Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 3G w Erze także bez umowy i simlocka

iPhone 3G w Erze także bez umowy i simlocka

WitekT 8 Sierpnia 2008 15:26

0 0
apple iphone 3gZnane są już ceny iPhone’a 3G kupowanego bez promocji i aktywacji. Telefony będą sprzedawane bez simlocka.

Wersja 8 GB będzie kosztować 1899 zł, a 16 GB - 2199 zł. Ceny brutto (z VAT).

Telefon będzie dostępny w ofercie od 22. sierpnia.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21.  2008-08-08 17:23:21

    Po co mi ekran dotykowy? Macać to sobie mogę własną żonę a nie ikonki na quasiszkle.

  • 0

    22. ~Kipzer  2008-08-08 17:49:15  host: chello089077098114.chello.pl

    Ludzie zastanówcie się... Porównajcie sobie dane techniczne Iphona 3G i np. HTC DIAMOND albo HTC TyTN II a potem ich ceny.. To jest chore jak oni zdzierają za taki telefon, który ma możliwości przeciętnego telefonu z mixa za 1zł + dotykowy ekran, no ale przecież dotykowy ekran nie jest wart tyle kasy...

  • 0

    23. ~szakul  2008-08-08 17:59:05  host: aaaj103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak dla mnie ten telefon jest wyjątkowy. kto go nigdy nie trzymał w rekach, ten nie zrozumie. :) ludzie śmieją się, że nie można np. wysyłać MMSów. Ale ile tych MMSów wysyłamy? Ja akurat nie wysłałem żadnego chyba od 1.5 roku. ;| co nie zmienia faktu, że są aplikacje pozwalające na wysyłanie/odbieranie wiadomości multimedialnych. ;]

  • 0

    24.  2008-08-08 18:11:06

    #23: a co to za aplikacje? Pewnie z appstore po okazyjne 49,99$. Hahaha, bardzo śmieszne.

  • 0

    25.  2008-08-08 18:32:34

    #24 dokładnie zdradzam sie z tobą w 100%. A tak na marginesie to czy ktoś umie mi wskazać inny nowoczesny telefon z kolorowym wyświetlaczem który nie potrafi odbierać MMS. Po prostu jest to śmieszne!! LOL

  • 0

    26. ~  2008-08-08 18:33:24  host: ablr227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Diamond to jest złom. Nie dość, że paskudny, nie dość, że z WM na pokładzie, to jeszcze bateria trzyma 3-4 godziny. Jakość dźwięku w słuchawkach tragiczna, aparat foto to jeden z najgorszych aparatów dostępnych w telefonach. No i brakuje mu tego "czegoś". A to właśnie ma iPhone. Stąd kolejki przed sklepami i ogólnoświatowe szaleństwo.

  • 0

    27. ~wer  2008-08-08 18:38:02  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    w każdym info o iPhonei tylko kłótnia o telefon, bardzo mało odniesień do treści newsa...trochę sie to nudne robi, oceniacie ceny, warunki, opcje , a nie tylko a to jest cacy a to jest be :)

  • 0

    28. ~tt  2008-08-08 18:38:36  host: edk196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgadzam się że diamond to nie jest żaden cud techniki a na pewno nie jest lepszym telefonem od iphone 3g. windows na pokładzie go, przynajmniej dla mnie, dyskwalifikuje. zauważyć też można zgapienie z iphone pewnych funkcji (raczej ich prezentacji). a i jeśli chodzi i design to iphone nie ma sobie równych.

  • 0

    29.  2008-08-08 18:47:00

    #26 złom?? A ok już rozumiem.. a właściwie nie ;/ mówisz że Diamond ma kiepski aparat ale iphone ma jeszcze gorszy(wiem że nie tylko Megapiksele się liczą ale ty chyba nie widziałeś zdjęć z Diamonda)Bateria wytrzymuje 3-4 godziny? Musiał byś cuda robić żeby go rozładować w 3 godziny to fakt że krotko trzyma (przy intensywnym używaniu 10-12 godzin)ale 1) da sie to wytrzymać 2) możesz zawsze dokupić baterie o większej pojemności. Co do tego że jest paskudny to o gustach sie nie dyskutuje... A dźwięk w słuchawkach nie jest zły. A co do kolejek pod sklepami to jest jedno wytłumaczenie reklama reklama i jeszcze raz reklama. Swoja drogą gdybyś poczytał na różnych forach to byś wiedział że iphone strasznie sie rozgrzewa aż tak że można sobie nogę poparzyć a dwa że od tej temperatury to sie deformuje tylna obudowa i pęka... oto Wasz cud

  • 0

    30. ~get  2008-08-08 19:35:22  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    Kipszer - "Ludzie zastanówcie się... Porównajcie sobie dane techniczne Iphona 3G i np. HTC DIAMOND albo HTC TyTN II a potem ich ceny.." heheh oj ludzie ludzie, czytam te wasze narzekania i śmiać mi się chce - a porównaj sobie chińskie trampki firmy Nike (oczywiście chodzi o produkcję w Chinach) i chińskie trampki podobnej jakości i parametrach przysłowiowej firmy No Name ;] - i porównaj sobie ich cenę :D tak jest świat skonstruowany, nie podoba się ? nie kupuj, ale pogódź się z tym że pozostali ludzie też sobie zadecydują jaki telefon chcą i dlaczego, np. w moim mniemaniu HTC Diamond jest obleśny, ma ciekawe możliwości ale nie mam zaufania do jakości oferowanej przez HTC

