Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 6s - Jimmy Kimmel znów wkręca Amerykanów

iPhone 6s - Jimmy Kimmel znów wkręca Amerykanów

orson_dzi 14 Września 2015 16:56

6 3

Jak co roku po premierze nowego iPhone'a, ekipa amerykańskiego publicysty Jimmiego Kimmela wyrusza na ulice z nowym produktem Apple by wkręcić Amerykanów.



Tym razem ofiary dostały do ręki pierwszego iPhone'a z 2007 roku. Jak dzisiaj sprawuje się to urządzenie? Oczywiście idealnie - smartfon jest szybszy, mniejszy, ma większą rozdzielczość ekranu... :)


Zobacz: inne filmy z kategorii Śmieszne


Uprzedzając ewentualne pytania - iPhone 6s nie trafił jeszcze do blendera firmy Blendtec.


Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć: nullnull

Dodaj do:

Tagi: iphone 6s | jimmy kimmel | apple

w sumie: 26
  • 3

    7. ~  2015-09-14 17:22:52  host: user-94-254-209-85.play-internet.pl

    @5
    Przed "a" stawia się przecinek.
    Człowieku, ogarnij się!!! Jak Ty piszesz!!!

  • 0

    8.  2015-09-14 17:23:13

    PS. Orson, jak ktoś Ci już wytknie błędy i je poprawiasz, to wypadałoby chociaż podziękować... Proszę, nIe ma za co...

  • 0

    9.  2015-09-14 17:24:34

    @7: masz rację.

  • -1

    10.  2015-09-14 17:25:32

    A teraz możesz pokasować wszystkie moje komentarze. W d**** to mam. Miłego dnia.

  • 2

    11.  2015-09-14 17:53:14

    Jeżeli publikujecie artykuł z zagranicznych źródeł to powinno się go przetłumaczyć i dotyczy to również filmów. Nie każdy zna angielski.

  • 3

    12. ~jarko  2015-09-14 18:26:22  host: aelo119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak właśnie działa mareketing. Dajemy sobie wmawiać, że każdy nowy model telefonu jest lepszy, szybszy, piękniejszy, tak że sami się wkręcamy i wychodzi zbiorowa schizofrenia.

  • -3

    14. ~pi-paCB  2015-09-14 19:38:03  host: n14-03-08.opera-mini.net

    13 myslisz ze nam zabrali pierwsze miejsce?..

  • 2

    15.  2015-09-14 20:05:32

    @3 zająłeś stanowisko że urządzenia - wtedy faktycznie poprawnie odmieniłeś, ale ustaw w zdaniu że smartfon jest szybsze, mniejsze i już robi się kulfon.
    Więc pisownia w artykule jest właściwa - smartfon jest szybszy, mniejszy
    to urządzenie - e
    ten smartfon - y

  • 0

    16. ~  2015-09-14 20:17:31  host: acwh6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15, poprawione już jest, wcześniej nie było nic o smartfonie.
    Ogólnie, jeśli ktoś w komentarzu czepia się tekstów cencjusza, można zakładać w ciemno, że czyni to słusznie.

  • 0

    17. ~pecet  2015-09-14 20:18:02  host: n20-06-02.opera-mini.net

    3 i 15. juz tyle razy osmieszaliscie tych "pisarzy" i co - i nic to nie dalo i nie da!!! Brak szkoly z j.
    polskiego. Oni nie maja szans - to sa obcokrajowcy.

  • 1

    18.  2015-09-14 20:39:50

    @15 Poprawione było w momencie dodawania komentarzy, których w tym przypadku zwyczajnie nie zauważyłem, za co przepraszam. "Smartfon" był zwyczajnie zgubiony w zdaniu.

  • 1

    19. ~pabloki  2015-09-14 21:40:23  host: 188.146.11.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    nie wierze w to co widzę. tak właśnie działa mózg applefana.
    a przy okazji to już kolejny news bez applefana_ . dostał bana?

  • 0

    20. ~JustMe  2015-09-14 21:57:50  host: cpc22-wolv14-2-0-cust115.wolv.cable.virginm.net

    @19 Bana?
    No co Ty, on jest tu na etacie

  • 1

    21. ~JustMe  2015-09-14 21:59:51  host: cpc22-wolv14-2-0-cust115.wolv.cable.virginm.net

    Albo się dowiedział że Apple naruszylo patent od BlackBerry na 3D Touch I nie wie jak to skomentowac

  • 1

    22.  2015-09-14 22:20:47

    Za 3 lata ci ludzie będą już nosić 7 calowe iphony i również będą je chwalić za to że są niewielkie, lekkie i piękne.

  • -1

    23. ~@3).  2015-09-15 06:18:49  host: abbh86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @3. RadkoR).dzisiaj sprawuje się to urządzenie? Oczywiście idealnie - smartfon jest szybszE, mniejszE cz ty na pewno z matury miałeś 4?, nie pomyliło ci sie z 2?
    Przestań sie ośmieszać

  • -1

    24. ~@8).  2015-09-15 06:22:34  host: abbh86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @8RadkoR) i jeszcze chce podziękowania? Co za typ chamstwa i bezczelności...

  • 1

    25.  2015-09-15 09:22:00

    @23 - przecież tekst został poprawiony... Tak ciężko do tego dojść?

  • -1

    26. ~hi hi...  2015-09-15 09:40:13  host: n12-02-02.opera-mini.net

    @@@@@@ "pisarczyki" "spece j. polskiego" ,ze tez was LuiN nie usunal. Jesli macie faktycznie cos z matury, to to co piszecie obraza wykladowcow lub egzaminatorow. . Tu powinny byc poruszane tylko tematy specyfikacji telefonow i rozwij technologiczny tych urzadzen. Wstyd, wstyd.......

  • 0

    27.  2015-09-15 11:29:41

    jakieś mało śmieszne tym razem, aż zacząłem ziewać

Dodaj swoją opinię