Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 5 również w Orange i T-Mobile

iPhone 5 również w Orange i T-Mobile

Q! 13 Września 2012 14:04

0 0

apple iphone 5Obok Play, również Orange oraz T-Mobile wprowadzą iPhone’a 5 do swojej oferty. Będzie to miało miejsce 28. września, czyli w dniu polskiej premiery urządzenia.

Szerzej o premierze iPhone’a 5 pisaliśmy w tej wiadomości. O tym, że telefon pojawi się w ofercie Play 28. września, szerzej informowaliśmy tutaj.




W tym samym dniu iPhone 5 pojawi się także w ofercie Orange oraz T-Mobile. Na informacje na temat jego dostępności w Orange trzeba będzie zaczekać do dnia premiery; T-Mobile zapowiedział, że na temat swojej oferty informować będzie na bieżąco.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu

Źródło tekstu: Orange, T-Mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~telekomórka  2012-09-13 15:16:12  host: 79.139.98.132

    Ufomarian,Plus się nie musi budzić oni Iphone'a zaoferują wyłącznie dla klientów biznesowych,pospólstwo musi się niestety zadowolić sprzętem z niższej półki.

  • 0

    12.  2012-09-13 15:28:42

    @telekomórka. Wszystko zależy od strategii opa. Swego czasu to PTC, gdy jeszcze odpowiadali za markę ERA było najpotężniejszym operatorem w biznesie.Moim zdaniem przesadzasz z tym pospólstwem bo wiele z zagrywek Pana Solorza łącznie z Aero2 jest wymierzonych właśnie na zysk od klientów indywidualnych. Nie wierzę w elitarność Plusa. Po prostu zostały wsadzone duże pieniążki w rebranding Plusa i ktoś stwierdził, że im się nie kalkuluje zakup iPhone'a dla klientów indywidualnych. Boją się ryzykować, a kto nie ryzykuje ten... Mam wielu znajomych, którzy mimo, iż nie mają własnych firm, nie zadowalają się "sprzętem z nizszej półki" i czekają na ciekawą ofertę tegoż iPoda ze strony T. Poczekamy do 28 wtedy będziemy mądrzejsi o wiedzę.

  • -1

    13.  2012-09-13 15:30:31

    11 Przeciez iP5 to nie jest najwyzsza polka ale na szczescie inne lepsze sa dostepne...

  • 0

    14.  2012-09-13 15:57:13

    Dopoki T-Mobile bedzie wspolpracowac z Regenersis jezeli chodzi o serwisowanie ajfonow, dopoty iPhone'y z T-Mobile beda drugiej kategorii. Ten serwis to tragedia dla wszystkich.

  • 0

    15. ~premo  2012-09-13 16:03:23  host: 212.160.172.70

    w play najtaniej ale najgorzej :(

  • 0

    16.  2012-09-13 16:12:30

    14 zgadzam się, Regenersis to po prostu szajs, a nie firma, zamiast naprawić telefon to jeszcze bardziej go psują. Trafia tam Nokia i Samsung, nie mam pojęcia kogo tam zatrudniają, ale na to wygląda, że jakiś niedorozwiniętych studentów.

  • -1

    17. ~  2012-09-13 16:40:09  host: deu131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16, słyszałeś kiedyś takie trudne słowo "jakichś"?

  • 0

    18. ~  2012-09-13 17:14:59  host: P79.pro4net.pl

    Kupię, już się nie mogę doczekać!!!

  • 0

    19. ~kaz  2012-09-13 17:44:45  host: host-31-6-170-232.dynamic.mm.pl

    ...ja też kupię, ale Galaxy Note 2.

  • 0

    20.  2012-09-13 19:19:45

    mam odłozone 2600zł... ale szkoda mi tyle wydawać na iPhone'a ;

  • 0

    21.  2012-09-13 20:58:37

    17 tak słyszałem, pisałem to na szybko przez telefon, popełniłem błąd, sorry :)

  • 0

    22.  2012-09-14 00:01:38

    Już widzę te kolejki po nowego iPhone`a 5 za 1000 złoty a potem doładowania 40 po 100 złoty miesięcznie znając Polskie realia.

  • 0

    23.  2012-09-14 07:41:11

    Bawiłem się przez kilka dni wszystkimi iPh i nie rozumiem czemu się wszyscy tak podniecają tym sprzętem. Jest nie zły bym powiedział ale żadnej rewelacji, poza ty cena jest bardzo zawyżona. Tańszy i lepszy jest sprzęt Samsunga czy choćby SE/Sony...

  • 0

    24. ~  2012-09-14 08:46:49  host: z25-09.opera-mini.net

    Manoo. NIEZŁY. Jak już :-)

  • 0

    25.  2012-09-14 12:04:32

    @6, 7: W playu jest odpowiednia i bardzo szybka procedura zdjęcia simlocka z iphone'a, wystarczy zyczenie klienta. Simlock oczywiscie jest zdejmowany tez w bazie Apple.

  • 0

    26. ~Adam  2012-09-14 16:04:20  host: nattr.pikonet.pl

    A co z Plusem który jako jedyny ma LTE?

  • 0

    27. ~w  2012-09-15 21:42:15  host: 89-72-212-147.dynamic.chello.pl

    @25 w orange tez zdejmuja simlocka jak burza :) za 77zl simlock zdejmowany w bazie apple tak jak napisales

  • 0

    28. ~GrzesiekSzn  2012-09-16 14:37:51  host: ip-79-175-250-212.cable.smsnet.pl

    Ktoś tu pisał, że u naszych operatorów ten telefon jest drogi. Chciałbym uświadomić te osoby, że w USA ten telefon (np. wersja 64GB) jest za $399 w abonamencie $99 na 24 miesiące co przy dzisiejszym kursie daje ok.8600zł. Żeby to samo dostać u naszych operatorów trzeba wydać około 5-5.5k PLN więc nie jest tak źle :]

  • 0

    29. ~JustMe  2012-09-16 22:23:09  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    W uk w sieci O2 dostepny wkrotce: abonament 26 funtow miesiecznie w tym nie limitowane sms i rozmowy,cena ip5 to 249 funtow. Dostepny za free przy abonamencie za 49 funtow.Mowa o wersji 16GB.

  • 0

    30. ~Mucus  2012-09-18 09:30:04  host: 82.132.139.201

    Sprawdz sobie GiffGaff o2 to przezytek!! Tylko ze tam iPhone musisz sobie za gotowke kupic

Dodaj swoją opinię