Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 4 w Plusie

iPhone 4 w Plusie

WitekT 20 Sierpnia 2010 09:27

0 0

apple iphone 4iPhone 4 jest już w Polsce, wyłącznie w sieci Plus - napisał Polkomtel w komunikacie prasowym.

iPhone 4 będzie dostępny dla klientów indywidualnych od 23. sierpnia, a od 25. sierpnia znajdzie się w ofercie biznesowej. Jego cena nie została jednak jeszcze ujawniona.

W pierwszych dniach września mają zostać ujawnione szczegóły konkursu, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy abonenci Plusa. Każdego dnia do wygrania będzie iPhone 4.




Przypomnijmy, że iPhone 4 będzie dostępny u wszystkich polskich operatorów - w Plusie i Play kanałem nieoficjalnym, a Erze i Orange oficjalnym, na podstawie umowy z Apple. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 75
  • 0

    57.  2010-08-20 13:23:05

    ad 55. Jest wolny rynek a to znaczy że dany sprzedawca może za iPhona4 żądać nawet 8tys zł i nikomu nic do tego. Jak się nie podoba można kupić gdzie indziej albo wybrać zupełnie inny model.

  • 0

    58.  2010-08-20 13:27:28

    @47 ciekawe skad wziales info dot. USA czy Kanady, skoro nie oferuje sie tam tych telefonow bez abonamentu... z ebaya? pomijam juz zupelnie fakt, ze ceny w sklepach internetowych na terenie USA sa podawane bez podatkow stanowych, a te wahaja sie od 4 do nawet 9%. cena iP4 16GB w vodafone IRL to 589 euro i czas oczekiwania nieznany. liczac po cenie sprzedazy z BZWBK 4,09zl wychodzi 2409zl. vodafone UK 480 funtow czyli jakies 2381zl (kurs 4,9613zl). czas oczekiwania 5-10 dni o ile maja na magazynie, a ponoc z wersja 16GB jest ciezko u nich ostatnio. a jeszcze musisz tam pojechac, albo ktos musi Ci go przyslac... jezeli chcesz go sobie sprowadzac zza oceanu to do ceny ze Stanow musisz doliczyc Polski VAT (akurat cla chyba jeszcze nie ma, choc UE sie zastanawiala nad jego wprowadzeniem na smartphone'y) a to da Tobie ponad 2200zl, no i w razie naprawy gwarancyjnej sprzet ze Stanow musisz odeslac tam, bo o ile Apple rozszerzylo gwarancje europejska na cala UE (a przynajmniej tak wynika z instrukcji), to dalej jest podzial na kontynenty.

  • 1

    59.  2010-08-20 13:30:09

    Fakt Apple to prestiż można to tak powiedzieć, ale równo znacznie za te pieniądze co bym wydał na iPhone'a, mogę kupić Quada i dopierniczać w bezdrożach, a to jest o wiele większa frajda. :)

  • 0

    60.  2010-08-20 13:35:30

    @55 i tu sie mylisz - operatorzy posiadajacy iP z oficjalnego kanalu (a wiec u nas era i orange) na calym swiecie maja sztywnie ustalone ile maja oddac apple za konkretnie sprzedany model. ceny te najczesciej sa wyrazane w dolarach lub euro. a ze zlotowka ostatnimi czasy jest niestabilna i nie wiadomo kiedy pojdzie w gore, a kiedy w dol, to nasi operatorzy sie na taka ew. zabezpieczaja. dodatkowo np. w USA apple dostaje % od wartosci abonamentu do ktorego jest zakupowany iphone. nie wiem tylko jak to jest - czy operatorzy moga wybrac opcje drogi telefon, a zero % z abonamentow, czy moga dostac tansze telefony, ale w zamian za przychody abonamentowe. inaczej nie da sie wytlumaczyc takich roznic cenowych miedzy Polska a chocby reszta UE. a co do cen z innych zrodel niz oficjalne to gdzies te aparaty musza byc kupowane... czyzby bez abonamentow w oficlanych zrodlach? ;)

  • 0

    61. ~Ipaduser  2010-08-20 13:45:45  host: user-109-243-220-46.play-internet.pl

    @60 ,wszystko sie zgadza tylko że własnie Plus nie kupuje bezposrednio od Appla. Wniosek jest taki że ci ktorzy maja umowe z producentem maja taniej a końcowa wysoka cena np w Plusie nie jest narzucona przez Appla.

