Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 5 w Play od 28. września

iPhone 5 w Play od 28. września

Q! 13 Września 2012 12:05

0 0

apple iphone 5Play poinformował, że iPhone 5 pojawi się w jego ofercie już 28. września, czyli w dniu polskiej premiery urządzenia.



Więcej o premierze nowego iPhone'a 5 pisaliśmy w tej wiadomości. Przykładowe zdjęcia z telefonu można zobaczyć tutaj.


Na bliższe informcje na temat iPhone'a 5 w ofercie Play trzeba będzie jeszcze chwilę zaczekać.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~Paweł  2012-09-13 12:14:15  host: 89-68-128-77.dynamic.chello.pl

    Nieźle czekamy teraz na pozostałych operatorów ;)

  • -1

    7. ~Gosc  2012-09-13 12:24:02  host: 79.124.126.187.rybnet.pl

    iPhone 5 16GB bedzie za 1 PLN w taryfie nielimitowanej za 145 PLN netto

  • 0

    8.  2012-09-13 12:24:45

    Jeśli będzie w Formule 4.0 za cenę bliższą 100zł niż 1000zł za wersję chociażby 16GB to nie będzie taka zła oferta. Pożyjemy, zobaczymy ;)

  • 0

    9. ~  2012-09-13 12:27:27  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    Podobnie T-Mobile i Orange zaproponują tego dnia iPhone 5. Najbardziej liczę na duże obniżki iPhone 4S po 28.09.

  • 0

    10. ~tyzopo  2012-09-13 12:29:08  host: user-5-173-160-48.play-internet.pl

    Jeszcze jakie pasmo wybiora bo sa dwa modele wcdma lub lte to drugie jest o 200zl drozsze koszt wynosi 2400

  • 2

    11. ~  2012-09-13 12:32:20  host: ip-78-30-104-228.free.aero2.net.pl

    Mozna wylaczyc telepolis i inne portale tech. na 10 dni- bo tylko iphone- a w sumie malo mnie to obchodzi. Wolalbym czytac wiadomosci o 19 groszach w Play, orange i T mobile niz o iphonie ;)

  • 0

    12.  2012-09-13 12:32:28

    @2 Prosty system nowe - trzeba dać wysoką cene. @7 Możesz napisać gdzie zdobyłeś takie informacje? Dzień po premierze 5-tki a Ty już wiesz ile będzie kosztował w playu? Proszę Cię nie pisz głupot skoro nie wiesz.

  • 0

    13. ~mac231  2012-09-13 12:53:55  host: 89-69-108-53.dynamic.chello.pl

    Z simlockiem ?

  • 0

    14.  2012-09-13 12:56:03

    a ja już zapisałem się na listę kolejkową i wieczorem 27 września ustawiam się przed salonem play :)

  • 0

    15. ~  2012-09-13 12:56:18  host: ip-78-30-104-228.free.aero2.net.pl

    a tak dodajac- to nieco dziwi mnie ped ludzi do kupowania jednej marki ( firmy )- moj kolega- jak sie pojawi nowe Audia4 to kupuje nowy model, ciagle to samo - nigdy nie sprobowal innego- ja mialem iphona przez poltora roku , a po drodze trafialy sie samsungi, htc, BB itd. Jedyna marka i producentem ktorego sie trzymam ( bo niejako musze ) to Canon- jak sie nakupowalo szkla za 25 tysiecy to teraz zal zmieniac system tracac przy tym wieksza kase. Jednak nie do konca rozumiem tego zafiksowania na pkc marki. Jestem zlym konsumentem, z pkt widzenia producentow- bo nie przywiazuje sie do marki i mam swoje chimery ;)

  • 0

    16.  2012-09-13 12:59:31

    gdzie będzie? na biurku Gruszki? hehe, pewnie jak w dniu startu sprzedaży w limitowanych salonach ;)

  • 0

    17. ~15  2012-09-13 13:10:12  host: people.gem.pl

    15 chyba zbyt dużo pieniędzy nie masz, co mogę wywnioskować z tego, iż korzystasz z darmowego internetu aero2..ale mogę się mylić. jak nie masz zbyt dużo pieniędzy, to jest naturalne, iż myślisz logicznie i wybierasz, co się opłaca, a nie co jest modne, bo "cię stać":-) A jak wybierasz logicznie, to nie przywiązujesz się do marki

  • 0

    18.  2012-09-13 13:16:46

    ja akurat do biurka Gruszki mam blisko ;)

  • 0

    19. ~mem  2012-09-13 13:16:54  host: btq95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co za żałosna siec. Jak zwykle dużo szumu a efektów brak . Telefonów ie będzie w sklepach itp ...

  • 0

    20.  2012-09-13 13:19:18

    17: może 15 właśnie dlatego dużo pieniędzy, że nie przepłaca. Nie płaci za coś co może mieć za darmo. Czy ty jak byś miał dużo pieniędzy to właśnie dlatego przepłacałbyś? Trzeba korzystać w miarę potrzeb. Jeżeli wystarcza coś darmowego to po co płacić?

  • 0

    21. ~  2012-09-13 13:25:56  host: 193.201.36.34

    @kubik, były kiedyś problemy z dostępnością 4S w PLAY? konfabulujesz

  • 0

    22. ~  2012-09-13 13:47:25  host: v12-16.opera-mini.net

    19 mem@ szybki jestes w ocenach, telefonu jakby nigdzie jeszcze nie ma. wylejesz zale po 28 wrzesnia na razie poczekaj cierpliwie na sama premiere w Polsce.

  • 0

    23. ~  2012-09-13 13:48:25  host: v12-16.opera-mini.net

    get@ Z simlokiem czy bez dla fanow iphone to chyba bez znaczenia, byle tylko dostac, kupic i miec to cos.

  • 0

    25. ~  2012-09-13 14:00:03  host: ip-37-209-133-202.free.aero2.net.pl

    24* teraz napisze sam do siebie- akurat TV to zly przyklad- bo go nie mam - ale to nie z biedy ale z wyboru. Troche kieruje sie tez zasada minimalizmu- jak mi cos jest niepotrzebne ( nie uzywam 3 miesiace )- pozbywam sie tego :)

  • 0

    26.  2012-09-13 14:51:41

    A o konferencji prasowej PlayU - 4zł nic nie piszecie?

Dodaj swoją opinię