Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 3GS od 31. lipca w Erze

iPhone 3GS od 31. lipca w Erze

WitekT 22 Lipca 2009 16:47

0 0
apple iphone 3gsEra oficjalnie potwierdziła, że 31. lipca w jej ofercie znajdzie się nowy iPhone 3GS. Tego dnia nowy telefon prawdopodobnie pojawi się także w Orange.

Era i Orange wprowadziły iPhone’a 3G do swojej oferty tego samego dnia - 22. sierpnia 2008 roku. Prawdopodobnie będzie tak samo i w przypadku iPhone’a 3GS, jednak Orange nie ujawnia jeszcze oficjalnie daty.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 63
  • 0

    44. ~Sil3ncio  2009-07-22 20:55:53  host: host-89-230-5-141.konstantynow.mm.pl

    Zastanawiające, czemu z tych wszystkich osób tak zachwalających iPhone w tym wątku, żadna z nich nie korzysta z iPhone w tym momencie, tylko wszyscy używają innych telefonów i nieustannie śledzą Telepolis.pl na javowej Operze Mini :)

  • 0

    45.  2009-07-22 21:00:22

    @44 bo nie każda osoba która go zachwala musi go posiadać

  • 0

    46. ~bum  2009-07-22 21:01:13  host: user-89-108-212-62.mobile.playmobile.pl

    MOŻE MAJĄ SIMLOCKA W ORANGE I UŻYWAJĄ INNYCH TEL.

  • 0

    47. ~bum  2009-07-22 21:02:43  host: user-89-108-212-62.mobile.playmobile.pl

    PS. BO W INNYCH SIECIACH SĄ LEPSZE PAKIETY MB xD

  • 0

    48.  2009-07-22 21:03:43

    ***Sil , masz racje , precyzuje - chodzi o moja zone ktora uzywa tego iFona i jest naprawde z niego bardzo zadowolona po roku intensywnego uzywania. Ma tez drugi telefon ktory uzywa na codzien , Nokie n95. Jesli o mnie chodzi uzywam Nokii e63 i e90 na codzien i bez przekonania 5800. Nie wylecze sie juz z nalogu pelnej niewirtualnej klawiatury to niemozliwe. Co do iFona jeszcze MiniOpera bylaby naprawde swietnym dodatkiem , pakiet pol giga bez Mini to jednak za malo dla kogos kto korzysta tylko z mobilnego internetu.

  • 0

    49.  2009-07-22 21:19:08

    U mnie główna aktywka wylądowała kilka dni temu w iPhonie, po awarii Samsunga i780. I tak już zapewne zostanie...

  • 0

    50. ~  2009-07-22 21:20:08  host: user-89-108-212-62.mobile.playmobile.pl

    http://pl.engadget.com/2009/06/20/iphone-3gs-w-erze-znamy-ceny/

  • 0

    51. ~gg  2009-07-22 21:29:45  host: 213.199.253.185

    50 - te ceny to stary fake sprzed miesiaca z imacblog.pl

  • 0

    52. ~ktos  2009-07-22 22:32:58  host: inet20908ni-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    można kochać, można lubić można nienawidzić. Wszystko jest dla ludzi. Jeśli komuś iPhone odpowiada pozostaje mu się cieszyć z nowego modelu, jeśli jest jego "zaciętym wrogiem" nic go nie przekona. Ci co są w Erze mają większy wybór, inni może się tam przeniosą, jeszcze inni kupią telefon na allegro i wsadzą inną kartę, ot co.

  • 0

    53.  2009-07-23 01:07:47

    napisze krotko - iphone owszem, po ostatnich aktualizacjach nie mam juz nic temu urzadzeniu do zarzucenia (nawet kombinowany modem jestem wstanie wybaczyc). wyznawcy apple (a.k.a. zasiepieni marka) - niekoniecznie...

  • 0

    54.  2009-07-23 01:14:34

    silencio - szczerze wspolczuje osobom, ktore mysla, ze jak kupia iP to beda super modni w towarzystwie, bo to wszystko wmowil im marketing rodem z US&A przeszczepiony na nasz rodzimy rynek. owszem telefon jest zjawiskowy, ale wiele moich znajomych, ktorzy korzystaja z tego urzadzenia 'szpanuja' nim przed wszystkimi, a jednoczesnie wystrzega sie polaczen z internetem jak szatana, a ten telefon mimo wszystko skrzydla rozwija dopiero przy sensownej paczce internetu. pomijam juz kompletnie sytuacje, w ktorych widze osobe z iPhone'm, ktora mowi przez sluchawke 'oddzwon do mnie bo nie mam juz nic na karcie'...

