Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 4 będzie w Play

iPhone 4 będzie w Play

WitekT 12 Sierpnia 2010 12:58

0 0
ip4 playmPlay reklamuje na swoich stronach, że w swojej ofercie będzie miał najnowszy telefon Apple - iPhone 4.

iPhone oficjalnie dostępny jest w Polsce tylko w Orange i Erze, jednak Plus i Play mieli je poza oficjalnym kanałem sprzedaży. Tak samo zapewne będzie z czwartą wersją w Play.

Najnowszy iPhone 4 powinien być dostępny w Orange i Erze jeszcze w tym miesiącu - w podobnym czasie powinien pojawić się w Play.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    18.  2010-08-12 14:59:19

    maniu: no E71 nie jest taka nowa ;-) awa2001: jak będzie kosztował mniej niż na zachodzie to będzie sukces.

  • 0

    20.  2010-08-12 15:00:04

    E72 uważam za gorszą niż e71!!

  • 0

    21.  2010-08-12 15:07:10

    maniu: ale jakby nie było: E72 jest nowsza;-)

  • 0

    22.  2010-08-12 15:20:45

    matteo: no jest jest :))

  • 0

    23.  2010-08-12 15:21:54

    Maniu , ja to samo , szybko sprzedalem e72 , wytrzymalem jakies 2 tygodnie i z wielka ulga wrocilem do e71. Ale chetnie bym uslyszal jak odbieraja inni uzytkownicy konfrontacje iPhona 3GS z Galaxy S , wydaje mi sie , ze poza poteznym AppStore sa to rownorzedni przeciwnicy. Do iP 3G przynajmniej (nie 3GS) zrazila mnie powaznie aktualizacja 4.0 , na 4.01 jest juz lepiej , ale demon predkosci to to nie jest , choc zdaje sobie sprawde , ze iP 4 to juz bedzie inna , najwyzsza liga. Ja stawiam na 1800zl w Swobodnym Internecie 69+30 , w Orange ok. 1200zl w Panterze 300 , czyli rownorzednym abonamencie.

  • 0

    24.  2010-08-12 15:39:39

    issa: korzystam z iPhone i e71 dzień w dzień - dwa wspaniałe fony - jednak przegladanie netu na e71 to katorga w porownaniu z ipkiem. Natomiast rozmowy dłuuugie na e71. Galaxy S - świetny, szybki cienki!!! telefon , tylko dlaczego obudowa z plastku a nie taka jak w Wave??? wiecej napisze wieczorem po pracy teraz musze zmykać, mam nadzieję że rozwinie sie dyskusja ciekawa nas fanatyków gadzetów telefonicznych :)

  • 0

    25.  2010-08-12 15:41:07

    aha- NIE instalujcie iOS4 na iPhone 3G tym starszym - straaasznie zamula telefon!

  • 0

    26.  2010-08-12 15:41:50

    na 3GS też lekko zamuliło ale mozna przeżyc :) pozdrawiam

  • 0

    27. ~grzch  2010-08-12 15:43:42  host: 83-238-171-111.ip.netia.com.pl

    do maniu: Nie twierdzę, że to shit ale na pewno jego funkcje plasują go w dziale multimedialnych zabawek a nie biznesowych telefonów... A długość pracy baterii mówi sama za siebie :) A sam przesiadłem się z E71 (1,5 roku) na E72 i nie odczuwam żadncych braków.. Sprawuje się dobrze i jestem zadowolony! A mam ją 4 mies.!

  • 0

    28. ~benq  2010-08-12 15:54:16  host: dpw96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ma się co łudzić, że w Play będzie tańszy, niż w pozostałych sieciach. Na nowości nie ma bata, drogo kosztują bo operatorzy też muszą swoje za niego zapłacić, a będzie oprócz w Play to jeszcze w Erze i Orange.

  • 0

    29. ~  2010-08-12 18:12:51  host: user-109-243-203-80.play-internet.pl

    Płacić gruby szmal za tel, który jest z wielką wadą, dla mnie idiotyczne, chyba tylko dla lansu co niektórzy go kupią, nie za tą cenę, chociaż nie znam ale wiem, że tanio nie będzie.

  • 0

    30. ~  2010-08-12 21:21:38  host: t02-10.opera-mini.net

    tak..swobodny internet 5,cena z 1,5tys i net do wykorzystania tylko w zasiegu play.wielu sie skusi.podziwiam takich konsumentów.mirekb

  • 0

    31. ~Leonid  2010-08-12 22:59:44  host: t10-08.opera-mini.net

    A kiedy Play będzie reklamował, że kod USSD *111# w końcu działa tak, jak należy??? Co oni wyprawiają?! Żenada!

  • 0

    32.  2010-08-13 00:03:57

    dziwie się tylko że internetowy Play nie wprowadzi do oferty telefonów ze stajni RIM z usługą BIS, czemu PLAY nie wprowadza Palmów, a wprowadzają jakieś shity z Nokii

  • 1

    33.  2010-08-13 07:08:17

    Ta, a gumki będą dodawać na tzw. zły dotyk użytkowników? A swoją drogą jakie to cudo – umożliwia wideo rozmowę (ale po WiFi), pozwala poukładać ikonki w foldery i w końcu ma wielozadaniowość…Nic poza tym.

  • 0

    34.  2010-08-13 09:47:10

    Play: te funkcje mają i poprzednicy. Co do nowości, na telepolis masz napisane, co się zmieniło - i jest tego sporo, zwłaszcza obłędny, naturalny, dobrze widoczny w słońcu wyświetlacz

  • 0

    35.  2010-08-13 14:16:23

    Kto jeszcze nie wierzy ze cena bedzie grubo ponad 2000zl w najwyższych abo niech spojrzy na cene detaliczą iPoo 4 16 GB w Euro RTV = 4444zl. Komedia .

  • 0

    36.  2010-08-13 15:47:23

    do 25 " maniu " Lubię nowości. Zainstalowalem w ipku 3G program iOS4. Mulił okropnie, zdarzały się i zwiechy. Więc "wziąłem" iOS4.01. Też nielepiej. Za namową tego forum, wykonałem restore i ponownie wgrałem iOS4.01. Mój ipek 3G 8GB śmiga jak należy. Doradzam. To dobry sposób, a nowy program jak wyżej - wspaniały. Nie moge doczekać się iP4 w Orange. Nie ma lepszego fona, jak narazie. pzdr wszystkich jabłkowychfanów

  • 0

    37. ~serbi  2010-08-15 14:07:17  host: 87-205-154-165.adsl.inetia.pl

    @30 dokładnie to jest bardzo dziwne. Z takimi ograniczeniami oferta jest bardzo przeciętna. Z IP4 jest podobnie co z tego że dają lub i dadzą net tylko i wyłącznie po sieci. W takim telefonie to nie sposób się tak ograniczać a znowu jeszcze dodatkowo za net na roamingu Plusa dopłacać to tak naprawdę mało się opłaca.

  • 0

    38. ~jasiek  2010-08-16 16:09:30  host: dpg83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawy ile będzie kosztował taki iPhone w abonamencie np. Orange. Czy operatorzy zdecydują się na wprowadzanie go w ofercie za 1PLN? Czy to jest raczej mało prawdopodobne? Jak myślicie?

Dodaj swoją opinię