Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone na horyzoncie

iPhone na horyzoncie

sirmark 16 Maja 2006 16:10

0 0

Jak podaje serwis Daily Tech, koncern Apple zamierza w najbliższym czasie zaprezentować urządzenie, będące hybrydą popularnego odtwarzacza iPod oraz telefonu komórkowego. Urządzenie ma być produkowane w kooperacji z japońską firmą Softbank i wprowadzone na rynek japoński jeszcze w tym roku.

Dyrektor zarządzający firmą Apple, Steve Jobs spotkał się ostatnio z prezesem Softbanku, Masayoshi Son’em. Źródła zbliżone do amerykańskiego koncernu twierdzą, że podczas spotkania ustalono już pierwsze szczegóły produkcji nowej komórki z logiem "jabłuszka".




Producent iPoda jest już obecny na rynku telefonii komórkowej, dzięki umowie z koncernem Motorola na mocy której, oprogramowanie iTunes jest instalowane w telefonach amerykańskiego producenta.

Źródło tekstu: 4Press, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
  • 0

    1. ~  2006-05-16 17:50:35  host: proxy-I-B.bsk.vectranet.pl

    pewnie pierwszy model bedzie wyglądł jak zwykły ipod tylko, że z aparatem i będzie dzwonił:]

  • 0

    2. ~PiotreK  2006-05-16 20:44:16  host: rt21.dka.pl

    Bardzo jestem ciekawy jak to będzie wyglądało - znając Apple, na pewno nietuzinkowo :D

  • 0

    3.  2006-05-17 10:03:30

    No oglądałem kilka tych telefoników... hmmm rzeczywiście podobne do iPodów :))) zapewne cena ich powali niektórych na ziemie...
    Hewe Najs Dej

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-107-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

jowish | 2017-09-22 18:58:18

Wszyscy wszedzie szpiegowani...


~ | 2017-09-22 18:47:57

Bojkot virgin i tigera!


~ | 2017-09-22 18:45:00

Nie kupuje nic co wyprodukował maspex, bojkot tigera na zawsze.


~BB | 2017-09-22 18:39:17

Mam Virgin i faktycznie zasięg internetu jest słaby w roamingu krajowym.


~wer | 2017-09-22 18:16:39

A oferta tez jest dla Taryfy 2012?

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Nielimitowanego Internetu Domowego T-Mobile?

Nowa oferta Internetu domowego T-Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (25)

Archiwum Ankiet