  • 0

    55. ~  2009-07-23 05:53:52  host: t09-08.opera-mini.net

    @thonka Czyli najwieksza wada iphona jest fakt uzywania go przed debili do szpanu. Zalosny argument. Jak mozna szpanowac czyms co ma 25mln ludzi chyba tylko w dzikiej polsce. Iphona uwywaja na swiecie zwykli ludzie pracujacy w kasie metra, kierowcy autobusow itd.... Przy okazji bylem u 3 notariuszy ... kazdy mial iphona ot ciekawostka z tego jeden soft 1.1.4

  • 0

    56. ~Slo  2009-07-23 07:29:36  host: public-gprs66003.centertel.pl

    54- nie wiedziałem ze jestem debilem - dziękuje ze mnie w tym uswiadomiles! Ja używam iPhona na dworzu, w domu i pracy i przepraszam Cie za wszystkich urzytkownikow tego urzedzenia którzy korzystają w miejscach publicznych ze swojego telefonu! Wybacz!

  • 0

    57. ~bum  2009-07-23 09:42:13  host: user-89-108-241-9.mobile.playmobile.pl

    Może niektórzy widzom a może nie "Grupie Deutsche Telekom, która na mocy wyroku Trybunału Arbitrażowego z Wiednia nabyła od Elektrimu 48 proc. udziałów Polskiej Telefonii Cyfrowej (ma 97 proc. walorów operatora sieci Era), przysługiwać może prawo rozwiązania umowy z konglomeratem i zwrot pieniędzy. Niemcy będą mogli z niego skorzystać, jeśli do maja 2011 roku nie zostaną zrealizowane uzgodnione z polską firmą warunki tzw. dodatkowej płatności za walory Ery. Tak wynika z nieodtajnionej umowy zawartej przez DT i Elektrim w 2006 roku." więcej >>> http://www.parkiet.com/artykul/7,829912.html

  • 0

    58. ~b  2009-07-23 09:47:59  host: user-89-108-241-9.mobile.playmobile.pl

    Czyli jak przeczytacie więcej Elektrim może odzyskać PTC tak to zrozumiałem.

  • 0

    59. ~cezar  2009-07-23 10:16:16  host: dop2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    komu pasuję IP ten się cieszy, po co taka napinka? jak wspomniał issa ich oferta na poprzednika była dobra, oby ją powtórzyli i teraz

  • 0

    60.  2009-07-23 11:07:54

    Mnie poza ceną przed zakupem iPhone powstrzymuje własnie to że wszyscy będą myśleć że kupiłem dla szpanu.

  • 0

    61.  2009-07-24 14:00:05

    @55 zdecydowana wiekszosc posiadaczy tego sprzetu w Polsce obnosi sie posiadaniem iP jakby to conajmniej 8 cud swiata byl... @56 gdzie napisalem, ze jestes 'debilem'?

  • 0

    62. ~Wojtas  2009-07-25 18:23:58  host: host86-153-163-92.range86-153.btcentralplus.com

    A ja własnie kupiłem iPhona 3gs 16gb za 440.40 gbp. Telefon zamówiłem przed przylotem, tak aby na czas przyjazdu tylko odebrac go od kuriera. Co ciekawe nie musiałem dokupywac karty sim z 02 za 10funtow, telefon okazal sie działac na karcie plusa (zamowilem przez strone apple.com/uk). Telefonik bardzo sie spodobał żonie, więc postanowiliśmy kupić drugi. Niestesty żaden sklep O2 czy Carphone Warehouse nie posiada na stanie iPhonów 3GS w Pay & Go, czyli na kartę. Mają tylko starego iPhona 3G 8Gb lub mogą sprzedać 3GSa ale tylko na abonament. Sytuacja podobna do tej gdy iPhone pojawił się w Erze: wg cennika był na karte, ale w praktyce wszystkie iPhony były do sprzedazy w abonamencie. Co do szpanu to w UK białe słuchawki od iPhona to standard. Można iść z telefonem na wieżchu i nikt na to nie zwróci na to uwagi. No nikt oprócz Polaków :-)

  • 0

    63. ~marcin  2009-08-02 17:15:12  host: 83-238-235-209.adsl.inetia.pl

    a ja mam pytanie podstawowe!!! czy iphone 3gs różni się czymś między erą a orange - jakie jest oprogramowanie między erą a orange. na idg.pl przeczytałem że te sprowadzane z zaoceanu nie działają poprawnie w polsce. proponują zakup jednak w erze lub orange.

Dodaj swoją opinię