  • -1

    62. ~ab  2010-08-20 13:55:53  host: and34.internetdsl.tpnet.pl

    @thonka - w Kanadzie i USA można oficjalnie kupić słuchawkę bez umowy. W US z simlockiem, w Kanadzie bez. Kurs z BZWBK? To może z Citibanku, żeby było drożej? Kurs Euro na dziś to 3,98. Ceny, które podałem są cenami słuchawek bez umowy. Gwarancja Apple działa na cały świat w oficjalnych kanałach sprzedaży. Więc kupiony iP w USA, można reklamować w UK, DE, FR itd. Jak się uprzesz to i w Polsce. Co do przelicznika. Warunki umów zna Era i Orange, a wszystkie inne informacje to domysły i plotki. Jedyna wiadoma to to, że iPhone kosztujący 199$, w Europie funkcjonuje jako 199 euro (tak jak utwór w iTunes), czyli 1:1 na walucie. Co jest oczywiście głupie. Co do podatków - wiadomo jak je obejść, skoro trzeba. W UE nie płacisz cła, ani różnicy VATu...

  • 0

    63.  2010-08-20 13:55:55

    @60 no posrednio jest ;) a ze plus bedzie mial drozej to chyba logiczne, bo nikt za free im tych telefonow nie da ;) tak samo z Play choc tam bedzie jeszcze jakas wieksza dotacja przy wyzszych abonamentach.

  • 0

    64. ~Ipaduser  2010-08-20 14:04:52  host: user-109-243-220-46.play-internet.pl

    Nie no przegięcie z cena.nie spodziewałem sie, że aż tak przesadza.Jakis absurd haha

  • 0

    65. ~kondzio  2010-08-20 14:05:53  host: 94-75-90-220.home.aster.pl

    plus jest najlepszy kolejny raz to udowodnił, dlatego od lat jestem wierny tej sieci czekam na konkurs!!!

  • 1

    66.  2010-08-20 14:06:51

    @62 kurs sredni NBP to nie jest kurs sprzedazy... to jest usredniony kurs sprzedazy i skupu, a jak wiadomo ten pierwszy zawsze jest wyzszy od sredniego, a drugi nizszy, by banki jak i kantory mogly zarabiac na walucie... BZWBK wybralem tylko dlatego, ze akurat mialem otwarta ich strone i wbrew pozorom przy walutach jest tanszy niz molochy PKO BP czy pekao. tak czy inaczej kup mi prosze tak z 400 euro za 3,98zl - powodzenia. do niedawna apple robilo problemy z iP ze Stanow w UE, zobacz instrukcje zamiast mnie poprawiac. gwarancja na caly swiat dla iP z USA byla dodatkowo platna. a to ze apple ma % z abonamentow wyszlo od samego AT&T wiec nie mam powodow by nie myslec, ze inni operatorzy maja podobne umowy. no jak Ty chcesz obchodzic podatki to twoja sprawa... rownie dobrze mozesz rowniez takiego iphone'a ukrasc, obejdziesz wysokie ceny ze sklepu.

  • 0

    67. ~  2010-08-20 14:07:26  host: dgj83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://wiadomosci.mediarun.pl/artykul/marketing,iphone-4-w-plusi e-juz-od-poniedzialku,36327,2,1,1.html

  • 0

    68. ~ab  2010-08-20 14:15:44  host: and34.internetdsl.tpnet.pl

    @66 - a tak się składa, że mogę kupić 400 euro po 3,98. Mogę również zapłacić kartą, która rozliczy mi to po max. 4,01. I nie rozmawiamy tutaj o okradaniu kogokolwiek tylko o odpowiedzi na "iPhone jest drogi" i "iPhone jest drogi w Plusie". Tak, jeset drogi. W Polsce.

  • 0

    69.  2010-08-20 14:19:49

    Jeśli podane ceny z linka pod 67@ potwierdzą się nie będzie ciekawie i u reszty operatorów. 350 złotych miesięcznie przez 2 lata i cena za iPka w promocji 2800 zl.

  • 0

    70. ~fckgw  2010-08-20 14:53:58  host: cix198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Drogi Plusie, jeśli te ceny z linka pod @67 się potwierdzą to powiem tyle - kończ waść (sprzedaż iPhone) wstydu oszczędź!

  • 0

    71.  2010-08-20 15:10:23

    Mnie to nie dziwi, plus i tak ma najdrozsze telefony :/ troche mi sie to nie podoba ale raczej zmienie siec bo poprostu mimo ze mam tam numer od ok 10 to plus dal mi najgorsza oferte ...

