Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 3GS i karty microSIM w Plusie

iPhone 3GS i karty microSIM w Plusie

WitekT 5 Lipca 2010 12:15

0 0

apple iphone 3gsOd 5. lipca do oferty Plusa wchodzi iPhone 3GS - dla klientów prywatnych w abonamencie. Dla klientów biznesowych telefony te będą dostępne od 19. lipca, zaś dla klientów MixPlusa od połowy miesiąca.

Plus w swoich ofertach udostępnia obie wersje iPhone’a 3GS: 16GB i 32 GB. Telefony będą dostępne we wszystkich planach cenowych oferty MixPlus, w postpaidzie w Taryfach Syberyjskich, w biznesie w Taryfach TanioRozmownych oraz Taryfach Elastycznych. Telefony będą dostępne w sklepie internetowym operatora.

plus microsimmDodatkowo, Plus udostępnia swoim klientom karty microSIM - kompatybilne z iPadami 3G. Karty cechują się mniejszym rozmiarem od standardowej karty SIM i są przeznaczone do iPadów 3G lub innych urządzeń mających czytnik kart micro.




Polkomtel jest ostatnim operatorem, który wprowadza do swojej oferty iPhone’a. Poprzez oficjalny kanał sprzedaży Apple mają go Centertel i PTC, a P4 przez nieoficjalny.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    6. ~Wujeksamozło  2010-07-05 12:29:31  host: bem90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cena, cena, cena ... ???

  • -1

    7.  2010-07-05 12:30:38

    Optipos_Prime: fizycznie i elektronicznie interfejs chipu jest identyczny - różnica jest tylko w wielkości plastiku wokół niego. Nożyczki wystarczą. :-)

  • 0

    8. ~Mariusz  2010-07-05 12:31:20  host: obluze.limes.com.pl

    chyba nie po normalnej cenie za 5zł jak normalna

  • 0

    9.  2010-07-05 12:32:09

    Mariusz: pewnie w standardowej, dotychczasowej cenie... Po prostu zamówiono partię z dodatkową perforacją - i tyle. :-)

  • 0

    10. ~kilobyte  2010-07-05 12:40:00  host: 193.201.36.36

    A to napewno jest 3GS a nie 4?

  • 0

    11. ~  2010-07-05 12:40:44  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    moze plus kupil swoim pracownikom iphony w taryfie pantera orange i teraz te zabawki sprzedaje:P

  • -1

    12. ~edw  2010-07-05 12:41:39  host: dof88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @3 Możemy pogratulować zaskoczenia:) dla zmyłki wprowadzili 3gs rok po konkurencji, hehe dobre. IP4 wprowadzą 2 lata po premierze,tak żeby nikt się nie spodziewał:P

  • 0

    13. ~  2010-07-05 12:41:42  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    jakie niskie ceny w tym plusie..przy abonamencie zaq 120 pln, iphone 3GS 16GB za jedyne 1799 pln :D

  • 0

    15. ~sebaa  2010-07-05 12:47:17  host: acna32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    4 pewnie też PLUS dostanie. Jako info potwierdzone iP4 ma być dostępny oficjalnie w 3 polskich sieciach. Stawiałem na Playa, ale skoro ma oficjalnie 3GS i micro simy, to...

  • 0

    16. ~kormoran  2010-07-05 12:49:20  host: lsm.vlan80.dengo.lubman.net.pl

    Jeżeli ceny będą nie za wysokie i przemyślane taryfy to będą mieli wielu klientów w abonamencie na 2 lata..W Orange kolejny raz brakuje iPhonów 3GS w slepie internetowym w taryfie Pantera 300 za 599 złotych! W abonamencie za 99 zł.jest 300 minut i 1GB na trasfer danych.

