Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 4S 25% taniej w RedBull Mobile

iPhone 4S 25% taniej w RedBull Mobile

LuiN 4 Marca 2014 10:52

3 3
RedBull Mobile o 25% obniżył cenę iPhone'a 4S dostępnego w ofercie na kartę.

rbm iphone4s

W promocji dostępny jest telefon w wariancie z 8 GB pamięci wewnętrznej. Dotychczasowa cena obniżona została z 1828 zł do 1369 zł. W zestawie oprócz telefonu otrzymujemy etui RedBull Mobile oraz zestaw startowy warty 9 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: RedBull Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: redbull mobile

w sumie: 28
  • 2

    9.  2014-03-04 11:45:24

    iSzrot a cena nadal kosmiczna...

  • 0

    10. ~rough  2014-03-04 11:53:42  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @7 - buhahah wygrałeś nagrodę za najgłupszą wypowiedź na tym portalu :D samsung od kilkudziesięciu lat się procesuje z tysiącami pracowników których świadomie truł poprzez zatrudnianie ich w halach gdzie wdychali opary rtęci i innych bardzo toksycznych środków, a samsung gowin było szkoda pieniędzy nawet na wyciągi, setki ludzi zmarło, ich rodziny już od kilkunastu lat, po bardzo długiej batalii sądowej otrzymują renty od samsunga, a otrzymują te prezenty bo że samsung robił to ŚWIADOMIE! do dzisiaj warunki w fabrykach samsunga są bardzo złe, apple nawet do pięt mu nie dorasta jeśli chodzi o złe warunki, więc bądź konsekwentny i nigdy w życiu nie kup samsunga, bądź też konsekwentny i nigdy nie kupuj elektroniki innych firm ponieważ wszystkie są produkowane w bardzo podobnych warunkach, nigdy nie kupuj też żadnych ciuchów znanych firm, bo wszystkie są produkowane w koszmarnych warunkach... masz po prostu wyprany mózg gimbusie i lepiej nie demonstruj tego publicznie, bo po prostu się ośmieszasz

  • 1

    11. ~Pata  2014-03-04 11:54:54  host: n16-03-08.opera-mini.net

    Przeciez to ma parametry jakichs sredniawych sluchawek innych producentow. Tylko wyznawcy marki to kupuja chyba.

  • 0

    12. ~rough  2014-03-04 12:01:58  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    ehhhh autokorekta :-\ "a samsung gowin było" = "a samsungowi było", "otrzymują te prezenty bo że samsung" = "otrzymują te renty bo samsung". Tak to jest jak się nie chcę używać klawiatury i pisze się komentarz "z głosu" :) choć i tak muszę powiedzieć że android wiele lepiej rozpoznaje mowę, nie mówiąc już o języku polskim którego w iOS i WP8 chyba wogóle nie ma

  • 1

    13. ~rough  2014-03-04 12:10:24  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @11 - ale jakie to ma znaczenie? ja swojego Nexusa 4 kupowałem rok temu za 1400zł, dzisiaj na allegro jest za 1200zł (nowy) czyli przez rok praktycznie nie stracił na wartości. Mój znajomy rok temu kupił sobie HTC one S, za... 1500zł, wiesz za ile teraz chodzą te telefony na allegro? za niecałe 600zł - NOWE! Przedmiot jest wart tyle ile chcą zapłacić za niego ludzie, po prostu dobre telefony, albo może dobrze oceniane przez ludzi nie tracą dużo na wartosci, więc iPhone nie traci dużo, co tu do rzeczy ma twoja subiektywna ocena parametrów tego telefonu...

  • 1

    14. ~pabloki  2014-03-04 12:36:59  host: 188.147.239.212.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    za 486 zł i 52 gr to bym kupił, z Vatem. Stary sprzęt niewarty tej kasy.

