Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone już za... 1200 dolarów

iPhone już za... 1200 dolarów

Isand 13 Kwietnia 2018 23:14

5 2

apple keynote

Apple - niekwestionowany mistrz w sięganiu do portfeli swoich fanów - ma kolejny pomysł na zarobek. Przynajmniej jeśli wierzyć w to co podaje Business Insider.

Poprzednie przecieki mówiły o tym, że tegoroczne iPhone'y będą tańsze. Odpowiadać za to miały ceny materiałów i umowa z Japan Display. Okazuje się jednak, że Apple chce wprowadzić na rynek całkowicie nowe urządzenie. Taki, który będzie jedynym graczem w swojej lidze, bo miałby kosztować około 1200 dolarów.




Nowy modle ma wyróżniać się największym do tej pory wyświetlaczem. Dla równowagi obniżona do około 300 dolarów ma zostać cena iPhone'a SE. Potanieć mają też inne starsze telefony.

Zobacz: Następca iPhone'a X może być tańszy niż tegoroczny

Źródło tekstu: business insider, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple

w sumie: 38
  • 0

    19. ~Gość  2018-04-14 12:08:10  host: 178235183091.unknown.vectranet.pl

    @18 to było pytanie retoryczne czy ironia?

  • 1

    20. ~~~  2018-04-14 12:51:28  host: eih148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za 5tysi to ja auto kupuje

  • 0

    21. ~Rob  2018-04-14 12:54:22  host: public-gprs392877.centertel.pl

    Za 5 tyś. zł wolę z rodzinką podróżować.

  • 0

    22. ~Der Realist  2018-04-14 13:22:58  host: 188.246.139.6.rev.vline.pl

    ZARABIAM 1627 dolców na rękę i nie stać mnie na jakieś jabłko. Samsung J5 na kilka lat i tyle w temacie.

  • 0

    23.  2018-04-14 15:05:30

    12, 13 @ ktoś to czyta a potem pisze tak samo. Nie wiem czy słyszeliście ale w szkołach nauczyciele coraz częściej zabraniają dzieciom ściągać i czytać e-booki z nielegalnych źródeł i nie chodzi o piractwo tylko jakość tłumaczenia. Dorwie się ktoś prywatnie do tłumaczenia jakiejś nowości i potrafi masę błędów stylistycznych i ortograficznych napisać.

  • 0

    24. ~xD  2018-04-14 15:36:56  host: 185.48.176.45

    tyś tyś tyś

  • 1

    25. ~Czerwony Project 941  2018-04-14 16:18:40  host: a28-02-01.opera-mini.net

    24). taś, taś
    ;-)
    21). To dobry jesteś, ja za tyle to z 8 fajnych smartfonów kupię

  • 0

    26.  2018-04-14 16:22:48

    no sory, ale oni pojęcie taniego mają zaburzone

  • 0

    27.  2018-04-14 17:26:07

    18. ~Czerwony Project 941: http://tlp.is/h1k , powiesz że to nie Polak ? Znam takich co biorą pożyczki na telefon, albo ratują się ratami na 36 miesięcy, żeby pobrylować w towarzystwie wypas smartfonem. Żenujące ale prawdziwe. Inna sprawa, że to troche wina innych ludzi, którzy oceniają siebie na wzajem poprzez fakt posiadania lub nie posiadania czegoś, bardzo często tym czymś jest top-model smartfona, zjawisko powszechne szczególnie wśród nastolatków, ale i tych którzy mimo postępującego wieku, akurat pod tym względem nastolatkami zostają na dłużej.

  • 0

    28. ~Czerwony Project 941  2018-04-14 19:07:47  host: a03-02-08.opera-mini.net

    27). No ja do reszty się zgadzam, tylko ten przykład - nic nie obrazuje, bo to nawet nie promil tego społeczeństwa. Po prostu komuś odbiło, jeden na milion.

  • 0

    29. ~Gość  2018-04-14 20:14:38  host: 89-66-250-121.dynamic.chello.pl

    MS zabił alternatywę dla obecnych systemów i zrobił się problem - na andek nie ma kilku istotnych dla mnie rzeczy - nawet w porównaniu do WM/WP. I tak jest też w przypadku klku funkcji high end. I tak - chociażby z tego powodu znajda się tacy co kupią. Mnie powstrzymuje tylko brak Dual SIM. - ale to raczej w jabłku mi nie grozi...

  • 0

    30.  2018-04-14 20:23:10

    28. ~Czerwony Project 941 : To był przykład ekstremalny, nigdzie nie sugerowałem, ze każdy kto kupuje sobie telefon za 5 tyś, musi sprzedać na tą okazje nerkę :D:D:D Natomiast jednak coś obrazuje, wbrew twojej opinii, mianowicie to, że niektórzy przysłowiowo "od ust sobie odejmią", byle nowym telefonem w towarzystwie zabłysnąć... i takich osób, jest dużo więcej, niż ten promil, i jedna na milion - jak to określiłeś... :)

  • 0

    31.  2018-04-14 22:54:11

    @27: Tak samo możesz określić zakup telefonu w abonamencie u operatora...

  • 0

    32. ~Czerwony Project 941  2018-04-15 08:24:58  host: a28-01-04.opera-mini.net

    30). No nie, nie - chodziło mi tylko o tego extremistę z tymi promilami
    :-)
    Reszty aż tak nie znam, więc jest ich zapewne więcej co chcą błysnąć w towarzystwie.
    PS. U nas, to chyba dziewczyny mają więcej ajfonków, nie?

  • 0

    33. ~xxxx  2018-04-15 09:01:43  host: public-gprs407682.centertel.pl

    Dla ludzi ze Stanów zjednoczonych i europy zachodniej te 1200 dolarów to jak dla większości z nas 1200 zł

  • 0

    34. ~Czerwony Project 941  2018-04-15 09:13:17  host: a28-01-04.opera-mini.net

    Można też nic nie jeść - wtedy mamy i telefonik i odchudzanie w gratisie
    ;-)
    ...gorzej ze stałymi opłatami jak dom, gaz, energia ...

  • 0

    35. ~tata  2018-04-15 12:10:17  host: user-94-254-171-41.play-internet.pl

    ...eutanazja przez producenta starszych telefonow iphone to koniec handlu uzywanym sprzetem..uprzedzam przed kupnem ...

  • 0

    36. ~  2018-04-15 16:49:50  host: 188.146.235.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @14 Nieprawda, bo Lidl jest tani. I to mądry wybór.

  • 0

    37. ~Spike  2018-04-15 17:29:19  host: 7-39.hukot.net

    Ja byłbym w stanie wydać 5tysięcy za telefon ale parametry w stosunku do ceny musiałyby być na wyższym poziomie niż to co oferuje Apple i druga sprawa system operacyjny mógłbym sam instalować na smartfona z możliwością jego modyfikacji , a że jedno z drugim się gryzie dlatego na razie nie mogę być posiadaczem produktu od Apple.
    Za 5tys. złotych telefon musiałby mieć 512GB wbudowanego nośnika na dane to podstawa.

  • 0

    38.  2018-04-15 21:19:37

    Ja jebię, jaki news. "Okazuje się jednak, że Apple chce wprowadzić na rynek całkowicie nowe urządzenie. Taki, który będzie jedynym graczem w swojej lidze, bo miałby kosztować około 1200 dolarów". Czy ktoś przed publikacją czyta te bzdury ???

Dodaj swoją opinię