Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 3GS 8 GB w polskim Orange

iPhone 3GS 8 GB w polskim Orange

LuiN 4 Sierpnia 2010 06:08

0 0

apple iphone 3gs Podczas prezentacji telefonu Apple iPhone 4, zapowiedziana została również nowa wersja telefonu Apple iPhone 3GS wyposażona w 8 GB pamięci wewnętrznej - urządzenie już dostępne jest w sieci Orange.

Dla tych, którzy liczyli na to, że iPhone 3GS z mniejszą ilością pamięci będzie dużo tańszy, mamy złą wiadomość - urządzenie w niektórych wariantach umów jest droższe niż opcja z pamięcią 16 czy nawet 32 GB. Być może jednak ceny ulegną zmianie po polskiej premierze iPhone'a 4.

Cenniki telefonów, w ofertach Orange dla klientów indywidualnych, prezentują się od 3. sierpnia następująco:




Zobacz: cennik telefonów, taryfa Pantera iPhone (plik .pdf; 92,6 kB).
Zobacz: cennik telefonów, umowa na 24 mies. (plik .pdf; 127 kB).
Zobacz: cennik telefonów, umowa na 36 mies. (plik .pdf; 127 kB).
Zobacz: cennik telefonów, umowa na 24 mies., sklep orange.pl (plik .pdf; 137 kB).
Zobacz: cennik telefonów, umowa na 36 mies., sklep orange.pl (plik .pdf; 137 kB).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2010-08-04 08:22:58

    32gb juz prawie nigdzie nie ma, 16gb to niedlugo tez bedzie rarytas wiec zrobili 8gb drozsze, bo niedlugo nie bedzie wyboru ;)

  • 0

    6.  2010-08-04 08:23:33

    Krisu6230i - wszyscy wiemy, że jesteś łejvomaniakiem z 600 aplikacjami w Samsung Apps, wyluzuj:P 3GS 16 GB i 32 GB nie będą już produkowane, więc Apple dyktuje takie, a nie inne ceny. Mimo wszystko jednak zamieszanie w cennikach jest - poza promocją 8-mka jest tańsza od 16-tki i 32-ki, a ceny promocyjne żyją już własnym życiem.

  • 0

    7. ~niekumaty  2010-08-04 08:45:47  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    LuiN: to i tak beznadziejne tłumaczenie: "nie robimy już wersji 16GB i 32GB, bo wystarczy zrobić 8GB a i tak ludzie kupią w droższej cenie". Wybacz, ale to jest śmiech z klienta...

  • 0

    8.  2010-08-04 08:54:43

    @7 z zalozenia wersja 8gb miala byc najtansza alternatywa wzgledem iphone'a 4 i o ile dobrze pamietam wraz z abonamentem miala kosztowac 99 dolarow. a ze dostawa do Polski swoje kosztuje, a i orange jakos specjalnie na obnizkach nie zalezy to cena koncowa dla Polakow jest jaka jest. jest wiele czynnikow wplywajacych na ceny niekoniecznie winne jest apple.

  • 0

    9. ~HD2  2010-08-04 09:05:25  host: red.zelmer.pl

    Zobaczycie cenę iP 4 to każda wersja GS'a będzie dla was promocją :D

  • 0

    10.  2010-08-04 09:29:16

    A czy po za Orange jeszcze ktoś wprowadził tą wersję? Jeśli nie to nie skupiałbym się na cenie a dostępności na polskim rynku. Obniżki, są wprowadzane co jakiś czas na różne modele, i skoro na Samsunga Wave zrobili promocje w optymalnych to i na to za jakiś czas będą. Podejrzewam, że właśnie może się sporo zmienić po premierze ip4, ale to tylko moje gdybanie

  • 0

    11.  2010-08-04 10:15:53

    Cennik Pantera iPhone dotyczy taryfy Pantera 300 jak się domyślam , nie widzę żadnej informacji. Czyli kosztował 699zł (w sklepie internetowym 599zl) , a teraz w Salonach będzie za 599zł , coś niezbyt jasne są te informacje. W piątek szukałem iPhona we wszystkich Salonach Orange w mieście łącznie z Firmowym i mina pracowników mówiła jedno - "możesz zapomnieć". Ciekawe jak będzie z realną dostępnością tej wersji 3GS. Nie ma nawet sensu czekać na ceny 4G bo pewnie nam kapcie spadną z wrażenia.

  • 0

    13. ~ja  2010-08-04 10:23:14  host: 77-255-44-255.adsl.inetia.pl

    Ilekroc czytam wpisy fanow Apple, nie moge wyjsc z podziwu dla skutecznosci marketingu tej firmy. Wszystkie firmy swiata poza ta jedna obnizaja ceny starych modeli. Ale nie Apple. iDioci sa tak gleboko przekonani, ze nowy model musi byc absurdalnie drogi, ze sa gotowi placic wiecej za stary. Majstersztyk :)

  • 0

    14.  2010-08-04 10:36:45

    @4 nie jestem waveo maniakiem LuiN ale nie mogę zrozumieć uporu ludzi którzy są uparcie, ślepo i bezgranicznie zakochani w apple. mimo że to jest jedna wielka kpina...

