadomością o iPhone :) zazdrość?

  • 0

    11.  2011-01-03 15:14:58

    Jobs stwierdził, że ludzie po Sylwestrowych imprezach są niewyspani, więc wyłączył im budzik ;-) Mówiąc jednak poważnie, ta globalizacja i informatyzacja wywali nas kiedyś na plecy jak małe dzieci, niestety...

  • 0

    12. ~w  2011-01-03 15:21:47  host: blacksea.orkafilm.com.pl

    @9 co ma "normalna" karta sim do tego wydarzenia? powiem ci.. NIC :)

  • 0

    14.  2011-01-03 15:40:01

    To Steve będzie decydował kiedy będzie Wam dzwonił budzik. Tak, jak decyduje jakie programy możecie instalować a jakie nie. Niedługo będzie decydował, które rozmowy możecie wykonać i które przyjąć.

  • 0

    15. ~Logi  2011-01-03 15:48:34  host: 89.229.204.139

    Niedługo telefony będą miały mikrofalówkę i zmywarkę w sobie a brak będzie funkcji najbardziej przydatnych jak budzik, USSD. Ehh..

  • 0

    16.  2011-01-03 19:54:15

    iFani i tak nie zauważą takiej drobnostki. Przecież to super fon! Taka drobnostka jak psujący się budzik o niczym nie świadczy. Dalej będą twierdzić iż sprzęcior ma najstabilniejsze oprogramowanie na świecie.

  • 0

    17.  2011-01-03 22:30:52

    Psioczycie na Apple za budzik a ten wasz cudowny android myli numery do których chcecie wysłać SMS.

  • 0

    18.  2011-01-04 05:51:36

    LOL. Ciekawe co następne? Samoczynnie włączająca się kamera i wysyłanie w świat zdjęć w najbardziej kompromitujących momentach?

Dodaj swoją opinię