Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 4G z San Jose

iPhone 4G z San Jose

LuiN 19 Kwietnia 2010 11:59

0 0

Czy urządzenie znalezione podczas pieszej wycieczki po San Jose to iPhone czwartej generacji? Witryna Engadget twierdzi, że tak, na potwierdzenie prezentując intrygujący dowód.

Wszystko zaczęło się od tych zdjęć:

iphone 4g iphone 4g iphone 4g iphone 4g

Widzimy na nich urządzenie bardziej kanciaste niż dotychczasowe iPhone'y, o płaskim tylnym panelu - wykonanym z tworzywa przypominającego ceramikę. Autor zdjęć twierdzi, że urządzenie ma 80 GB pamięci wewnętrznej (choć jak zaznacza telefonu nie da się włączyć, a z tyłu obudowy nie ma informacji o pojemności pamięci).

Na górnym biegunie telefonu zabrakło szufladki na kartę SIM. Przeniesiona została ona na prawy bok. Zdjęcia uzupełnia seria fotografii z chińskiej witryny WeiPhone, które pasują do iPhone'a z San Jose:

iphone 4g iphone 4g iphone 4g iphone 4g




iphone 4g

Zdjęcia opublikował użytkownik forum MacRumors i co tu dużo mówić, po ostatniej wpadce trudno jest traktować je jako wiarygodny dowód. W międzyczasie jednak Engadget przejrzał archiwum swoich zdjęć i znalazł na jednym z nich urządzenie wyglądające właśnie jak iPhone z San Jose.

iphone 4g

To rozmazane zdjęcie to jedno z wielu zdjęć, które opublikowała witryna przed oficjalną prezentacją iPad-a przez Apple'a. Na zdjęciu mamy prototyp iPada, na nim jednego iPhone'a 4G, a w prawym górnym rogu - drugiego. I co Wy na to?

Źródło tekstu: engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • -2

    8.  2010-04-19 14:38:17

    qba - czyżby przemawiała przez Ciebie iZazdrość:D:D:D:D BTW GSMArena "uwierzyła" w powyższego newsa... Czyżby więc z wypukłego cycuszka rzeczywiście zrobić miała się ceramiczna decha?

  • 0

    9.  2010-04-19 14:47:39

    LuiN: nie wierzę... Przecież Apple nie dopuściłby takiego designu do swojego telefonu, który odniósł sukces tak naprawdę właśnie wyglądem.

  • 2

    10. ~qba  2010-04-19 15:25:26  host: s94.ipt.com.pl

    LuiN - nie jest to iZazdrość. i nie zaprzeczam że jabuszko wykonało ładny kawał roboty projektując całą serię ifonów. Jednak nie zmienia to faktu że popularonść sprzętu jest wykreowana głównie przez iFanów i iAnty-Fanów a nie przez sam sprzęt. i znowu nie jest to krytyka sama w sobie tylko stwierdzenie pewnego faktu. Znam kilku użytkowników iFonów i żaden z nich nie jest w stanie wymienic połowy funkcji tego telefonu (a co dopiero ich użyć) ale każdy z nich ma wydajność ślinianek podkręcona na 200% ja tylko usłyszy "4" i "G" nie oddalone o więcej jak 3 słowa w jednym zdaniu :D

  • 2

    11. ~hettman  2010-04-19 15:56:59  host: chello089076145184.chello.pl

    o ja cie normalnie... Iphone z San Jose prawie jak ufo z Roswell-tamtejsi rdzenni mieszkancy postawili juz drewniana imitacje IP i codzien sie do niej modla z nadzieja ze przyleci do nich na wielkim latajacym Ipadzie sam pol-Bog Jobs a na dzien dzisiejszy zarejestrowano juz 4 niezidentyfikowane latajace IP zawisle nad bialym domem i obserwujace poczynania nieuczulajacego psa Obamy.Apple ma mega marketing

  • -1

    12. ~BKX  2010-04-19 16:16:34  host: public5303.xdsl.centertel.pl

    Ja się zastanawiam w czym mają problem osoby piszące w/w posty.. Co Was boli, jeśli chodzi o Apple? Ich sukces MARKETINGOWY, który tak wszyscy podkreślają? To, że komuś jednak podoba się Iphone i jest z niego zadowolony? Gdy pojawiają się informacje o innym telefonie, który lada chwila pojawi się na rynku jakoś problemu nie widać... Sami robicie więcej szumu niż to wszystko jest warte, bo gdyby tak znalazł się jakiś nowy model prototypu Nokii na ulicy, to wiadomość przeszłaby bez większego echa w postaci komentarzy,a tu wielkie "halo", które sami robicie... zal.

