Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 7 z nowym układem anten

iPhone 7 z nowym układem anten

orson_dzi 14 Marca 2016 15:22

5 9

Nowego iPhone'a zobaczymy najprawdopodobniej we wrześniu. Bardzo możliwe, że zobaczymy w nim nowy układ anten.



iphone 7 render leak iphone 7 render leak




W ostatnich modelach iPhone'ów plastikowe paski odpowiedzialne za wychwytywanie sygnału sieci komórkowej były poprowadzone w poprzek obudowy. Najnowsze zdjęcia jakie trafiły do sieci pokazują, że ich kształt zostanie zmieniony. W nowym flagowym iPhonie mają one być umieszczone wzdłuż górnej i dolnej krawędzi tylnego panelu oraz częściowo na jego bokach. Ciekawe, czy takie rozwiązanie w jakikolwiek sposób przypomni nam o problemie uścisku śmierci.

Na temat iPhone'a 7 wiadomo do tej pory, że ma zostać wyposażony w funkcję bezprzewodowego ładowania, większy akumulator, 256 GB pamięci wbudowanej i nowy układ Apple A10.

Źródło tekstu: nowhereelse; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | apple iphone 7

w sumie: 18
  • 2

    2.  2016-03-14 15:27:49

    To apple wypuszcza jakieś telefony poza flagowcami?

  • 4

    3.  2016-03-14 15:44:20

    A od kiedy to anteny są plastikowe ... ?

  • 2

    4. ~Fokus  2016-03-14 16:21:08  host: public-gprs368604.centertel.pl

    orson_dzi, popraw drugi akapit, bo to brzmi jak herezja, że niby plastikowe paski pełniły rolę anteny ("plastikowe paski odpowiedzialne za wychwytywanie sygnału sieci komórkowej").

  • 2

    7. ~~  2016-03-14 17:16:14  host: djm194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli inzynierzy japka, bawią się przekładając anteny?

  • 2

    8. ~TM  2016-03-14 17:18:58  host: user-31-175-19-154.play-internet.pl

    Czyli znowu będzie brak zasięgu.

  • 0

    9. ~Dgjkidsjijtg  2016-03-14 17:32:12  host: 159-205-155-222.adsl.inetia.pl

    http://tlp.is/9db

  • 2

    10. ~  2016-03-14 17:42:12  host: 213.158.208.216.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ja wiem jedno, że iPhona uzywał bede wtedy kiedy go gdzies wygram, albo kupie sobie jak wygram w totolotka inaczej nie mam zmaiaru bo to wywalenie pięniedzy w błoto.

  • -7

    11. ~jacek  2016-03-14 17:47:49  host: 85.219.163.130

    widać ze nigdy z iphone nie kozystales skoro tak mowisz. albo cie nie stac i zrzera zazdrosc. siedz sobie na tym p8 lite albo innym budrzetwcu i siedz cicho :)

  • 4

    12.  2016-03-14 17:49:40

    @11, "budrzetowcu" powiadasz? Pewnie autokorekta w iPhone'ie ;-)

  • 0

    13. ~asf  2016-03-14 17:53:25  host: public-gprs516513.centertel.pl

    Plastikowe paski chwytacze jako tajne anteny, kto to wymyślił? Teraz będą ruchome macki ośmiornicy "chwytać" te fale i wciągać do wnętrza chińskiego iSkładaka:-D

  • 1

    14. ~  2016-03-14 18:00:13  host: mail.aminocom.com

    jacusiu: ja uzywalem iphone 5s oraz 6 i do mnie poprostu filozofia apple nie przemawia.

  • -2

    15. ~jacek  2016-03-14 18:12:16  host: 85.219.163.130

    mam gdzies ortografie, liczy sie tresc.
    a co do twojej wiadomosci to z niej wynika jasno ze iphone w rece nigdy nie miales a nie jestes ich stalym klientem

  • 2

    16. ~  2016-03-14 18:15:45  host: 77-254-48-153.adsl.inetia.pl

    11, taa, "zrzera". Z pewnością.

  • 2

    17. ~~  2016-03-14 19:18:22  host: djm194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sam IOS jest boski. Tylko ta cena telefonów...

  • 0

    18. ~wacek  2016-03-14 21:19:08  host: 037008242146.rzeszow.vectranet.pl

    @11 i ten argument, że kogoś nie stać. Żenujące .... Może on woli to przeznaczyć na gumki na weekendowe wypady

  • 0

    19. ~  2016-03-15 09:50:42  host: mx2.ipfin.co.uk

    niesamowite emocje wywoluje kazdy news a apple - interesujace!

  • 0

    20. ~  2016-03-15 12:23:25  host: 89-74-190-254.dynamic.chello.pl

    Zamiast dyskutować merytorycznie, to czepiacie się plastikowej anteny....
    Dla mnie za wysoka cena, za słaba bateryjka no i zrobili ze mnie betatestera za free, bo ciągle są aktualizacje i wszystko działa do du...
    KaPsel

  • 0

    21. ~Majestic  2016-03-17 20:26:18  host: 89-64-175-15.dynamic.chello.pl

    Skoro plastikowe anteny są takie dobre to gdzie je mogę kupić do domu bo u mnie kiepsko z zasięgiem naziemnej.

Dodaj swoją opinię