Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 6 - 4 mln sztuk w 24 godziny

iPhone 6 - 4 mln sztuk w 24 godziny

orson_dzi 15 Września 2014 22:59

4 1

Apple pochwaliło się wynikami przedsprzedaży najnowszego iPhone'a 6.



W ciągu pierwszych 24 godzin przedsprzedaży Apple sprzedało 4 mln sztuk iPhone'a 6 oraz 6 Plus. Niestety zabrakło informacji na temat rozkładu tej ilości na obydwa modele. Wiadomo jednak, że iPhone 6 Plus jest modelem bardziej limitowanym i na początku mogą pojawić się problemy z jego dostępnością. Wynik jest dwukrotnie wyższy niż w przypadku ubiegłorocznej sprzedaży iPhone'a 5C oraz 5S.




Przypomnijmy, że iPhone 6 występuje w dwóch wariantach - z ekranem o przekątnej 4,7 cala oraz 5,5 cala.

Zobacz: Apple iPhone 6 i 6 Plus zaprezentowane

Źródło tekstu: Apple, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | iphone 6 | iphone 6 plus

w sumie: 23
  • 2

    4.  2014-09-15 23:41:56

    @1, zgadzam się. Gdyby się znali i nie byli ciemną masą, to Android i Google nie mieliby pozycji lidera :>

  • -3

    5.  2014-09-15 23:56:37

    przy cenie w stanach i dostępnych od groma usług to tylko iphone, a Polsce ten telefon to tyko droga zabawka

  • 2

    6.  2014-09-16 00:07:00

    Gdyby ludzie nie byli ciemną masą to google musiałoby się bardziej przyłożyć do androida by ludzie to łykali.

  • 4

    7. ~Stasiek  2014-09-16 00:13:54  host: 78.10.53.12

    @3 ten typ tak ma - boli go sukces innych...

  • -3

    8.  2014-09-16 01:32:01

    @3: sugerujesz, że Z3 to tani model dla "cebulaczków"? (BTW, bardziej idiotycznego określenia nie mogłeś użyć?)

  • -2

    9. ~Marian  2014-09-16 02:32:32  host: 89-71-235-4.dynamic.chello.pl

    Japko to prestyz ale tylko w Polandii

  • -2

    10. ~Marian  2014-09-16 02:35:26  host: 89-71-235-4.dynamic.chello.pl

    @3, @7 dajecie sie dymac ale z usmiechem na twarzy. Brawo! Takich klientow potrzebuja korporacje :)

  • 0

    11. ~  2014-09-16 02:54:16  host: apn-95-41-11-68.dynamic.gprs.plus.pl

    I rak Xiaomi mial chyba lepszy wynik sprzedajac najnowszy model, apple to moze co najwyzej isc do Xiaomi na nauki.

  • -3

    12. ~  2014-09-16 04:43:48  host: host-176-221-121-208.dynamic.mm.pl

    Liczby, liczby, liczby... jakie to imponujące. Podobno "1 stycznia 2013 roku populacja światowa liczyła ponad 7 miliardów ludzi (7 185 970 000)". I co z tego?

  • 3

    13. ~  2014-09-16 06:47:31  host: 89-72-244-203.dynamic.chello.pl

    @1, ciemna masa nie kupuje ajfonów, tylko burackie SGS-y

  • -2

    14. ~  2014-09-16 07:57:17  host: 46.77.124.122

    W przypadku iPhone5 i 5s to rok temu w pierwszy weekend sprzedalo sie ok 9mln sztuk nie wiem wiec jakim cudem wynik z tego roku jest dwa razy wiekszy?

  • -2

    15. ~  2014-09-16 08:10:44  host: 46.77.124.122

    9 mln jak byk http://tlp.is/3vd

  • 3

    16.  2014-09-16 08:29:48

    @15 Otwórz link i czytaj powoli, bardzo powoli... "W ciągu trzech (TRZECH - 72 godziny) dni firma sprzedała". A mówimy o 24-godzinnej przedsprzedaży.

  • -1

    17. ~  2014-09-16 08:44:02  host: 46.77.124.122

    Zawsze w pierwszy dzien sprzedaz jest najwieksza, na nastepny dzien jest juz troche mniejsza a jeszcze nizsza w nastepnym dniu. Dlaczego Apple nie podalo wyniku za caly weekend tak jak w poprzednich latach? Nie byl rewelacyjny?

  • 0

    18.  2014-09-16 09:30:50

    @17
    Jest jak napisałeś, wniosek może być taki jak wysunąłeś, lub taki, że zamówienia składane były w dużej części na 6+. Ponieważ nie prowadzili później zamówień na 6+ to wynik w kolejnych godzinach drastycznie spadł. Aby nie pokazywać, że było gorzej jak przy 5 i 5c podali wyniki z 24 godzin.
    Przy następnym modelu Xiaomi zje Apple na śniadanie, oczywiście w liczbie preorderów w pierwszym tygodniu.

  • -3

    19. ~lol...  2014-09-16 10:28:39  host: public-gprs241488.centertel.pl

    Mnie tam w sumie ryra ile kto tego kupił, pamiętam natomiast jak posiadacze iphone pisali o s4/5 note1/2/3 że to patelnie itp. No i teraz pokazali, że jeszcze większego klocka (z mniejszym niż note 3 ekranem) łykną bez mrugnięcia okiem ...

  • -1

    20. ~Art  2014-09-16 10:53:27  host: public-gprs516491.centertel.pl

    Jakaś masakra, tyle kasy za tak słaby sprzęt, zaczynałem od windows mobila, później był android w różnych wersjach, był też windows phone no i otarłem się również o ios w iphone 4s, więć moge coś na ten temat powiedzieć i powiem wam jedno do póki nie dorwałem Blackberry w swoje ręce to nie wiedziałem co to dobry telefon i tak już chyba zostanie, BB to doskonały telefon choć szkoda, że u nas tak mało popularny ale już nie długo premiera bb passport, to obecny model q10 potanieje i wtedy będzie mój.

  • 0

    21.  2014-09-16 12:49:59

    To co dziwi mnie najbardziej, to to, że Apple uparcie wkłada 1GB Ram-u to swoich telefonów. Ceny Ram-u są aktualnie na niskim poziomie. Na premierę 2014 bezwzględnie powinni dać 2GB w obu modelach.

  • 1

    22.  2014-09-16 14:06:28

    Normalne prawa rynku. Gdyby Apple otworzył w Polsce fabrykę i zdobył połowę rynku smartfonów... gdyby po kilku latach produkcji 4-calowych wyświetlaczy, nagle zaprezentowało większe modele - tez by ludzie masowo się rzucili. Tak jak kiedyś masowo rzucali się na 42 calowe telewizory. A na Etiopskim forum dyskusyjnym krzyczeli by wtedy jakie to drogie smartfony Polacy kupują. ;-)

  • 2

    23. ~mar k.n.n  2014-09-16 15:25:40  host: 213-17-201-42.static.ip.netia.com.pl

    nic tylko pogratulować Apple zamówień na przedsprzedaż iPhone'a 6 ... i podjaranych ludzików na ich produkt .. ale każdy kupuje to na co ma ochote ;) pozdro!

Dodaj swoją opinię