Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 5 unboxing, czyli pierwsze wrażenia [wideo]

iPhone 5 unboxing, czyli pierwsze wrażenia [wideo]

Q! 19 Września 2012 14:38

0 0

apple iphone 5W sieci pojawił się pierwszy materiał wideo prezentujący rozpakowanie oraz zestaw sprzedażowy iPhone’a 5.

O premierze iPhone’a 5 szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: inne filmy z kategorii Gadżety





W zestawie sprzedażowym, oprócz samego telefonu, znalazł się również kabel USB, wtyczka do kontaktu, zestaw słuchawkowy EarPods oraz komplet dokumentów.

Przypomnijmy, że iPhone 5 trafi do sprzedaży 21. września. Na polskim rynku telefon pojawi się tydzień później, czyli 28. września. Od tego dnia będzie on dostępny w ofercie Play oraz w Orange i T-Mobile.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T3, BGR, wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    19. ~  2012-09-19 17:43:18  host: achk217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja juz rozjechalem swojego ajfona! Czy Ty takze ? Nadal dziala ( dzieki niewidzialnemu geniuszowi Stiwa- olaoga boski Stiwie ! )

  • 0

    20. ~  2012-09-19 18:18:12  host: 77-254-204-245.adsl.inetia.pl

    Jestem pod wrażeniem. Czy instrukcja "how to unbox your iphone5" jest dołączona do zestawu?

  • 0

    21. ~zen  2012-09-19 18:18:16  host: 87.61.84.79.rev.sfr.net

    @7 Te nowe słuchawki od Iphona to tandetny, plastikowy badziew, w którym jakość dzwięku to jakaś parodia. Już na Amerykańskich portalach są testy tych słuchawek i wszyscy zgodnie jadą po tym nieudanym kawałku plastiku jak po łysej kobyle

  • 0

    22.  2012-09-19 18:36:21

    @20 Jest ale dopiero w pudełku :/

  • 0

    23.  2012-09-19 19:00:12

    Są pierwsze recenzje. Bateria 9-11 godzin wytrzymuje. Ładowanie dwa razy na dobę.

  • 1

    24. ~M.  2012-09-19 19:06:37  host: 89-77-35-95.dynamic.chello.pl

    9-11 godzin ciągłego używania to rewelacyjny wynik, to oznacza że telefon przy normalnym użytowaniu będzie działał ze 3 dni.

  • 1

    25.  2012-09-19 19:12:08

    The Wall Street Journal napisał, że 9-11 godzin wytrzymuje normalnego użytkowania. Co to oznacza?

  • 0

    26. ~snake:)))  2012-09-19 19:31:53  host: staticline10735.toya.net.pl

    Własnie pobieram ios 6, jakby coś juz jest dostępny oficjalnie od pół godziny przez iTunes:))) Zobaczymy co to za cudo, a jak bedzie kicha to jabłuszko pójdzie na skup;))))

  • 0

    27. ~snake:)))  2012-09-19 19:32:51  host: staticline10735.toya.net.pl

    Własnie pobieram ios 6, jakby coś juz jest dostępny oficjalnie od pół godziny przez iTunes:))) Zobaczymy co to za cudo, a jak bedzie kicha to jabłuszko pójdzie na skup;))))Waży 912 MB

  • 0

    28. ~dziękuję, dobranoc  2012-09-19 19:46:17  host: static-81-219-167-34.devs.futuro.pl

    http://kwejk.pl/obrazek/1418287/apple.html

  • 1

    29.  2012-09-19 19:55:07

    5. ~ : Dobre ;) .. idąc dalej tym tropem: "Ogniem i Iphonem" , "Ja Iphon" , "Zapach Kobiety z Iphonem" , "Leon Iphonowiec" , "Jeździec bez Iphona" , "Łowca Androidów" , "Gwiezdne Wojny - Iphon Kontratakuje" , "Applefix Reaktywacja" , "Iphone - siódmy pasażer Nostromo" , "American Beauty" , "Poszukiwacze zaginionego Iphona" ,"Stary Iphone i Morze" , "Ostani Iphonianin" ....

  • 1

    30. ~MarioLa  2012-09-19 19:55:25  host: public-gprs362544.centertel.pl

    Bardziej mnie "jara" "unboxing" nokia c2-01, ma wszystko co ma mieć i złącza wspólne z innym sprzętem... A zapomniałam, tolerancja religijna. Wyznawców nawet otwarcie pudełka podnieca, ciekawe co się dzieje jak go dotkną? Pieluchy? Choć marketing dobry, sprzedać 4 w opakowaniu 5 i zmienić kabelek :)

  • 0

    31.  2012-09-20 06:56:51

    Rozebrano słuchawki iPhone'a http://applefobia.blox.pl/2012/09/Szukajcie-ale-nie-znajdziecie. html

  • 0

    32.  2012-09-20 08:41:55

    #30 - Nokia C2-01 nie ma wszystkiego co powinna w pudełku, brakuje np kabla microUSB. Ale w przeciwieństwie do icośtam, kabelek ten można dokupić dowolnego producenta za grosze. Zwykle nie ma także karty SD. Ale, podobnie jak w przypadku kabelka, za grosze można ją dokupić i włożyć. Brakuje także ładowarki samochodowej, ale łatwo i tanio można dokupić oryginał lub alternatywnego producenta, albo skorzystać z dowolnej ładowarki dowolnego producenta ze złączem microUSB. Dlatego mam Nokię a nie icośtam.