  • 1

    13. ~  2010-04-19 17:50:15  host: aegy174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://gizmodo.com/5520164/this-is-apples-next-iphone

  • 2

    14. ~qba  2010-04-19 17:53:10  host: s94.ipt.com.pl

    Problem drogi kolego polega na tym iż niektóre osoby nie są w stanie załapać, że rozmawiamy tutaj sobie o pewnym zjawisku... nazwijmy to iManią. I ta iMania sprawia, że przestaje nas tutaj interesować sam sprzęt tylko emocje które budzi zamieszanie dokoła pewnej MARKI. Kolejny problem polega na tym że dyskusja polega na wymianie zdań/opini/wrażeń poprzez zainteresowane tematem osoby i w dobrym guście byłoby zapoznanie się z wypowiedzią poprzedników przed wrzuceniem swojej krytyki (tym bardziej jeśli jest ona kierowana personalnie) przykładowo (lecimy kolejno po wcześniejszych postach) : 1)pyta skąd podnieta IP pewnie będzie to samo 2)zwraca uwagę na napięcie wynikające z faktu że zbliża sie kolejny IP oraz na fakt iż cierpi na biegunkę :p 3)zwraca uwagę na fakt że odkrycie rzekomego IP 4G zostało już jakiś czas temu zdementowane 4)podaje absurdalny przykład poszerzania sie iMani (ale czy by sie ktoś zdziwił gdyby tak sie stało) 5) zgadza sie z 4 6)rozwija temat poruszony przez 4 poszerzając zagadnienie iManii o A-store 7)analizuje wypowiedz 6 8)humorystycznie podsumowuje wypowiedz 6 sugerując że ironiczny ton wypowiedzi może być podyktowany zazdrością. oraz sugeruje że może w całym doniesieniu może być ziarno prawdy 9)dementuje wypowiedz 8 10)odpowiada na zarzuty 8 przypominając że rozmowa dotyczy zjawiska iMani 11)rozwija temat iMani przyrównując ją do innego podobnego zjawiska występującego w historii USA 12)Jedzie po wszystkich wyrażając swój żal do świata i niesprawiedliwości jakie jego najwidoczniej spotkały poprzez mieszkanie w kraju w którym wolność słowa sie jeszcze jako tako uchowała. Swoją drogą odbiegając całkowicie od tematu wcześniejszej rozmowy i prowokując ten przydługi komentarz :D --

  • 2

    15.  2010-04-19 18:23:28

    13) zapodaje linkacza, 14) tłumaczy dyskusję a 15) pisze o tym o czym nie napisał 14) :)

  • 0

    16. ~ksycho7  2010-04-19 18:26:12  host: 195.225.71.67

    A ja mam iManie i się do tego przyznaje :) Czekma na kolejny model iPhona z niecierpliwością:)

  • 3

    17. ~wibra  2010-04-19 19:10:59  host: nat2-138.ghnet.pl

    iGalaxy 5700 i tak jest the best...

  • 3

    18. ~wibra  2010-04-19 19:11:28  host: nat2-138.ghnet.pl

    bo mam ;-)

  • -1

    19.  2010-04-19 19:22:51

    Z tego wszystkiego zaczynam wnioskować, że strach się gdzieś pokazać z tym telefonem lub w ogóle o nim rozmawiać, bo Cię zlinczują...

  • -1

    20. ~Michalos86  2010-04-19 20:03:29  host: 87-205-13-243.ip.netia.com.pl

    Jezu... (jak już o religii ;P ) Kto w ogóle pisze takie artykuły???? Rozumiem w jakimś pudelku, czy cokolwiek, ale miałem lepsze zdanie o tym portalu..

  • -1

    21.  2010-04-19 20:46:56

    Michalos86 - uwierz, to nie Pudelek, a iPhone prawdziwy.

  • 0

    22.  2010-04-19 21:21:26

    fakt , to nie jest żaden fake , tylko martwi mnie ten micro sim zamiast normalnego

  • 0

    23. ~Patryk  2010-04-19 22:29:04  host: 14.179.wmc.com.pl

    A dlaczego na ostatnim zdjęciu logo iPhone jest inne? :o

  • 0

    24.  2010-04-20 06:14:21

    a kogo to interere? dajcie sobie na luz ....

  • 0

    25.  2010-04-20 10:36:37

    a nie lepiej poczekac do premiery i wtedy sie okaze jaki jest a jaki nie jest Iphone 4? Apple sie z Was smieje bo ma darmowa reklame i jeszcze wiecej "imaniakow" na swoje produkty... cierpliwosc jest cnota :P

  • 0

    26.  2010-04-20 11:05:14

    Design rewelka, osobiscie wole bardziej kanciaste ksztalty w iphonie. smartfon wydaje sie nieco smuklejszy i odswiezony. Jest roznica w porownaniu z 3ką.

  • 0

    27. ~  2010-04-20 22:40:38  host: public-gprs58834.centertel.pl

    wall street journal pisze ze to prawdziwy iphone.

Dodaj swoją opinię