Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 8 może wyglądać nieco inaczej, niż myśleliśmy do tej pory

iPhone 8 może wyglądać nieco inaczej, niż myśleliśmy do tej pory

msnet 9 Czerwca 2017 22:04

2 5
iphone 8 render

W Internecie pojawiły się rendery etui dla iPhone'a 8, które pokazują nieco inny wygląd przyszłego smartfonu firmy Apple.

Przede wszystkim przód urządzenia wygląda inaczej, niż to, do czego nas przyzwyczaiły dotychczas pojawiające się w sieci Internet koncepty wyglądu rocznicowego iPhone'a. Poza tym, jeśli zamieszczone niżej obrazki przedstawiają rzeczywisty wygląd etui dla iPhone'a 8, oznaczałoby to, że smartfon ten nie będzie miał czytnika linii papilarnych na plecach. A jak będzie naprawdę, powinniśmy się dowiedzieć jesienią.

iphone 8 case iphone 8 case iphone 8 case

Zobacz: Wymiary iPhone'a 7s Plus i iPhone'a 8


Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć: /LEAKS

Dodaj do:

Tagi: apple iphone 8 | apple

w sumie: 19
  • 1

    1.  2017-06-09 22:10:19

    Prosta sprawa. Z czytnikiem na plecach iPhone 8 może się schować.

  • 2

    2.  2017-06-09 22:14:27

    @1, pawelnyczaj - jak dla mnie, czytnik linii papilarnych na plecach to najgorsze rozwiązanie z możliwych. Wolę taki sensor mieć z przodu albo, jak w Xperiach, w przycisku zasilania.

  • -1

    3. ~  2017-06-09 22:19:41  host: 188.146.131.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    a ja wolę swojego simensa s6 power, lubię też swojską kiełbasę

  • 3

    4. ~~  2017-06-09 22:31:25  host: eeh92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Płacimy za telefon z Gorilla Glas i metalową obudowę, ale ludzie i tak kupują etui, folie i inne wynalazki. I jaki w tym sens?

  • -2

    5. ~r  2017-06-09 22:41:03  host: public-gprs397707.centertel.pl

    @4 pokrowiec to ochrona przed stłuczenie?

  • 2

    6.  2017-06-09 22:51:16

    @2 potwierdzam. Sam mam telefon z czytnikiem na pleckach i zdecydowanie z przodu jest wygodniejszy. Trafiasz za każdym razem, bo go widzisz, nie trzeba podnosić telefonu ze stołu, aby go odblokować, czytnik nie jest zasłonięty, gdy mamy telefon w uchwycie w aucie. Same zalety.

  • 2

    7.  2017-06-09 22:53:50

    @4 - może dlatego, że ta cała Gorilla Glass jest mocno przereklamowana i da się ją łatwo, do tego zupełnie przypadkowo, zarysować. Mój osobisty telefon ma więcej mikrorysek, które się wzięły nie wiadomo skąd, niż uszkodzeń ekranu będących wynikiem bliskiego spotkania z betonem z wysokości około metra (oczywiście szkłem w dół - efektem były dwa mikroodpryski szkła i kilka bardzo małych mikrorysek, widocznych wyłącznie pod światło).

  • 2

    8.  2017-06-09 23:17:46

    To całe super hiper Gorilla Glass jest przereklamowane, pracują nad coraz lepszymi odmianami tego cuda i właściwie nic się nie zmienia od lat. Smartfon bez etui spadając parę lat temu tak samo pięknie roztrzaskiwał to szkiełko jak dziś spadający smartfon z jego entą odmianą...

  • -1

    9. ~Pijący tylko wode ognistą  2017-06-09 23:47:54  host: n05-09-03.opera-mini.net

    @7 na mikroryski najlepsza jest pasta do zębów, trza zwilżyć bawełnianą sciereczke, nanieść troche pasty do zębów i szorować ekran pare minut. Ryski znikają. W razie potrzeby czynnosc powtórzyć.

  • 0

    10. ~Darden  2017-06-10 01:21:11  host: 78.10.209.212

    Przecież iPhone ma patent na czytnik lini papilarnych scalony z ekranem

  • 0

    11. ~  2017-06-10 06:32:46  host: aedh97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja wiem, że odsłony, ruch na stronie, a i wierszówka jest rzeczą miłą, ale plotki, rendery i wymysły to jednak przesada.

  • 0

    12. ~znaffca  2017-06-10 06:53:04  host: 89-70-113-110.dynamic.chello.pl

    EverythingApplePro polecam a nie jakieś cuda na kiju, od prawie pół roku wiadomo że nie bedzie czytnika na plecach

  • 0

    13.  2017-06-10 09:45:18

    @12: Nic nie wiadomo, na razie wszystkie wpisy typu "iP8 z czytnikiem palucha z tyłu/z przodu, pod klapką, w Apple Watch" czy "Note 8 będzie miał Snapdragona 836" należy traktować w kategorii fantastyki i wróżenia z fusów.

  • 0

    15. ~rrrr  2017-06-10 11:49:51  host: host-89-230-176-59.dynamic.mm.pl

    ....tak... dalej podniecajcie się każdą ściemą znalezioną w internecie

  • 0

    16. ~  2017-06-10 12:59:56  host: chaos.tpnet.pl

    11. Popieram.

  • 0

    17.  2017-06-10 15:45:34

    zdecydowanie czytnik lepiej jak jest z przodu. nie wiem komu wygodniej z tyłu go miec

  • -1

    18. ~Tomcio  2017-06-10 16:46:14  host: 178.43.95.166.ipv4.supernova.orange.pl

    Czytnik palucha z tyłu jest niewygodny tylko w jednej sytuacji. Jak telefon leży na stole czy gdzieś indziej i by go odblokować to trzeba go podnieść. W innych sytuacjach jak np. wyciągając z kieszeni jest to idealne. Dużo bardziej mi to pasuje niż czytnik na przodzie. Głupotą też jest umieszczanie czytnika tuż obok aparatu. Nie jest prawdą, że trafienie w czytnik na plecach jest problematyczny. Ja jakoś nie mam z tym problemu. Zwykłe czepianie się. Bardziej problematyczne są dla mnie przyciski głośności i wyłączania telefonu na boku obudowy, wiecznie sobie wyłącze ekran lub telefon, albo ściszę, mimo że nie miałem takiego zamiaru.

  • -1

    19.  2017-06-10 18:06:05

    Czytnik palucha? Jak dla mnie całkiem zbyteczna nowinka.

  • 0

    20.  2017-06-11 11:42:45

    @19 przeciez nawet jak jest w telefonie to nie musisz go uzywac

Dodaj swoją opinię