Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 4 w Orange "niebawem"

iPhone 4 w Orange "niebawem"

WitekT 27 Lipca 2010 08:57

0 0
apple iphone 4Polski Orange przygotował już - podobnie jak w poprzednich latach - serwis internetowy dotyczący nowego iPhone’a 4.

Na razie można tam wpisać swoje dane kontaktowe, na które zostaną wysłane informacje w momencie dostępności telefonu w sklepie internetowym. Dokładny termin nie został podany, jednak ma to być niebawem.

Serwis dostępny jest pod adresem orange.pl/portal/map/map/iphone.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2010-07-27 09:27:04

    Ciekawe czy Orange będzie przyjmowało na gwarancję telefony z wadą "zasięgową". A może będzie dodawało do telefonu za 3,5tys. jakiś bumper?

  • 0

    5. ~shrek  2010-07-27 09:46:29  host: dpu222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z tego co pisali ostatnio, to Apple ma dawac etui specjlane na ip4, ktore ma niwelowac zaklocenia. A co do orange, to nie sadze, aby mieli to obejmowac to gwaranja - to juz taki produkt, taka jego uroda. To tak jakby przyjmowali reklamacje, ze ktos nie wygral bmw w loterii.

  • 0

    6.  2010-07-27 10:10:33

    A dla mnie to jest wada, i to fabryczna: telefon, który ma dzwonić a sam zrywa połączenia. Ciekawe który sąd mi nie przyzna racji...

  • 0

    7.  2010-07-27 10:18:49

    i tak się rzucą ludzie na to i tak, durny naród weźmie kredyt na 100 lat żęby tylko pokazać się później z jakimś dobrem luxusowym, a w domu siedzi i ser topiony suchą bułka zagryza... przykład to ip plus JB, albo mercedes ML430 plus gaz...

  • 0

    8. ~  2010-07-27 10:21:27  host: c23-231.blackberry.net

    Czy i tym razem aktorzy beda robili tlum w kolejkach?

  • 0

    9. ~alek  2010-07-27 10:32:01  host: dof105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ten tel znajdzie nabywców wśród najbardziej wymagających klientów, którzy są w stanie zapłacić wysoki abo. I w Orange i w Erze też pewnie niedługo. Wątpię, żeby masowo zrywało zasięg, gdyby tak było nie wprowadzano by tego modelu na rynek. W końcu wersja 3gs była bardzo udana.

  • 0

    10. ~  2010-07-27 10:34:46  host: c23-231.blackberry.net

    Zastanowcie sie czy na pewno warto kupic tego ajfona: Producent ajfona zamyka fabryke z powodu licznych zachorowan pracownikow. Wersja 'oficjalna' to pestycydy: taaaa http://bit.ly/94nl5m

  • 0

    11. ~Karol  2010-07-27 10:53:34  host: 188.146.129.158.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Cytat ze stronki Orange "Nowy iPhone 4 - już wkrótce dostępny (...) wszystko zamknięte w super nowoczesnej, !!! świetnie zaprojektowanej obudowie !!!! " Powinni jednak zrezygnować z tekstu o świetnie zaprojektowanej obudowie, bo w przypadku projektu telefonu to nie tylko wygląd ale i jakość działania się liczy. Ciekawe czy seria na Polskę będzie już posiadała ramki pokryte bezbarwnym lakierem, czy będą dodawać etui :) Z lakierem może być problem szybkiego ścierania się, w zależności jakiej jakości powłoki użyją...

  • 0

    12.  2010-07-27 12:11:16

    Ktoś pisał o gwarancji.. a wiec w orange jak chce zareklamować np. ładowarkę od iphone 3gs która padła po 2 miesiącach trzeba.. oddać cały zestaw czyli telefon ładowarkę itp itd.. Samej ładowarki Orange nie przyjmie ;)

  • 0

    13.  2010-07-27 12:18:04

    Czekam na przedłużenie umowy, jest teraz że można oddać aparat po 10 dniach do salonu. Więc bedzie do skutku, aż przyślą dobry.

