Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 4 vs. Blendtec

iPhone 4 vs. Blendtec

LuiN 26 Czerwca 2010 01:06

0 0
apple iphone 4 Will It Blend? to hasło wirusowej kampanii reklamowej firmy Blendtec, znanego producenta blenderów. Producent wkłada do blendera różne przedmioty, uruchamia blender i ogląda efekty. Przyszła pora na Apple iPhone 4.

Obok samego (dość widowiskowego) procesu miksowania, liczyć możemy na dodatkową zabawną historię. Tym razem motywem przewodnim stała się historia iPhone'a z San Jose. Miłego oglądania:)



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: Blendtec, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~  2010-06-26 13:33:19  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    sam mam iphone 3GS i powiem wam tak.. Apple tworzy tzw "mode" pglupote], jak Jobs powie, ze minus to plus to tak jest, tak samo jak mowi ze musimy sobie kupic iHand zeby moc prawidlowo uzywac iphona 4 ;)

  • 0

    11. ~  2010-06-26 13:34:10  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    choc trzeba przyznac ze 4G dluzej dzialal w czasie mielenia przez blendtec niz 3G;)

  • 0

    12. ~mr. Wolf  2010-06-26 13:35:03  host: public67233.xdsl.centertel.pl

    Świetny filmik! :-)

  • 0

    13.  2010-06-26 14:33:01

    Wiecie, ze filmiki z serii Will it Blend to generalnie w sporej czesci sciema ? :P Obejrzyjcie chocby taki, na ktorym koles mieli .. kij golfowy (n/c). Zreszta odcinkow jest duzo wiecej i czesc jest prawdziwa, ale juz czesc mocno odstaje od rzeczywistosci. Stad sporo krytyki od np. fanboyow kijow golfowych (zeby nie bylo, ze stronniczo) ;)

  • 0

    14.  2010-06-26 14:40:35

    Aczolwiek iBlend byl smieszny ;D

  • 0

    15. ~Tommy-Ka  2010-06-26 14:51:35  host: host-89-228-214-253.kalisz.mm.pl

    Super... wg mnie to jedyne właściwe zastosowanie iPhone'a... xD

  • 0

    16. ~  2010-06-26 15:33:43  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    hmm wszystkim wydaje sie ze to moze byc sciema..no ale to nie jest zwykly blender..blendtec blender kosztuje ok 3-4 tysiecy PLN:P zobaczcie sobie filmik na ich stronie, jak to kupili kamere i ja zmiksowali a potem probowali zwrocic w sklepie ;)

  • 0

    17. ~  2010-06-26 15:33:53  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    http://www.willitblend.com/videos.aspx?type=unsafe&video=vid cam http://www.willitblend.com/videos.aspx?type=unsafe&video=vid camreturn

  • 0

    18. ~fism  2010-06-26 16:17:33  host: 81-219-92-127.adsl.inetia.pl

    Moim zdaniem seria nagrań idiotyczna w swojej istocie - po co w ogóle coś niszczyć (tj. wartościowego)? Ale jak widać niektórzy potrzebują płytkiej i prymitywnej rozrywki. Tak samo głupawej jak teksty, że tylko do tego nadaje się iP". A co do tych braków zasięgu, to jeśli doniesienia BGR (http://www.boygeniusreport.com/2010/06/26/ios-4-01-software-upd ate-to-arrive-on-monday-with-a-fix-for-antenna-issue/) okażą się prawdą i potwierdzi się, że kwestia zasięgu jest jedynie problemem softowym, to Apple będzie się należało uznanie za szybkość reakcji - ile czasu np. HTC męczyło się z różową plamą w aparacie HD2 (uporali się już w ogóle?)? Ile czasu RIM męczył się z restartującym się BB9000 przy zmianie 2G na 3G? Czy Motorola w ogóle zrobiła cokolwiek z grzejącymi się do niemożliwości Milestone'ami? Przypadki można mnożyć i mnożyć.

