Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 3G w TakTaku z podwójnym doładowaniem

iPhone 3G w TakTaku z podwójnym doładowaniem

WitekT 19 Września 2008 17:17

0 0
apple iphone 3gOd 22. września iPhone 3G będzie dostępny w ofercie TakTaka za 1929 zł. Oferta, połączona z promocją doładowań, będzie dostępna tylko w wybranych salonach firmowych i sklepach własnych Ery.

Dodatkowo, w ramach promocji trwającej do końca roku, jeżeli użytkownik dokona doładowania za minimum 100 zł w ciągu 14 dni od pierwszego połączenia wychodzącego, dostanie dodatkowo 100 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2008-09-19 20:16:07

    i płacimy minimum 1,44 PLN za każde połączenie z siecią. dżezi...

  • 0

    15. ~peem  2008-09-19 21:25:37  host: 26-dom-14.acn.waw.pl

    bedzie w era premia za 3000000 pkt

  • 0

    16.  2008-09-19 21:35:01

    W Niemczech T-Mobile D życzy sobie za iPhone'a w ofercie na kartę 569 euro, ale dają 100 euro do wykorzystania bez terminu ważności, więc praktycznie telefon kosztuje 469 euro.

  • 0

    17. ~denis  2008-09-19 21:48:32  host: 195-205-75-50.mtk-tv.pl

    # tylko w wybranych salonach? jak oni obsłużą te miliony chętnych?

  • 0

    18. ~kwistas  2008-09-19 21:52:44  host: w3cache.wignet.pl

    ~denis pewnie "znawcy" w hipermarketach będą obsługiwać miliony chętnych co nawet nie wiedza jak wyciągnąć baterie z telefonu.

  • 0

    19. ~kwistas  2008-09-19 21:53:54  host: w3cache.wignet.pl

    ~peem żeby tylko tyle w Era premia będzie za 599999999 ptk + dopłacić 200zł. xD

  • 0

    20. ~polo  2008-09-19 21:53:58  host: router.zoz-brodno.waw.pl

    czyli cena praktycznie zblizona do tej wyzej, tylko ze rozni sie bonusem tutaj 100zlx2 takze 200zl do wykorzystania, no zle nie jest, kto bedzie chcial ten telefon to sobie kupi nie ma co spekulowac, a jednak czasem warto dolozyc te 100 czy 200zl zeby byc pewien zakupu bo jednak salonowka to salonowka:)

  • 0

    21. ~kwistas  2008-09-19 21:55:03  host: w3cache.wignet.pl

    Era i Orange łudzą się chyba że ten iPhone to jakiś rarytas, a to zwykły szmelc.

  • 0

    22.  2008-09-19 22:48:56

    polo? bolus? poznałem-znalazłem?

  • 0

    23. ~Rogi  2008-09-19 23:29:38  host: 87-205-232-153.adsl.inetia.pl

    to już Nokia N82 jest 100 razy lepsza, aparat ma 5mpx a nie 2mpx. Przereklamowany gadżet i cena z kosmosu, N82 nówka jest już od 1200zł

  • 0

    24. ~Gal  2008-09-20 11:50:20  host: 77-253-0-28.adsl.inetia.pl

    kwistas - "będą obsługiwać miliony chętnych co nawet nie wiedza jak wyciągnąć baterie z telefonu." - w przypadku tej genialnej konstrukcji baterie wyciaga sie mlotkiem.

  • 0

    25. ~paolo  2008-09-20 12:59:39  host: aczu37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wolę Samsunga Onmia lub i780 niz ten szmelc spod znaku zgniłego jabcoka

  • 0

    26. ~iPhoniaż  2008-09-20 14:35:27  host: public-gprs82765.centertel.pl

    @Gal widzę że w dzieciństwie cię potraktowano młotkiem... I pewnie nie miałeś czym się bawić, jak traktujesz każdy telefon jak zestaw mały elektryk :-)) Pozdrawiam. Ale w czym z tobą się zgadzam to w tym że konstrukcja naprawdę jest genialna!!!

  • 0

    27. ~iPhoniaż  2008-09-20 14:38:43  host: public-gprs82765.centertel.pl

    @Paolo, więc znajdź sobie kamień i pod nim się schowaj...

  • 0

    28.  2008-09-21 18:09:23

    w iPhone znowu jakieś blaszki się wyginają i zasilacz może uzytkowników potentegowac...

  • 0

    29.  2008-09-21 21:22:22

    wlo - zastanawiam się w którym miejscu te blaszki mają się niby wyginać? Dość hermetyczne to.

  • 0

    30. ~cooler  2008-09-22 10:17:50  host: dqq44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oby podwójne doładowanie objęło szybko całego TT, bo to moja ulubiona promocja pre-paidowa :)

  • 0

    31.  2008-09-22 11:27:17

    LuiN - nie wiem... gdzieś to wyczytałem ostatnio ;-)

  • 0

    32.  2008-09-22 11:30:58

    już mam - w mailingi pcworld.pl było ;-) "Sprzęt posiadał metalowe elementy, które mogły się odłamać. Tak uszkodzony zasilacz stawał się niebezpieczny dla użytkowników bowiem mógł ich porazić prądem. Firma Apple zareagowała jednak bardzo szybko i sama wykryła usterkę. Na szczęście nie zdarzył się jeszcze żaden wypadek z użyciem wadliwych zasilaczy." No akurat nie dotyczy to naszego regionu - na szczęście?

  • 0

    33.  2008-10-11 14:09:07

    iphone dla leserów się nadaje i szpanerów

Dodaj swoją opinię