  • 0

    15. ~  2014-03-04 12:40:05  host: 178-37-80-161.adsl.inetia.pl

    olac te szajse. za 3 lata kazdy bedzie gwno wart a wy bredzicie o tym jakie to niektore modele sa warte inwestycji. nie sa. stosunek wydajnosc /cena jest dramatycznie niekorzystna na "korzysc" smartfonow. ta nazwa oddaje sytuacje a nie okresla urzadzenke. producenci sa najbardziej smart w tej sytuacji. uzytkownicy niestety sa na dole tego smartownego lancucha pokarmowego. prymitywne organizmy o odruchach ameby.

  • -2

    16.  2014-03-04 12:46:58

    @7 brawo! A teraz rozbierz się do naga i do lasu, bo wszystko czego używasz jest produkowane w takich samych warunkach jak iPhony.

  • 1

    17.  2014-03-04 14:53:14

    Przykra sprawa... Za takiego dziada takie pieniądze.

  • 0

    18. ~meg  2014-03-04 16:09:46  host: 178.180.76.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A czy może orientuje się ktoś czy ma on sim locka?

  • 0

    19.  2014-03-04 16:20:19

    @18 iPhone sprzedawane w Play mają simlocka, ale można go zdjąć bez kłopotu :-)

  • 0

    20.  2014-03-04 16:52:55

    @19: ktoś może to potwierdzić? Myślałem że Play nie zakłada simlocków?

  • 0

    21.  2014-03-04 17:01:51

    Cena nie jest zła jak na "pewniaka" (choć ja za nówkę z T-Debile dałem 1250). Problem z tą ceną (1368 zł ) polega na tym że lepiej dołożyć 380 i kupić pewniaka iP5 chociażby dla 4" Alu zamiast szkła i mniejszej wagi.

  • 0

    22. ~PlayBoy  2014-03-04 17:42:06  host: 37-128-61-186.ip.netia.com.pl

    @20 ja potwierdzam. Play nie zakłada simlocków, jednak Apple nie rozumie tej polityki i je zakłada. Po zakupie idziesz do salonu Play i prosisz o zdjęcie simlocka, robią to bezpłatnie :)

  • 0

    23. ~tata  2014-03-04 19:07:27  host: apn-5-60-111-102.dynamic.gprs.plus.pl

    Telefonik za kilka miesiecy stara technologia .

  • 0

    24. ~joo  2014-03-05 00:01:39  host: 178-36-139-25.adsl.inetia.pl

    to ja wole tego 4s od jakiegokolwiek andka. argumentami moge sypac jak kto ma ich malo...

  • 0

    25. ~  2014-03-05 07:12:26  host: fho170.internetdsl.tpnet.pl

    ~marcellove 2014-03-04 11:35:22 host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl Co ma piernik do wiatraka?Co ma jabłko do marki Apple?Nie kupie nic tej marki z jednego powodu,jestem przeciwny wykorzystywaniu pracowników,którzy pracują w nieludzkich warunkach za śmieszne pieniądze.Nie bede też przepłacał za sprzet wart o wiele mniej niż sobie za niego życzą ! A co w fabrykach Sony i Samsung myslisz, ze jest lepiej... LOL

  • 0

    26. ~  2014-03-05 09:40:18  host: 93.154.176.191

    nie warto. carplay nie będzie działać. dziadostwo

  • 0

    27. ~4G (4 x Gorsze) LTE  2014-03-05 14:37:11  host: user-94-254-197-104.play-internet.pl

    Gdyby iPhone pracował na Android OS lub Windows Phone to bym się zastanowił nad jego kupnem. iOS zdecydowanie odpada, ze względu na liczne ograniczenia i ten prostacki oraz kiczowaty interfejs. Gdy widzę ten ekran zapełniony tandetnymi i nudnymi ikonkami to od razu przychodzą na myśl skojarzenia z jakimś zabawkowym telefonikiem dla dzieci. Nie wiem jak interfejs iOS może się komuś podobać, a to że jest prosty w obsłudze? O rany! Nokia 3310 była jeszcze prostsza w obsłudze i co? Poza tym iPhone to w końcu smartphone, czy dumbphone?

  • 0

    29. ~geps  2014-03-06 02:26:41  host: 46.77.124.57

    28. Problem w tym że w tych czasach apple to się na komunię dostaje....

Dodaj swoją opinię