Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 4S i "5" - porównanie na żywo [wideo]

iPhone 4S i "5" - porównanie na żywo [wideo]

Q! 5 Września 2012 23:08

0 0

W sieci pojawił się materiał wideo prezentujący najnowszy model iPhone’a. Co ciekawe, jego oficjalna prezentacja będzie miała miejsce dopiero 12. września.

Materiał wideo zamieścił serwis Mic Gadget. Według niego, telefon ma pochodzić z chińskiej fabryki Foxconna w Jincheng (prowincja Shanxi).

Zobacz: inne filmy z kategorii Gadżety





Na materiale wideo pokazane jest uruchamianie się telefonu. Telefon jest niezarejestrowany i pochodzi z programu dla programistów. Dlatego właśnie proces uruchamiania zatrzymywać ma się przed osiągnięciem głównego menu.

Pozostaje pytanie czy materiał wideo jest prawdziwy? O tym przekonamy się 12. września, podczas oficjalnej prezentacji telefonu w San Francisco.

Źródło tekstu: Mic Gadgets     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 2

    14. ~  2012-09-06 08:39:02  host: abse229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nawet jeśli film jest prawdziwy nie wiem po co ciągle zwiększają rozmiary tych telefonów. Niedługo te telefony będą wielkie jak tablety, nawet do kieszeni nie wejdą, co najwyżej do damskiej torebki.

  • 0

    15.  2012-09-06 08:56:38

    12 września? Pewnie są już miejsca na świecie, gdzie kolejki stoją?

  • 0

    16. ~ADAM  2012-09-06 09:35:34  host: www2.euron.pl

    @13 - co ty za brednie człowieku wypisujesz, masz jeszcze mniejsze pojecie o motoryzacji niż o smartfonach!

  • 0

    17. ~pacio chmiel  2012-09-06 09:44:08  host: user-164-126-156-117.play-internet.pl

    applefan@ specjalnie dla ciebie "przepoczwarzanie" designu golfa od jedynki do siodemki: http://www.autogaleria.pl/fotografie/index.php?id=53929&news =4999

  • 0

    18.  2012-09-06 09:45:16

    @16 wczoraj pokazali Golfa VII. Czym sie rozni od Golfa VI? Z zewnatrz ciezki do rozpoznania. Bedzie sie za to sprzedawal jak cieple buleczki.

  • 0

    19. ~Mucus  2012-09-06 10:13:18  host: host31-53-250-226.range31-53.btcentralplus.com

    Ja juz w namiocie koczuje po Apple Store'm w Liverpool, mama mi tylko jedzonko donosi... Juz sie doczekac nie moge!

  • 0

    20. ~a_lex  2012-09-06 10:15:56  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    A najwięcej pójdzie w Chinach. Oni lubią niemieckie auta.

  • -1

    21. ~  2012-09-06 10:19:15  host: ip-78-30-107-70.free.aero2.net.pl

    No i wyszlo szydlo z worka, amoled jest lepszy od tej g*wnianej retiny :D

  • -1

    22. ~  2012-09-06 10:21:33  host: ip-78-30-107-70.free.aero2.net.pl

    13* Golf zmienia sie kosmetycznie ? To Ty nie wiesz co mowisz , Synku. ZMien dilera, kup czapeczke zeby lepiej chronila przed sloncem, kubel zimnej wody na glowe i nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych zupelnie, totalnie nie masz pojecia bo robisz z siebie ciezkiego idiote :D :D

  • 0

    23. ~  2012-09-06 10:25:02  host: ip-151-248-43-244.free.aero2.net.pl

    13* No i przy okazji polecam Ci zakup golfa pierwszej generacji, skoro taki dobry. Lub golfa w automacie-bo DSG nie jest fajny ;) I golf od dawna sie nie sprzedaje jak cieple buleczki ale przecietnie ;) Znaffco.

  • -1

    24.  2012-09-06 10:35:00

    @23 popatrzcie na golfy od 1 do 7 najnowszej generacji. Maja podobne elementy, np tylni slupek itd. Konkurencja? Ford sie przepoczwarzal wielokrotnie, francuskie kompakty maja totalna zmiane stylistyki z generacji na generacje. Opel to samo: kadett, a potem astra, u ktorych brak nawiazania do poprzednikow. A golf VII vs VI to mala ewolucja stylistyczna. Wiecej sie dzieje wewnatrz, np 100kg mniejsza waga.

  • -1

    25. ~JustMe  2012-09-06 11:13:28  host: 93-186-23-84.rdns.blackberry.net

    @18 VW Golf...nie iPhone....iPhone to juz koniec...

  • 0

    26. ~  2012-09-06 11:16:14  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    Jak w każdym aucie nie brak drobnych problemów np. gumowe przewody zastosowane pod maską ostatniej generacji Golfa są przysmakiem dla gryzoni.

  • 0

    27. ~  2012-09-06 11:29:52  host: z41-15.opera-mini.net

    Applefan - skoro znowu poruszasz tematy motoryzacyjne, to może wreszcie odpowiesz na moje dwa pytania: o tanie Ferrari i podającego Fiata. Co do Golfa: rewolucją była 1 i 2. Szczególnie GT. Co do bryły, to WV unowocześnia sylwetki swoich aut bez praktycznie żadnych rewolucji. Auta dla konserwatystów. Karmann Ghia to ostatni piękny WV, a niedługo minie 40 lat jak skończyli z produkcją. A raporty bezawaryjności też nie są łaskawie :/

  • -1

    28.  2012-09-06 12:05:27

    łał! teraz oprócz telefonów forum fanów golfa mamy... a co o BMW powiedzie? bo ja tam wolę 15 letnie bmw obojętnie jakie od nowego golfa ;-)

  • 0

    29. ~  2012-09-06 12:39:07  host: dam110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    28, pewnie nic nie powiedzie.

  • 0

    30.  2012-09-06 14:30:14

    Faktycznie... patrząc na liczby, Golf się zupełnie nie zmienił. Wszystkie serie mają 1 silnik, 4 koła, 5 miejsc, a nawet 1 kierownicę.

  • 0

    31.  2012-09-06 15:15:11

    @30. Dobry pomysł. "Szkoda", że motoryzacja nie rozwija się jak elektronika. Mieli byśmy powszechne samochody z 4 silnikami (więcej nie trzeba bo zwykle tyle kół mamy), ewentualnie z piątym do oszczędnej jazdy ;). Z 5 kierownicami - zwykle mamy tyle miejsc w aucie, każdy mógłby zdecydować gdzie jedziemy

  • 0

    32. ~  2012-09-06 21:19:14  host: apn-95-41-229-216.dynamic.gprs.plus.pl

    applefan to naprawdę jakiś gość totalnie nie teges , jeśli nie powiedzieć je...ty . Golf się nie zmienił , Chyba że mówi o części swojej garderoby , czyli tym co nosi na sobie od 30 lat ten sam golfik :)

  • 0

    33.  2012-09-11 13:26:50

    @applfan_ [...]VW Golf od 30 lat zmienia sie tylko kosmetycznie[...] Szmelcwagen jak sama nazwa wskazuje, to samochód dla ludu. Nie mogą więc drastycznie zmieniać image'u, bo by plebs dostał szoku, zaparcia, kolki, albo innego udaru mózgu. Podobnie jest z użytkownikami iPhone'ów, co widać na przykładzie iPhone 4, 4S i zapewne niebawem iPhone 5.

Dodaj swoją opinię