  • 0

    31. ~Marcin  2008-08-08 19:35:34  host: chello089077224033.chello.pl

    Ja ta wolę od tego całego Iphone'a SAMSUNGA F480 !!! JEST O NIEBO LEPSZY I JUż NIEDLUGO GO NABEDE :D

  • 0

    32. ~sintesi  2008-08-08 22:01:13  host: 77-253-143-93.adsl.inetia.pl

    A mnie o niebo bardziej przypadł do gustu HTC Touch Diamond niż iPhone 3G 16gb :( Z początku spodziewałem się rewolucji po iPhonie, a tu raczej lipa, niż rewolucja :(

  • 0

    33. ~Friendly_X  2008-08-09 00:45:05  host: adbr9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No :D To do ery po telefonik, karta Play do srodka i jazda :D

  • 0

    34. ~Tomasz  2008-08-10 00:42:24  host: 81.219.140.2

    Apple - gratulacje za marketing! super na rynku jest miejsce dla różnych gustów - na szczęście. Czasy jednolitych sklepów spożywczych sprzed 20 lat się skończyły. potrzeba rządzi człowiekiem tak samo jak różni są ludzie, różne są potrzeby- każdy znajdzie sposób by zaspokoić swoją potrzebę. Gardzenie innymi - to domena ludzi mAłYcH. Ja obecnie HTC Tornado - marzę o choćby Asus P750 ew. ekwiwalent.

  • 0

    35. ~jacek  2008-08-11 11:18:26  host: aclx143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    get jesli nie masz zaufania do jakosci HTC to chyba nie wiesz co mowisz.HTC to najwiekszy i najlepszy producent urzadzen typu PDA na swiecie.Technologicznie chyba nikt nie jest w stanie im dorownac.Oczywiscie masz prawo wyrazac swoje opinie i ja to szanuje.Mysle ze gdybys mial i uzywal urzadzenia HTC tos zmienil zdanie.Jakos ich wykonania nie podlega zadnej dyskusji.Co do IPhone to jakos do mnie nie przemawia.Ktos napisal tutaj ze mms to nie jest problem.Ok nie jest problem ale w stanach,japoni itd tam gdzie interent jest wszedzie dostepny i tani a u nas niestety to nie realne.Ciekawe ilu z polskich uzytkownikow tego urzadzenia bedzie wysylalo maile itd.Jestem przekonany ze ludzie w wiekszosci beda go kupowali dla tego zeby go miec i byc trendy.Poza tym dla mnie istotna wada tego urzadzenia jest jego tryb pracy.To urzadzenie ktore zeby normalnie funkcjonowac musi ciagle byc online,nawet GPS laczy sie z netem.Poza tym transmisja bluetooth to chyba jakies nieporozumienie w tym urzadzeniu no i chyba jedna najwiekszych wad to to ze w kazdej chwili kontrole nad nim moze przejac ktos z Apple.To jest moje zdanie i ktos moze sie znim nie zgadzac ale to juz jego problem.Poza tym dyskusje czy IPhone jest lepszy od Diamonda czy tez do Omni sa bezproduktywne bo to tak naprawde zupelnie inne urzadzenia.Iphone to urzadzenie multimedialne dla ludzi ktorzy chca miec rozrywke w urzadzeniu a Diamond,Omnia czy Rapheal to urzadzenia dla ludzi biznesu i ludzi dla ktorych wazna jest komunikacja.Pamietajcie o tym ze kazde urzadzenie bedzie mialo i zwolennikow i przeciwnikow.Uszanujmy zdanie innych i niech kazdy wybierze dla siebie to co chce

  • 0

    36. ~www  2008-08-11 12:25:04  host: 0-237.zicom.pl

    dla przeciwników iP, na rynku jest np ferrari i fatalnie sie tym jeździ, niewygodne, bagażnik porazka, nieekonomiczne i co tam jeszcze... a mimo to pragną go miliony!! podobnie z iP. Dla zwolenników iP, swietnie że jest HTC i parę innych maszyn, bo wtedy wasze ferrari, sory, iP kosztował by ze 3-4 tys. A ja cieszę się że jest wybór konkurencja :)

  • 0

    37. ~lord  2008-08-11 13:47:29  host: aegn245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    300 dolarow ...:)

  • 0

    38. ~Wojtas  2008-08-11 16:53:21  host: user-89-108-227-125.mobile.playmobile.pl

    Ma ktoś linka do oficjalnych informacji o tych cenach?

  • 0

    39. ~kijec  2008-08-23 22:19:28  host: apn-77-112-90-144.gprs.plus.pl

    A ja jednak zostane przy normalnych telefonach np N82 ma lepszy apatat, dzwoni mms, gps, mp3, 3g, internet na sporym wyświetlaczu i trzyma 4 dni przy normalnej obsłudze 3 dni przy aktywnej

  • 0

    40. ~producent iphona  2008-09-02 15:27:36  host: 84.38.27.30

    Witam wszystkich. Jako że to ja wyprodukowałem iphona mogę powiedzieć jedno. Złom nad złomy! Nieudany produkt :( Może za 10 lat wymyśle coś fajnego...

Dodaj swoją opinię