  • 0

    19. ~  2010-06-26 19:19:39  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    @18 gdybyś ty wiedział jak bardzo nagrzewa się iphone 3gs podczas wzmożonej pracy to może wreszcie byś zrozumiał, że jesteś kolejną ofiarą manipulacji Jobsa

  • 0

    20. ~fism  2010-06-26 19:27:25  host: 81-219-92-127.adsl.inetia.pl

    @19 dlaczego jestem ofiarą manipulacji, nie posiadając jeszcze w ogóle ajfona? :) Dlaczego w ogóle miałbym nią być? Czy iP4 stawiają zarzuty, że się nagrzewa, a ja piszę, że to nie jest prawda? Napisałem zupełnie co innego, a chodziło mi o szybkość reakcji (o ile taka reakcja nastąpi zgodnie z przeciekami) na problemy zgłoszone (upublicznione) przez użytkowników i wyraźnie utrudniających/uniemożliwiających działanie telefonu. Poza tym - Milestone (mój model, nowy z Play) nagrzewał się podczas samej rozmowy (a nie wzmożonej pracy) i to tak, że aż nie dało się go trzymać, a podczas nawigacji strach było go dotknąć. I nie jestem odosobnionym przypadkiem.

  • 0

    21.  2010-06-26 19:28:27

    @18 fism ja myślę, że to niszczenie to świetna kampania reklamowa owej firmy. Jak widzisz, nawet w Polsce wiele osób ogląda takie nagrania, dowiaduje się o istnieniu produktu. Znajomy znajomemu linka podeśle... I tak to się kręci, jedna z najskuteczniejszych form dotarcia do klienta.

  • 0

    22. ~fism  2010-06-26 19:45:48  host: 77-254-27-225.adsl.inetia.pl

    ewqaewqa - całkowicie się zgadzam - jest świetna marketingowo, ale... durna :)

  • 0

    23.  2010-06-26 19:53:14

    No durna, zwłaszcza głos i wyraz warzy tego faceta:) Ale muszę się przyznać, że sama się skusiłam, weszłam na stronę i sprawdziłam, co tam jeszcze miksowali... I powiem, że ten filmik ma przynajmniej fabułę, reszta to miksowanie w taki sam sposób wszystkiego, co się da:) Mimo wszystko działa, a klimat celowo nawiązuje do takich durnowatych telesklepów, ja tam nie mam nic przeciwko:)

  • 0

    24.  2010-06-26 20:29:51

    Jak widać iphon sie wreszcie do czegoś nadaje :) mozna go zmiksować ;p

  • 0

    25. ~fism  2010-06-26 21:18:14  host: c20-212.blackberry.net

    24: bo wczesniej to sie do niczego nie nadawal... Mogliby zmixowac iP z BlackBerry i bylby hit. I moze bedzie :)

  • 0

    26.  2010-06-26 21:35:58

    Hmm, wirusowy marketing, kampanie i linki zawsze byly najskuteczniejsze. W ogole mouth2mouth jest najsolidniejsza forma reklamy i nie tylko zreszta... || #19: jakos posiadajac 3GSa nie odczuwam wysokich temperatur - chyba, ze zostawie go wtulonego w poduszke na podpietej ladowarce i grze 3D na paredziesiat minut.. ale wtedy jest co najwyzej bardzo cieply. Sadze zreszta, ze podobnie mialby kazdy inny telefon z takim ukladem graficznym, po prostu ma co generowac cieplo.

  • 0

    27. ~Dawid  2010-06-27 12:30:36  host: chello089073122086.chello.pl

    Zastanawiam się czy ciągle używają tego samego blendera do miksowania czy za każdym razem biorą nowego.

  • 0

    28.  2010-06-29 14:00:40

    Szkoda takich ludzi, którzy kupują drogi sprzęt z zamiarem jego zniszczenia. Nie lepiej wspomóc potrzebujących, lub kupić coś bardziej przydatnego, czego będzie żal zniszczyć?

  • 0

    29. ~bm  2010-06-29 17:27:05  host: korp14.avistamedia.pl

    To szokuje, uderza w nas, reklamuje, sprawia, że wspominamy. Pamiętam filmiki, gdy kilometry Japończyków czekały pod sklepem na premierę ps3; jeden z pierwszych kupował, szedł na środek kolejki i na ich oczach rozwalał konsolę o ziemię. Po co? Żeby być pierwszym który to zrobi. Ludzie nie będę przebierać w środkach, jeśli bardzo czegoś chcą. Zaistnieć. Albo sprzedać.

Dodaj swoją opinię