  • 0

    72. ~Antek  2010-08-20 16:03:30  host: 77-253-119-196.adsl.inetia.pl

    To było do przewidzenia. W Plusie drożyzna, dali takie ceny że ojejku. W ogóle bez sensu kupować w abonamencie u nich ten telefon. Wprowadzili ofertę chyba tylko po to żeby nie być gorsi od Ery i Orange.

  • 0

    73. ~PLANET  2010-08-20 16:06:35  host: 48-to3-8.acn.waw.pl

    To ja dodam swoje 3 grosze... po pierwsze, Plus zarobi na tym, ze wprowadzi szybciej, elegancko troche jeleni sie zlapie. Potem Play (pare dni znow wczesniej od Ery i Orange), a potem to juz tylko "przywiazani" ;) kasiasci beda kupowac w tych dwoch sieciach (pomijajac dostepnosc ;) Inna sprawa, ze nierzetelnie podchodza do sprawy - logicznie jest to bezsens, zeby twierdzic 20tego, ze juz maja (to czemu nie sprzedaja?), AAALE w sprzedazy bedzie dopiero 23/25tego... Na PLUS ;) mozna tez powiedziec, ze bedzie szybciej, niz 3GS w tej samej sieci ;)) Po drugie, ceny naturalnie beda z kosmosu - jako ze to nie kanal bezposrednio poprzez Apple'a, ceny z Mediarun moga sie potwierdzic. Ja osobiscie faktycznie zaczynam kombinowac, czy nie kupic poprzez Apple Store Canada wersji (oczywiscie czarnej, jak samochody Forda swojego czasu... kazdy kolor, o ile bedzie to czarny ;) 32 GB - za 779 $( niestety nie kanadyjskich :P) (zatem - 2423 z groszami po dzisiejszym usrednionym NBP) mozna go lyknac z bezplatna dostawa - ACZ tylko do Kanady (zaden inny kraj, nawet przy wyborze dodatkowo platnej przesylki za 31 $). Pozostaje miec kogos tam albo w poblizu (mam przejazdem w Stanach, pozostaje wiec kwestia przesylki posredniej z CA do US na adres docelowy), wiec trzeba kombinowac - wiadomo. Brak simlocka i niewiele wyzsza cena od amerykanskiej (trudniej dostepnej, BTW, na glownej stronie jest wrecz napisane, ze nie mozna kupic bez kontraktu ;) zacheca, nie ma co ukrywac. Gwarancja, o ile wiem, jest miedzynarodowa. Zreszta, mozna doplacic i 79 USD (powiedzmy 245 zl) i miec gwarancje 2letnia (i wtedy nawet juz bez zadnego chrzanienia miedzynarodowa). Po trzecie i wbrew pozorom najmniej wazne, mr. Gruszka dal ciala z tym "jutro, gora pojutrze", ale przynajmniej dal "popojutrze". Coz.

  • 0

    74. ~PLANET  2010-08-20 16:07:50  host: 48-to3-8.acn.waw.pl

    Zatem: czekamy na oferte Orange/Ery (Era powinna byc minimalnie tansza, choc abo (przynajmniej firmowe) ma gorsze). Z drugiej strony Era ma visual voicemail, co jest milym akcentem, ale li tylko to mnie nie przekona. Zobaczymy, co z tym Apple Store Canada wyjdzie ;)

  • 0

    75. ~Antek  2010-08-20 18:33:41  host: 77-253-119-196.adsl.inetia.pl

    @74 to fakt oferty na IPhone w Erze są ciapkę tańsze niż u Orange. Trzeba jeszcze poczekać z ich ofertami, te sieci od razu wypuszczą z ofertami dedykowanymi i to jest nie wątpliwy plus. @73 co do Twojej poprzedniej wypowiedzi, nie nie nawet Ci kasiaści się na to nie połaszczą. Będą woleli kupić na wolnym rynku albo w Erze/Orange.

  • 0

    76.  2010-08-21 19:44:58

    @68 nie wiem w ktorym banku, bo w co drugim banku Polskim kurs dewizowy sprzedazy jest o jakies 2-3gr nizszy niz pieniezny i do tego dochodzi prowizja za przewalutowanie o czym pewnie nie masz pojecia. no ale kupuj kupuj... zobaczymy po ile Ciebie policza. nawet w kantorach nie ma takich cen euro jakie podajesz.

Dodaj swoją opinię