  • 0

    15. ~vetinari  2010-08-04 10:37:25  host: don123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mamy po prostu modę na ip3 wszelkich kolorów i maści, głównie chyba żeby wpisywać statusy na fejsie będąc "na mieście". Lud orange to kupi nie dość, że drogo (drożej niż 16), nie dość że w drogim abo, to jeszcze na 3 lata. Ale nikt nie mówił, że lans jest tani.

  • 0

    16. ~  2010-08-04 11:17:45  host: blacksea.orkafilm.com.pl

    @14 mmm.. do tej pory miałem nokie e65, od 2 tyg mam iP 3gs 16gb i naprawde jestem zadowolony! Wszystko chodzi płynnie, przejrzysta obsługa itp.. ceny faktycznie wysokie, ale nie ma porównania co do jakości wykonania iP.

  • 0

    17.  2010-08-04 12:52:25

    Spokojnie statusy na fejsie mozna wpisywac nawet z Samsunga Corby czy moze wygdoniej z jakiegos wyzszego medelu jak Jet Czy Wave ;) Fakt, ze na iPhona jest duzo aplikacji nie zmienia faktu, ze to co Apple robi to mistrzostwo swiata. Ich produkt ma wiele wad i ograniczen, ale bazuje na podstawowych pragnieniach aby sie odróznic od innych. Dlaczego iPhone jest wyznacznikiem statusu w Rosji? Nie jest dla ludzi biednych, bo jego cena nigdy nie bedzie niska - nie zostanie obnizona. Ogolnie przymierzalem sie, zeby w koncu moze kupic sobie iphona, ale skonocona wersja 4 generacji mnie narazie raczej nie przekonuje.

  • 0

    18. ~PatrykOS  2010-08-04 13:00:25  host: 14.179.wmc.com.pl

    Jedyne co można powiedzieć komentując ten news to: Witamy w Polsce -.-' btw, @4 a co ma marka do tego? To nie wina Apple, że Orange daje taką cenę :(

  • 0

    19. ~ukasz  2010-08-04 13:11:25  host: dpi228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe, może rzecznik tepsy jakoś to wyjaśni, że to nowość, może ma lepsze super funkcje, które są szczerze wątpliwe. Trochę to dla mnie wizerunkowo nawet dziwny chwyt Orange, więc wypadałoby się wytłumaczyć.

  • 0

    20.  2010-08-04 13:17:42

    na wolnym rynku 3gs 8gb chodzi w przeliczeniu za niecałe 1500zł więc sobie policzcie sami jak winduje ceny orange

  • 0

    21. ~mk13  2010-08-04 13:22:01  host: 58-moc-10.acn.waw.pl

    Iphony w polskiej dystrybucji sa dla frajerow :P Ja tam mam ipoda toucha 32gb + plus zwykly fon i wychodzi o niebo taniej i wygodniej, ergonomia tez lepsza bo zawsze moge pogadac chocby nie wiem jak zuzyl baterie w touchu. A ten sprzecik mimo ze pozbawiony tylko badziewnego aparatu, gps-a i gsm kosztuje prawie 1/3 tego co alternatwyny iphone :D

  • 0

    22.  2010-08-04 13:39:03

    @20 ale jednak wprowadza nowe telefony, co jest niewątpliwym atutem. Kiedyś tak było z HTC Magic, że jako pierwsi go wprowadzili, później inni operatorzy, nie mówię że tak było z Iphonem bo chyba równo z Erą go dali, ale jedynie o fakt, że nie boją się inwestować w nowości.

  • 0

    23.  2010-08-04 15:29:48

    nie boją się inwestować w nowości??? Dobre sobie :D Jakie ryzyko niesie w sobie wprowadzenie do oferty ajfona? Przecież nawet ostatni bubel maniacy kupią w ciemno

  • 0

    24.  2010-08-09 17:23:31

    @23 bez przesady, ludzie decydujący się na zakup lepszej klasy telefonu jak wspominany wyżej Samsung Wave, czy iPhone 4 kierują się różnymi kryteriami wyboru. Np. dobrą jakością produktu, korzystnymi warunkami nabycia (w połączeniu z niewysokimi abonamentem) jak to jest choćby w taryfach biznesowych Orange, a niekoniecznie samą sympatią do danego producenta czy też marki. Więc tutaj Losmarte tak bym nie wyolbrzymiał.

  • 0

    25. ~gryzli  2010-08-28 10:09:41  host: user-188-33-225-203.play-internet.pl

    iphone 3gs z 8 GB też powinno wystarczyć. w orange była fajna promocja na 3GS z 16 GB za 1,22 i oczywiście kupiłem. nie żałuję swojej decyzji to na prawdę dobre urządzenie. Spisuje się świetnie jako telefon, jako modem do internetu, jako urządzenie do internetu i jako konsola do grania. zapomniałem dodać ze też radzi sobie jako nawigacja-sprawdzałem opcję google maps i programy z gps do biegania. nie sprawdzałem tylko nawigacji samochodowej.zapomniałem wspomnieć o ekranie dotykowym naprawdę czuły i dobry w użytkowaniu. jeżeli ktoś potrzebuje tego wszystkiego w telefonie to polecam a tym którzy uważają to za snobizm radzę przetestować telefon zanim zacznie się pisać bzdury

Dodaj swoją opinię