Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone Earth

iPhone Earth

LuiN 27 Maja 2008 12:36

0 0
W sieci pojawił się film demonstrujący działanie aplikacji iPhone Earth , będącej bardzo interesującą pod względem ergonomii alternatywą dla aplikacji Google Earth.

Wsparcie dla multitouch i obsługa akcelerometru dały w efekcie aplikację obsługiwaną w bardzo intuicyjny sposób. Zdjęcia satelitarne nabierają barw dzięki dynamicznym rzutom 3D.






Źródło tekstu: engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 6
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-05-27 12:42:15  host: 212.160.172.70

    Fajne :D

  • 0

    2.  2008-05-27 12:56:05

    Mi też się podoba :) Fajny pomysł.

  • 0

    3.  2008-05-27 13:04:52

    Wielki plus :) Ciekawa sprawa

  • 0

    4.  2008-05-27 13:13:02

    "iPhone Earth ," - przecinek żyje własnym życiem. :-)

  • 0

    5. ~Kwiatek  2008-05-27 13:48:13  host: gig122.internetdsl.tpnet.pl

    Podoba mi sie :D

  • 0

    6. ~siv  2008-05-27 17:15:50  host: 77-253-180-11.adsl.inetia.pl

    Ciekawe jak sie to będzie sprawdzać w działaniu i czy będą mapy polski ?? Pomysł fajny

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-150-10.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Edward Chetny | 2017-10-17 05:57:32

Kolejna jednorazówka?


~ | 2017-10-17 05:26:00

Chiński złom i tyle


~~ | 2017-10-17 02:40:24

@11 Według mnie, raczej nie ma


~Gliwice | 2017-10-17 00:52:57

@msnet Czepiasz się zwyczajowo jak to w telepolis wypada:-/Kątówka to pewnie nie szlifierka, fleksa czy nawet ściernica bo to jest zespół...


Lucas37 | 2017-10-17 00:44:21

Czyli już bez Porsche Design? :(

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet