Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 4S w przedsprzedaży w Polsce

iPhone 4S w przedsprzedaży w Polsce

Q! 4 Listopada 2011 08:45

0 0

apple iphone 4sApple rozpoczął przedsprzedaż telefonu iPhone 4S dla polskich użytkowników. Ceny rozpoczynają się od 2699 zł.



O premierze iPhone’a 4S pisaliśmy w tej wiadomości. Telefon wszedł do sprzedaży w pierwszych 7 krajach 14. października. 2 tygodnie później pojawił się w 22 kolejnych. Od 11. listopada dostępny będzie również dla polskich klientów.




Za najtańszą wersję iPhone’a 4S (16 GB pamięci wewnętrznej, bez względu na kolor obudowy) trzeba będzie zapłacić 2699 zł. Model z dwa razy większą pamięcią wewnętrzną oznaczać będzie wydatek 3199 zł. Za egzemplarz z 64 GB pamięci zapłacimy 3699 zł.

Dostawa telefonu jest bezpłatna, a jej czas to obecnie od 1 do 2 tygodni. Każdy klient zamówić może maksymalnie dwa egzemplarze telefonu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Apple     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    25. ~Edi  2011-11-04 11:07:40  host: nattr.pikonet.pl

    @~Graham Neumann - średnia płaca w Polsce to 3500 zł.

  • 0

    26. ~Edi  2011-11-04 11:08:58  host: nattr.pikonet.pl

    Swoją drogą czemu nie napiszecie, że Motorola RAZR jest po 2499 zł, a Galaxy Nexus po 2899 zł.

  • 0

    27. ~L kopyto  2011-11-04 11:35:51  host: 088156238146.belchatow.vectranet.pl

    Jak można przepłacać za coś co jest gorsze od innych telefonów i na dodatek tańszych

  • 0

    28. ~pvsp  2011-11-04 11:36:52  host: proxy2.netia.pl

    W stanach wersja 16gb na bestbuy to koszt 700$ bez umowy, zatem przy kursie 3,2 wychodzi jakies 2240 + koszty wysylki ze stanow itp, wiec 2700 nie jest bardzo przesadzona cena w pl. Inna sprawa ze generalnie 700$ to sporo

  • 0

    29. ~Wic  2011-11-04 11:39:25  host: 178.183.132.116.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @L kopyto widać, że nigdy nie miałeś do czynienia z iPhone'm. Każdy ma prawo używać telefonu jaki mu się podoba.

  • 0

    30. ~Maperia  2011-11-04 11:58:05  host: host27-68.pcpd.pl

    Jak często korzystaliście z aplikacji mobilnej szukając np. restauracji, atrakcji turystycznych podczas wycieczki w nowym miejscu? Sprawdźcie jak działa nasz przewodnik po okolicy. Aplikacja działa w urządzeniach z systemem Android oraz w telefonach iPhone. Więcej na naszych stronach http://*******.pl

  • 0

    31. ~I  2011-11-04 11:58:55  host: 91.220.164.251

    dlaczego widzę tylko komentarze odnośnie ceny? nie jesteś zainteresowany, nie śmieć. są auta za które płaci się setki tysięcy, nie są tego warte a ludzie kupują. dziwne

  • 0

    32. ~Majki  2011-11-04 12:15:03  host: 178-36-190-102.adsl.inetia.pl

    Rozumiem, że jest to cena telefonu bez umowy ??

  • 0

    33.  2011-11-04 12:16:07

    W końcu normalne ceny przypominam że za 64gb wersje jeszcze niedawno chciano 4999 zł ;-) W końcu mamy europejską cenę (849 euro u naszych niemieckich sąsiadów) Co ciekawe cenę urządzenia w stanach również wynosi 849 tylko że dolarów :)

  • 0

    34. ~Iphonowa Susana  2011-11-04 12:19:20  host: 94.75.84.90

    Ja juz go mam i uzywam SIRI i jest to niezastapiony asystent kazdego studenta! No ale coz, nie kazdego stac na taki telefon. Telefon i marka ktora odznacza sie smakiem i stylem. Miec Iphona to znaczy miec klase.

  • 0

    35. ~Andy  2011-11-04 12:24:06  host: user-31-174-207-51.play-internet.pl

    @ 32 czytasz całość, czy tylko ceny ?

  • 0

    36. ~Creig  2011-11-04 12:39:34  host: 77-255-59-151.adsl.inetia.pl

    ~32 dokładnie to są ceny za samo urządzenie, 11 listopada z tego co się orientuje 4s ma pojawić się w ofercie t-mobile i zapewne niewiele wcześnie będzie wiadomo jaka jest cena przy umowie :)

  • 0

    37. ~daniel  2011-11-04 12:54:40  host: public-gprs175680.centertel.pl

    Info trochę z innej beczki (choć pewnie już wiecie) ale może kogoś zainteresuje. Od przyszłego piątku iPhone 4S ma być podobno dostępny w T-Mobile. Przynajmniej tak mówił Pomarański z PTC parę dni temu. Ale nie wiem kiedy będzie w Orange.

  • -1

    38.  2011-11-04 12:56:49

    Rzecznika Orange na blogu się spytaj.

  • -1

    39.  2011-11-04 13:22:32

    Cena jak cena ale odnośnie iPhone to i tak mało kto kupuje po takiej cenie. Kto chce taniej to szuka okazji na Allegro czy eBay a reszta bierze w promocji u operatora.

  • 0

    42. ~Graham Neumann  2011-11-04 19:06:44  host: 89-79-86-29.dynamic.chello.pl

    3.500? Wierzysz GUSowi? Wiesz powiem ci tak. Zestaw np mojego kolege i prezesa KGHM to wyjdzie na to ze gosc nie zarabia 1600 na reke ale 45.000 :)

  • 0

    43. ~  2011-11-04 19:22:47  host: host-89-229-135-158.chelm.mm.pl

    Za tę cenę można kupić porządnego laptopa. Albo samochód. Apple WON!

  • 0

    44. ~xx  2011-11-04 22:38:01  host: adhl63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @43, niech zgadne, Golf III. :D:D niepoogadasz ziom

  • 0

    45.  2011-11-06 14:27:27

    @34 narzędzie to narzędzie... młotek też masz dizajnerski???

  • 0

    46. ~ted  2011-11-09 21:37:02  host: host-89-228-150-58.gorzow.mm.pl

    Fajna zabawka, ale STANOWCZO przepłacony...

Dodaj swoją opinię