  • 0

    17. ~ala  2010-07-05 12:51:29  host: 20.202.116.195.easy-com.pl

    a ta micro sim to wynalazek apple aby było "micro sim 29$"? bo oni mają tak wytresowany majketing że naprawdę szok! a karta plusa fajna - teraz nie dość że człowiek jak z jajem aby nie zgnieść chipa to teraz jeszcze wyłamać więcej:D

  • 0

    18. ~kormoran  2010-07-05 12:51:53  host: lsm.vlan80.dengo.lubman.net.pl

    Ale jeżeli taryfy będą takie jak PO BYKU z wymianą 1:1:1:1 to wielu ludzi się mocno nabierze!

  • 0

    19. ~EEE  2010-07-05 13:15:31  host: dcn230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam nadzieję, że kanał dystrybucji będzie oficjalny.

  • 0

    20.  2010-07-05 15:20:05

    No dobra, ciiicho sza.. Za pol roku bez miesiaca specjalnie na swieta Plus wprowadzi do sprzedazy pierwsze iPhone'y (powiedzmy 2G, z braku przydomka dla oryginalu) - to tak w ramach niespodzianki. Ceny oczywiscie wysokie, w dodatku beda uzywane, ale przynajmniej wiadomo, ze sprawdzone, to i drozsze moga byc. A tak na powaznie, to z kim oni chca konkurowac ? Pomijajac oficjalne kanaly dystrybucji w Erze i Orange, gdzie teraz jest juz tanio, to nawet Play przez ich zewnetrzne kombinowanie wychodzi ciut taniej (i to z lepszymi taryfami). Tutaj nie dosc, ze nieoficjalnie, to jeszcze drozej niz we fiolecie... A w sklepach netowych 16 GB stoi od 224x zl, a 32 GB - 450 zl drozej. I to na kredyt, jak sie dobrze popatrzy to realne 0 %, a nie "standardowe" 1 %/1 miesiac. Z czym do ludzi ? OK, jedyny "Plus" - to microSIM. Faktycznie w iP4 (tych cen w Plusie to juz NAPRAWDE mozna zaczac sie bac...) i w zabawce zwanej iPadem bedzie mozna pouzywac. Szczegolnie w tym ostatnim iPlus bedzie mial sens, przy wersji 3G + GPS oczywiscie. I nazewnictwo tak jakze bliskie... no, ale to tylko pozory.

  • 0

    21. ~  2010-07-05 15:52:38  host: t21-05.opera-mini.net

    Jak zdobyć ta kartę microSIM? Czy wymiana jest za darmo?

  • 0

    22. ~edw  2010-07-05 16:11:12  host: dof88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nawet nie próbuje myśleć co się będzie działo, jak Plus wprowadzi iP4, na ten tel trzeba się będzie chyba zadłużać po uszy.A niejednej osobie komornik wejdzie na pensje. No ale Plus będzie mógł się w końcu chwalić:)

  • 0

    23. ~r  2010-07-05 16:27:59  host: user-109-243-223-139.play-internet.pl

    pewnie Apple zrobił wyprzedaż staroci, Plus zakupił hurtem i teraz chce nieźle zarobić. Ciekawe czy będą jacyś chętni. Pewnie tak, bo wiadomo że głupich nie sieją ;-)

  • 0

    24.  2010-07-05 21:46:05

    Być może i zrobił ale oferty W Orange i w Erze są niebo lepsze od oferty Plusa. Plus to się chyba pomylił z cenami tam powinna być cyferka mniej. Nie wiem kto to weźmie ale jak ktoś weźmie to nieźle się naciągnie za mniej niż 2k można śmiało piękną nówkę kupić.

  • 0

    25. ~  2010-07-06 09:35:53  host: t21-14.opera-mini.net

    pewnie dali na odwal sie, bo klienci pytali o iP;) Marudza to maja, a cena... heh

  • 0

    26.  2010-07-09 17:45:42

    w Plusie karty microSIM są dostępne tylko dla postpaida, czyli abonamentów. A co do prepaida to jeszcze nie wiadomo czy w ogóle będą.

Dodaj swoją opinię