  • 0

    33.  2012-09-20 10:24:49

    Co do przejściówek i Apple to rzeczywiście zabawna sprawa, bo jak 8 lat temu kupowałem używanego Mac Booka i od sprzedawcy dostałem przejściówke na VGA ze zdaniem "pewnie na aukcji taka kosztuje 50 zł", to się smiałem. Przestałem jak sprzedawałem ten komputer, poszła rzeczywiście za 50 zł. Ot i cały Apple - płacisz za wszystko, nawet za głupią przejściówke do VGA, gdzie takie złącze jest w każdym laptopie od kilkudziesięciu lat...

  • 1

    34. ~Marek  2012-09-20 11:17:33  host: 6b96.swietojanska.net

    Ludzie którzy nie widzą lepszej jakości wykonania iPhone od konkurencji nie powinni w ogóle wypowiadać sie na temat produktów Apple. Nie watpię w to, że Samsung jest świetnym sprzętem, ale jest zwyczajnie plastikowy w przeciwiństwie do iPhone. Kto tego nie widzi pozbawiony jest najwyraźniej jakichkolwiek doznań estetycznych i dobrego smaku.

  • 0

    35. ~abc  2012-09-20 13:09:42  host: 254.162.91.79.rev.sfr.net

    @34 null

  • -1

    36. ~Kacha  2012-09-20 18:14:09  host: user-164-127-195-141.play-internet.pl

    Iphone5 to odgrzewany kotlet. Dwu rdzeniowy procesor super!! konkurencja stosuje już czterordzeniowe procki. Wprowadzenie technologi 4G, konkurencja dawno to zrobiła. Brak technologi NFC. Ekran z wymyślna rozdzielczości 640x1136, co to jest? S3 i ONE X ma 720x1280 czyli jak przekręcę telefon o 90stopni mam ekran 720p(co jest standardem). Czyli filmy w hd na flagowych androidach mogę oglądać w rozdzielczości 720p a na iphone5 obraz będzie musiał być dostosowany do rozdzielczości. Co śmieszniejsze okazuje się że wszystkie aplikacje trzeba dostosować do nowej przekątnej ekranu(android jakoś sobie radzi z tyloma różnymi przekątnymi i rozdzielczościami ekranu od początku). Stare aplikacje odpalają się z czarnymi paskami po obu stronach. Brak wielowątkowości. Udawanie że aplikacje się nie zwieszają. Jak uruchomię aplikacje na androidzie to od razu wiem że padła mogę wysłać feedback do developera. W iOS pojawia się ekran domowy nie mogę powiadomić programisty że jego program ma błędy i tylko się zastanawiam czy przez przypadek home nie wcisnąłem. Problem z obsługą jednego plików przez kilka aplikacji. Co bardziej ogarnięci użytkownicy których frustruje polityka apple złamie zabezpieczenie producenta żeby móc zrobić coś więcej niż tylko zadzwonić (bardzo fajna sprawa dla producenta większość użytkowników z założenia traci gwarancje). Androidy i Windows Phone stosują jeden wtyk micro usb standard w sprzęcie komputerowym. Iphone ma własny specyficzny wtyk tak jak telefony z przed 10 lat. Co gorsza teraz go zmienili na nowy, własny wymysł(jakby micro usb było nie godne) więc wszystkie stare akcesoria nie pasują (można kupić przejściówkę skromne 18 dolarów). Ale apple nie ma klientów, on ma wyznawców którzy i tak będą święcie przekonani że kupują najlepszy, najwspanialszy i najprostszy telefon na całym świecie.

  • 0

    37. ~dedik  2012-09-20 19:39:44  host: aajm246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kacha trafilas w sedno:)Ale i tak fanatycy (idioci)powiedza ci ze nie masz racji bo cie na ten telefon nie stac:)Ale jak zaczniesz pytac o to co ten telefon oferuje w porownaniu do smartfonow z przed 5 lat to mowia ze telefon jest do dzwonienia:)Jak pytasz o radio to mowia ze maja internetowe a jak pytasz czy bedac za granica tez korzystaja z tego radia to juz cisza:)Jak im mowisz ze wyslesz im fajny kawalek przez bluta to patrza na ciebie jak na debila i mysla ze sobie jaja robisz:)Pozdrawia urzytkownik nokii N8 3 letniej z radiem,transmiterem fm(wiem ze iphonowcy nawet nie wiedza co to jest)aparatem 12mp,16giga pamieci plus wejscie na karte pamieci,wyjscie hdmi(moze iphon 10 bedzie mial chociaz wyjscie vga)obudowa aluminiowa a nie jakies szklo.No ale co ja wiem o technologii skoro mam telefon warty jakies 700zł:)