Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 4 od jutra także w Orange

iPhone 4 od jutra także w Orange

WitekT 26 Sierpnia 2010 14:57

0 0

apple iphone 4Także Orange, obok Ery, wprowadzi jutro do oficjalnej sprzedaży iPhone’a 4. U obu operatorów cena urządzenia ma być podobna - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że w analogicznych taryfach cena urządzenia jest mniejsza raz w Erze, raz w Orange. Co ciekawe, oferta smartfona w e-shopie Orange ma być atrakcyjniejsza niż w tradycyjnych punktach sprzedaży. iPhone 4 - podobnie jak w Erze - ma być dostępny w ofercie abonamentowej dla klientów prywatnych i biznesowych, z dedykowanymi taryfami i bez, a także w miksie.

Obaj operatorzy nie mają wielkich zapasów telefonu. Spora część punktów sprzedaży Orange będzie miała jego wersję demonstracyjną, w salonach Ery promowany ma być ciągle model 3GS.




Szerzej o cenach iPhone’a 4 w Erze pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2010-08-26 15:21:24

    hehe dzięki, tego mi brakowało :)

  • 0

    6. ~test  2010-08-26 15:25:47  host: hti202.internetdsl.tpnet.pl

    jutro wchodzi a ceny dalej nieznane. Taka papierowa premiera się szykuje...

  • 1

    7. ~  2010-08-26 15:55:47  host: public-gprs77620.centertel.pl

    czy istnieje cos takiego jaka duza/mala cena?? nie w jezyku polskim prawy obywatel posluguje sie wysoka niska cena

  • 0

    8. ~Colo  2010-08-26 15:57:29  host: public49954.xdsl.centertel.pl

    U mnie już mam kilka sztuk iP 4, ale na cennik musimy poczekać do wieczora...

  • 0

    9. ~wedr  2010-08-26 16:13:16  host: dqc62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cenniki poprosimy i konkrety - takie podbijanie atmosfery jest bezsensowne. Nie ma co gdbać.

  • 0

    10. ~  2010-08-26 16:13:24  host: public-gprs77620.centertel.pl

    8: ale w co w tym godnego uwagi?

  • 0

    11. ~artug  2010-08-26 16:27:55  host: system8589175106.mtvk.pl

    7@ W języku polskim istnieje ś, ć oraz duże i małe litery.

  • 2

    12. ~wujeksamozło  2010-08-26 16:51:03  host: bep103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @11 Tylko że nie każdy mieszka w Polsce i ma system operacyjny po polsku i z polskimi znakami. Pomyśl czasem. To naprawdę nie boli

  • 0

    13. ~andrew  2010-08-26 16:57:04  host: 212.160.172.70

    Podniecacie się, zostawiacie komenatrze, a i tak nikt z was sobie go nie kupi (z wyjątkiem dealerów), ***

  • 0

    14.  2010-08-26 16:57:15

    @12 tyle, że nr 7 pisze z hosta Centertela czyli należy domniemywać, że jest w Polsce.

  • 0

    15. ~Maniuś  2010-08-26 17:41:36  host: 87-205-172-48.adsl.inetia.pl

    Zobaczymy jutro co zaoferują jak dotąd było tak że Era oferowała taką samą cenę telefonu przy mniejszym abonamencie. W wyższych ceny były takie same. No nic poczekajmy do jutra i zobaczymy co zaoferują. Wg mnie będzie tak jak i poprzednio...

  • 0

    16.  2010-08-26 17:54:32

    Obawiam się, że to cacko będzie z simlockiem, jak znam Orange. Chyba tylko w Erze i Play będzie dostępne bez blokady.

  • 0

    17. ~kostelek  2010-08-26 18:03:56  host: chello089075021187.chello.pl

    na pewno z simlockiem, tak przynajmniej świadczą o tym aukcje z allegro pierwszych sztuk z orange pl...ja nie wiem co brać czy Era czy Orange....abo 100zł w Erze dają 300 MB i 440 min a w orange w panterze 300 min i 1 GB. przelicznik na sms tez korzystniej w orange 1:2 a nie 1:1 jak w erze...

  • 0

    18. ~cymes  2010-08-26 18:31:06  host: apn-77-115-6-10.dynamic.gprs.plus.pl

    Ciekawe czy "przecieki" na temat cen iphone 4 w Orange okażą się prawdziwe.

  • 0

    19. ~  2010-08-26 18:50:25  host: 195.116.179.68

    Bo Orange ma moc :) :P

  • 0

    20. ~Maniuś  2010-08-26 18:52:31  host: 87-205-172-48.adsl.inetia.pl

    @17 zawsze było tak że Orange ma telefon w takiej samej cenie co w Erze tylko że w wyższym abo niż w Erze. Wiesz z własnego doświadczenia wiem (użytkuje IPhone mam pakę w Erze 500mb) że nawet i 250mb by wystarczyło :):))) No i jeszcze jeden wazny minus o który już pisali koledzy wyżej blokady SIM w Orange.

  • 0

    21. ~Nazeer  2010-08-26 23:46:10  host: afah234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam Iphonka 3G i czasami 250 MB wystarczało na miesiąc ale ostatnio na fakturach widzę około 600 700 MB i tu cieszę się że mam pomarańczowego iphonka ;-) - może więcej korzystam w trasie a mniej przez wifi a może jeszcze cóś... (więcej aplikacji z appstore poinstalowanych to może siorbią megabajty w tle ;-) )

  • 0

    22.  2010-08-27 08:19:51

    Pantera 99 zł iPhone 4 za 1439 zl. Pantera i Phone za 149 zł i Phone za 1349 zł.

  • 0

    23.  2010-08-29 09:34:30

    @22 jednak w Erze trochę, te kilak stówek jednak różnicy jest, no i do tego więcej GB dają.

  • 0

    24.  2010-08-31 12:42:25

    W pelikanie ceny też dość atrakcyjnie,szczególnie porównując stawki do ofert pozostałych operatorów.

Dodaj swoją opinię