Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 6S najlepiej sprzedającym się smartfonem 2016 roku

iPhone 6S najlepiej sprzedającym się smartfonem 2016 roku

Koala 23 Marca 2017 08:14

4 2

ihs

iPhone 6S był najlepiej sprzedającym się, globalnie smartfonem w 2016 roku. Według IHS Markit 6S pokonał iPhone'a 7 i iPhone'a 7 Plus, ponieważ nowe modele były dostępne dopiero od czwartego kwartału zeszłego roku.




Imponujące jest drugie miejsce w zestawieniu, które przypadło iPhone'owi 7. W bardzo krótkim czasie, bo w 3 miesiące, sprzedało się więcej jego egzemplarzy niż jakiegokolwiek innego urządzenia, poza 6S oczywiście, dostępnego przez cały rok. Na trzecim miejscu uplasował się iPhone 7 Plus, na czwartym iPhone 6S Plus a na piątym Samsung Galaxy S7 Edge.

Zobacz: Rośnie popularność iPhone'ów Plus

Źródło tekstu: phonearena, IHS Markit      
Źródło zdjęć: phonearena

w sumie: 19
  • -1

    1.  2017-03-23 09:13:51

    Czy tylko mi wydaje się to nierealne?

  • 1

    2.  2017-03-23 09:22:15

    @1 Takie dane podaje IHS Markit. Patrząc na sprzedaż światową, jest to bardzo realne.

  • 3

    3. ~MQ  2017-03-23 09:23:29  host: 62.29.248.132

    @1: tak, tylko Tobie. To, że w Polsce iPhone'a ma do 20 osoba nie oznacza, że tak jest w każdym kraju. Efekt polskich cen i zarobków.

  • 0

    4. ~Eukaliptus  2017-03-23 09:26:34  host: biu51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla mnie najlepszy to model SE, wśród iPhone'ów:-D

  • 0

    5.  2017-03-23 09:31:27

    @3 właśnie tak :)

  • -1

    6.  2017-03-23 09:51:15

    U nas też te ajfony się mnożą...
    :-(
    Oj złe wieści, oj złe... oby ta zaraza nie opanowała całego świata...

  • 0

    7. ~  2017-03-23 10:02:53  host: public-gprs360542.centertel.pl

    Sprzedawał się najlepiej bo ma jacka 3,5 mm. Siódemka niestety nie.

  • 0

    8.  2017-03-23 10:07:49

    @7 poczekajmy na wyniki za obecny rok :) idę o zakład, że 7 będzie na 1 miejscu

  • 0

    9.  2017-03-23 10:09:18

    @8 Apple wolało by aby 7s był za rok na 1 miejscu :)

  • 0

    10. ~abc  2017-03-23 10:10:55  host: 212.160.172.86

    A ja myślałem, że Samsung najwięcej sprzedaje...

  • 0

    11.  2017-03-23 10:13:37

    @10 bo sprzedaje (chyba najwięcej), ale nie jednego modelu, a całej masy

  • -2

    12. ~~~  2017-03-23 11:21:47  host: dds117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak się sprzedaje, że nie widzę go wśród znajomych. Haha

  • 2

    13. ~12  2017-03-23 11:54:35  host: n07-07-07.opera-mini.net

    12 Haha bo nie masz znajomych. Nie chcą cie znać hahaha.........

  • 0

    14.  2017-03-23 11:56:10

    No cóż, jakość się sprzedaje :)

  • 0

    15. ~xxxx  2017-03-23 12:24:41  host: 195.242.138.60

    Kiedyś miałem iPhone'a 3G. Jeden z pierwszych modeli. Po nim moja przygoda z IOS'em się skończyła. Dziś używam Samsunga Galaxy S6. Jestem z niego bardzo zadowolony. Zapowiada się, że niedługo dostanę Macbooka. I pomyślałem żeby powrócić do iPhone'a. Myślicie, że warto kupić 6S czy dołożyć kilka stów i wziąć 7? Czy ten nowszy procesor jest tego wart? W codziennym użytkowaniu pewnie nie ma dużej różnicy. Zastanawiam się jak na iPhonie działają aplikacje googla? Chodzi mi głównie o synchronizację zdjęć, kontaktów itp. Jestem "uzależniony" od usług googla :-) proszę o poradę :-)

  • 0

    16.  2017-03-23 12:55:23

    @15
    Przeniesiesz wszystko z antka na ios w czasie konfiguracji nowej sluchawki, jest apka do tego. Sprawdzone.

  • 0

    17. ~xxxx  2017-03-23 12:58:04  host: 195.242.138.60

    @16 myślisz, że 6S na dzień dzisiejszy jest jeszcze ok? Czy lepiej dopłacić i brać 7?

  • 0

    18.  2017-03-23 15:52:28

    Osobiscie wole 6S gdyz jest mniejszy. Nie lubie cegile, dla mnie idealem jest 5S.

  • 0

    19. ~Darek  2017-03-24 21:31:40  host: 195.116.187.216

    OK, ok ale ja i tak wole NOKIA 6 :)

Dodaj swoją opinię