  • 0

    14. ~sztefan  2010-07-27 12:57:25  host: dpx155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Warto będzie gadać o ip4 jak już będą cenniki i regulaminy (czy w ogóle warto?)w orange, a tak to jest dzielenie skóry na niedźwiedziu. Na dobrą sprawę prawie nikt jeszcze z niego nie korzystał, a tutaj sie zastanawiamy czy obudowa będzie dobra i czy nie będzie tracił zasięgu. Trzeba troche wyluzować:)

  • 0

    15. ~Karol  2010-07-27 13:44:30  host: 188.147.226.228.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @14. Można oczywiście wyluzować, ale dobrze mieć świadomość, że produkt może posiadać wadę, która niesie za sobą pewne niedogodności. Lepiej jest poinformować ludzi o potencjalnym problemie.

  • 0

    16. ~PatrykOS  2010-07-27 14:02:10  host: 14.179.wmc.com.pl

    @10, po pierwsze, co ma kupno iphona to jakiś tam zachorowań w jednej z fabryk? Po drugie, o ile wiem to ta fabryka należy do Foxconna, który produkuje praktycznie każdą technologię, praktycznie dla wszystkich producentów. Czyli z twojego postu wnioskuję, że jeśli 250 pracowników źle się poczuło, to od razu mamy nie kupować żadnej elektroniki? A, i po trzecie. Zastanowiłem się już wcześniej i mimo tego durnego artykułu, sądzę że warto kupić nowego iP.btw, nie prościej byłby napisać Apple, a nie producent iPhone'a? (a no tak, w naszym narodzie, wie się tylko o iPhonie jako produkcie marki Apple, zapomniałem...).

  • 0

    17. ~  2010-07-27 14:27:05  host: t14-15.opera-mini.net

    A z której fabryki będą te telefony? Bo jak z tej w której doszło do skażenia to ja dziękuje.

  • 0

    18. ~Antek  2010-07-27 18:32:29  host: 87-205-201-228.adsl.inetia.pl

    Ja wiem jedno w Orange jest drożej niż w Erze jeżeli chodzi o IP. Do tego Orange dalej nieugięte pod wzg blokad Sim. Mało tego abonament do tej pory w Orange był o ile dobrze pamiętam od 145zł w Erze od 95zł przy takiej samej cenie telefonu. Więc poczekajmy aż wejdzie na dobre ten telefon. Jedyne co mogę o nim powiedzieć to to że zmienili jego wygląd, oraz niestety podzespoły. Wyświetlacz LG, procesor Samsunga.

  • 0

    19. ~G  2010-07-27 18:55:12  host: user-188-33-129-69.play-internet.pl

    już 16 sierpnia

  • 0

    20. ~Antek  2010-07-27 20:56:54  host: 87-205-201-228.adsl.inetia.pl

    16 sierpnia to nie tak niebawem o ile ta data jest sprawdzona. Ciekawe jestem co Orange zaoferuje. Jak znowu będą abonamenty się zaczynały od 145 to dość kiepsko...

  • 0

    21.  2010-07-27 21:06:56

    Nie ma co się tak gorączkować niebawem będzie iPhone 5. Szkoda pieniędzy wydawać na jakieś formy przejściowe.

  • 0

    22.  2010-07-27 21:22:15

    W tej fabryce to była niezła akcja bo, jak się okazało, że pracownicy popełniają samobójstwa skacząc z okien to firma postanowiła temu zaradzić i....zamontowała kraty w oknach ;)

  • 0

    23. ~  2010-07-28 00:04:25  host: t14-06.opera-mini.net

    ajfon4g w sieci 3g huawei w orange.wszedzie chinszczyzna a kapitalisci fortune zgarna na produkcie z wrodzoną wadą..ale czasy.mirekb

Dodaj swoją opinię