Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 7 już popularniejszy od iPhone'a SE

iPhone 7 już popularniejszy od iPhone'a SE

orson_dzi 4 Października 2016 09:17

2 6

Po pierwszych dwóch tygodniach sprzedaży, obie wersje iPhone'a 7 są już popularniejsze od iPhone'a SE.



Obecnie najpopularniejsze na rynku są iPhone'y 6, które wyprzedają modele z serii 6s oraz 5. Na czwartym miejscu mamy serię 4. Całość prezentuje się następująco:




Modele Udział w rynku
iPhone 6 i 6 Plus 38,30%
iPhone 6s i 6s Plus 27,50%
iPhone 5 i 5s 24,40%
iPhone 4 i 4s 3,70%
iPhone 7 i 7 Plus 3,60%
iPhone SE 2,60%

 



Dane pochodzą z platformy Localytics i dotyczą wyłącznie aktywnych urządzeń.

Źródło tekstu: Localytics      

w sumie: 15
  • 0

    1. ~vainglorious  2016-10-04 09:44:23  host: user-94-254-131-230.play-internet.pl

    czwórek tak mało? a w Pl stosunkowo często widzi się na ulicy...

  • 0

    2.  2016-10-04 09:52:06

    @1 ...podobnie jak szrot z Niemiec, co nie znaczy że większość na świecie jeździ szrotem z Niemiec.

  • 0

    3. ~kris  2016-10-04 10:19:04  host: 217.153.234.74

    w Polsce te % wyglądałyby zapewne nieco inaczej.. najpierw 5, potem 4, najmniej % chyba seria 6. IP7 to pewnie na razie w promilach..

  • 0

    4.  2016-10-04 10:30:10

    Oj byś sie zdziwił ile jest w Polsce modeli 6

  • 0

    5. ~Cart  2016-10-04 12:16:30  host: 188.146.36.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A bardziej konkretnie ? Wszystkie iPhony na świecie, w USA, a ile mln ?

  • 0

    6. ~  2016-10-04 13:11:16  host: 168.235.207.195

    @4 ma najlepsze dane procentowe... co za tłuk,masakra

  • -1

    7. ~Marek Czekaj  2016-10-04 13:17:49  host: n24-06-07.opera-mini.net

    Jak widać frajerów i frajerek nie brakuje którzy płacą za przestarzałe technologie i logo i nadgryzionym jabłkiem

  • 0

    8.  2016-10-04 13:48:00

    Wystarczy zobaczyć na insta, gdzie 3/4 osoby robią fotki Iphonem 6, chociaż już coraz częściej spotyka się siódemeczki, nawet na polskich instagramach. Siódemeczka poza tym jest mega piękna i mega kozacka w środku :)

  • 0

    9.  2016-10-04 13:54:38

    A propos komentarza mlodego_pelikana... Powiedzcie - każdy smartfon ma przednią kamerę w tym momencie. Dlaczego ludzie robią sobie zdjęcia w lustrze? Czasem odnoszę wrażenie, że reklamują sprzęt, którym te zdjęcia robią...

  • 0

    10. ~do WLO  2016-10-04 14:17:37  host: 217.111.75.13

    bo dalej ci co robią w lustrze są głupi ???

  • 0

    11.  2016-10-04 14:21:24

    10 - innym wnioskiem jest szpan sprzętem określonej marki, ale wolałem tego nie pisać w kontekście newsa ;-)

  • 0

    12.  2016-10-04 14:21:26

    Jeżeli dziewczyna robi sobie zdjęcie w lustrze żeby pokazać w co jest ubsrana to jak ma to zrobić przednim aparatem bystrzaki? hahahaha boże używajcie tego co macie pod tymi wielkimi kopułami.

  • 0

    13.  2016-10-04 14:23:16

    Chociaż to też może być problem "krótkiej ręki" w sytuacji gdy jakaś lala chce nowe stringi pokazać, łącznie z twarzą ;-)

  • 0

    14.  2016-10-04 14:30:25

    Wylewacie swoje frustracje tutaj jak jakieś gimbusy zamiast iść do pracy i sobie zparacować na iphone'a

  • 0

    15. ~do młody pelikan  2016-10-04 14:43:43  host: 217.111.75.13

    faktycznie jesteś bardzo młody :)
    jak chcesz wiedzieć to posiadam iphone i nie chwalę się tym i nie obnoszę się z nim.
    Telefon mi służy przede wszystkim do pracy, a nie do robienia zdjęć moim stringom czy bokserkom ...
    i mała uwaga - Boże pisze się przez "B", no comment

Dodaj swoją opinię