Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 4S w T-Mobile

iPhone 4S w T-Mobile

Q! 4 Listopada 2011 14:59

0 0
T-Mobile rozpoczął zapisy na telefon iPhone 4S.

Na tej stronie operator umieścił formularz, za pomocą którego zainteresowane osoby mogą się zapisać na listę i jako pierwsze otrzymać informacje na temat oferty z najnowszym telefonem Apple.

Informacje na temat ceny oraz planów taryfowych dostępnych z telefonem iPhone 4S zostaną rozesłane zainteresowanym przed 11. listopada. Tego dnia telefon trafi do oferty operatora.

Tymczasem iPhone 4S dostępny jest już w przedsprzedaży na stronie polskiego sklepu Apple. Ceny zaczynają się od 2699 zł, a szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • -1

    14.  2011-11-04 16:41:30

    @10 tak złapie, bo ma wersja 4S antenę na górze, a nie na dole jak w 4 czy w większości smartphone :D

  • -2

    15. ~Mungo the best  2011-11-04 16:42:26  host: odw65.internetdsl.tpnet.pl

    cieszę się bardzo baardzoooo :)) nie mogę się doczekać aż położę łapki na nowym iPhonie 4S!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 1

    16. ~  2011-11-04 16:51:51  host: 178235137153.wagrowiec.vectranet.pl

    A ja czekam, kiedy T-Mobile wprowadzi niższe ceny innych telefonów.

  • -1

    18. ~  2011-11-04 16:57:22  host: public8285.xdsl.centertel.pl

    @16 zawsze można kupić telefon samodzielnie i skorzystać z abonamentów bez telefonu w T-Mobile. Są wyjątkowo atrakcyjne. Szczególnie te z usługą nielimitowanych rozmów do wszystkich w T-Mobile w standardzie.

  • -1

    19.  2011-11-04 17:03:20

    @11 fajnie, ale jaki to ma związek z tematem?

  • -1

    20. ~steff  2011-11-04 18:02:37  host: 93-186-31-81.rdns.blackberry.net

    Ja juz sie zapisalem. Polecam innym, poki czas

  • 0

    21.  2011-11-04 18:10:22

    I tak będzie wersja 5 niedługo :)

  • 2

    22. ~  2011-11-04 18:13:36  host: z12-15.opera-mini.net

    Telefon OK, Tylko sieć dziadowska.

  • -1

    23. ~Drecho.T  2011-11-04 18:41:19  host: 92.60.132.22

    Tak na serio to bardzo szajnuję t mobile bo mają dobrą ofertę jeżeli chce się dzwonić za granice. W polsce mam Pleja a za granicę T. Dobra sieć!

  • -1

    25.  2011-11-04 18:46:46

    Cóż jak widać, produkty Apple nie są powszechnie dostępne i nie ma co się dziwić. Nie każdy może go mieć, a jak ma to szacunek :) przynajmniej dobrze, że mamy sieć w Polsce, która najprężniej ze wszystkich udostępnia swoim abonentom takie nowości w niższych cenach niż u producenta.

  • -2

    26. ~karuś  2011-11-04 19:51:10  host: 87-205-149-22.adsl.inetia.pl

    Tylko T-Mobile i Orange jak na razie planują wprowadzić do swojej oferty iPhona 4S. Samo to już świadczy o klasie tych operatorów.

  • 0

    27. ~aaa  2011-11-04 20:04:52  host: 81-219-115-155.adsl.inetia.pl

    A Plus znów będzie bez "jabłka"...

  • 0

    28.  2011-11-04 20:09:12

    @22 to dosyć niemierzalne określenie. T-Mobile na pewno ma bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę i zasięg 2G. A więc bez przykrych niespodzianek w zakresie zasięgu. Usługa nielimitowanych połączeń do wszystkich w T-Mobile, abonamenty multimedialne z paczkami 250 MB. Nikt nie puszcza ci sygnału licząc że oddzwonisz, bo masz telefon w Play, a do Play jest drożej.

  • -1

    29.  2011-11-04 20:30:46

    Choć teraz minuty w abonamencie są rozliczane do Play, więc dużego stresu nie ma jak się dzwoni do Play.

  • 0

    30. ~marcin  2011-11-04 20:42:53  host: afhk133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe czy będą do wyboru wszystkie trzy wersje

  • 1

    31. ~qqryq  2011-11-04 22:40:29  host: public93131.xdsl.centertel.pl

    Zapisy jak za komuny na kartki, cóż takiego ma ta zabawka poza dobrą jakością wykonania, bo tego nie można produktom Appla zarzucić. Kupił bym to coś gdyby: 1) dało się wymieniać baterie a nie wyrzucać telefon 2) możliwe by było wykonywanie wideorozmów z posiadaczami innych marek a nie tylko pomiędzy iphonami 3) normalny rozmiar karty SIM a tak to wolę mojego Samsunga galaxy S2 :)

  • 0

    32. ~aussie  2011-11-05 01:40:57  host: c114-77-50-199.brodm3.vic.optusnet.com.au

    a ja już mam 4s i powiem że warto kupić bo działa duzo szybciej niż 4 a do tego ma niezły aparat. Pewnie znając PTC to bedzie cena zaporowa na początek.

  • 0

    33. ~Zadymiarz  2011-11-05 12:24:52  host: 77-254-92-133.adsl.inetia.pl

    4S oprócz dobrego aparatu i szybkiego działania ma także BARDZO dobrą czułość anten. Widać dużą poprawę w porównaniu do 4 bez "S". Działa w miejscach gdzie stara 4 pokazywała całkowity brak zasięgu !!

  • 0

    34.  2011-11-05 17:47:34

    Nie warto wydawać pieniędzy bo niedługo będzie "5".

  • 0

    35. ~  2011-11-06 13:22:56  host: ip-157-25-37-55.multimo.pl

    Ciekawe, czy z tych iphone'ów też będzie 80 gr/min do Play?

Dodaj swoją opinię