Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 3G już 9. czerwca?

iPhone 3G już 9. czerwca?

LuiN 28 Kwietnia 2008 12:42

0 0

apple iphone Najbliższa konferencja Apple Worldwide Developers Conference, może stać się okazją do prezentacji telefonu Apple iPhone 3G. Czy Steve Jobs zdąży upiec swoją szarlotkę do 9. czerwca? - analitycy sądzą, że tak.



Zdaniem analityków, to właśnie 9. czerwca należy spodziewać się prezentacji nowego telefonu z jabłkowym logo. Ceny dotychczasowych modeli z EDGE mają zamknąć się w przedziale 299 - 349 dolarów. IPhone 3G będzie z kolei wydatkiem powyżej 400 dolarów, najprawdopodobniej ceny zaczną się od około 449 dolarów, w zależności od wersji.




Wraz z nowymi telefonami zaprezentowane mają być kolejne edycje iPod-ów i laptopów Mac. W tych ostatnich próżno będzie szukać plastikowych obudów - zastąpić mają je stopy metali. Do odświeżonych linii laptopów trafią też duże touchpady wykonane w technologii multitouch, na kształt tych w MacBook Air.

Powyższe informacje nie są oficjalnym komunikatem Apple - na ten trzeba będzie poczekać jeszcze ponad miesiąc.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone w katalogu.
Zobacz: test telefonu Apple iPhone w dziale artykuły.

Źródło tekstu: cellphones.ca, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~MiQr  2008-04-28 12:49:22  host: 195.116.203.1

    Ciekawe co oprócz dodania 3G zmieni się w Iphone... Ostatnio po raz pierwszy miałem kontakt z iphone (dokładniej z wersją 16GB) i przyznam szczerze że dawno nie przeżyłem takiego rozczarowania... Oprócz porządnego wyświetlacza nie mogę powiedzieć o nim naprawdę nic pozytywnego na tle konkurencji...

  • 0

    2.  2008-04-28 13:11:02

    MiQr - ploteczki mówią też o GPS-ie, samo zaś 3G ma pracować w trybie HSDPA do 7,2 Mb/s. Przewidywane wersje to 16 i 32 GB. Pod znakiem zapytania jest "ósemka".

  • 0

    3.  2008-04-28 14:12:39

    żeby iphone był dla mnie telefonem idealnym, bo nie ukrywam że bardzo mi sie wygląd podoba, powinien posiadać 3g, gps (albo chociaż módz obsługiwać moduł gps, nie wiem czy obecny potrafi), safari powinna obsługiwać jave i flash (nawet w okrojonej wersji), slot na karty pamieci, wymienną baterie i aparat 3,2 mpix (autofocus i ksenon) lub wyżej. wiem, wymagający jestem :P

  • 0

    4.  2008-04-28 14:24:40

    Te info o iPodach jest dosyć dziwne, poprzedni model nie jest nawet rok, imo to dopiero gdzieś w okolicach września powinna być premiera. A 300$ za iPhone'a bez 3G wygląda fajnie. Po obecnym kursie to jest niecałe 700pln. Z drugiej strony ciekawe co jeszcze będzie oferował iPhone 3G.

  • 0

    5.  2008-04-28 14:34:55

    wtd - też się zdziwiłem jako świeży posiadacz touch-a, zwykle właśnie jesienią są nowe odsłony iPod-ów. Może tylko nowe pojemności pokażą?

  • 0

    6.  2008-04-28 14:35:15

    dodadza do tego porzadny multitask i bedzie telefon marzenie.

  • 0

    7. ~  2008-04-28 14:39:05  host: 195.116.203.1

    a takie pytanko przy okazji - jaka jest szansa że ten telefon trafi do polskiego operatora?

  • 0

    8.  2008-04-28 14:48:29

    Z pojemnościami też by było dość dziwne, chyba że jeszcze dorzucą jakieś dodatkowe fiuczersy. No i najstarszym iPodem jest shuffle - na wrześniowej prezentacji iPodów pokazano tylko jego nowe kolory może teraz pojawi się jakiś następca. Jeśli w USA jeszcze przez jakiś czas nie wycofają obecnych iPhonów ze sprzedaży i baza programów na nie się poważnie rozwinie to będzie to naprawdę ciekawa alternatywa. W zasadzie za takie pieniądze to nic lepszego do przenośnego używania wifi nie ma.

  • 0

    9. ~bn  2008-04-28 15:17:18  host: aary254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #7 teoretyczna

  • 0

    10.  2008-04-28 15:43:11

    wtd - nie zapominajmy o Nokii N800 i N810. Co prawda trzeba dokupić do nich karty pamięci. Ale 16GB (2x 8GB w 2 gniazdach) w N800 bardzo długo mnie cieszyło. 4-calowe ekrany 800x480 i jeszcze więcej softu, to też przyjemny akcent. Programy, które są obecnie na iPhone-a, to jedynie rozrywka, nic prawdziwie użytecznego nie wyszło. No może poza Fring-iem.

  • 0

    11.  2008-04-28 15:49:13

    Dlatego napisałem że z bazą programów trzeba poczekać :) A co do Nokii to N800 rzeczywiście jest ciekawa i dość tania (220$) z tym że nie ma telefonu i jest raczej mało portable (przynajmniej w kieszeniach). N810 za swoją klawiaturkę sobie każe sporo więćej liczyć. Z ceną na poziomie 400+$ już nie jest takim ciekawym nabytkiem. N800 nie miałem okazji się bawić ale przenośna wersja safari mi się bardzo spodobała, naprawdę super wygodne rozwiązanie, opera na WM się chowa jeśli chodzi o wygodę, safari tylko czasami kuleje na skryptach.

  • 0

    12. ~getITright  2008-04-28 15:57:32  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    @malik - nie jesteś aż tak wymagający ;] to co wymieniłeś to moje WYMAGANIA MINIMUM wobec nowego i-phona, bo nie ukrywam że mi też sie bardzo podoba i wygląd i rozwiązania w nim wykorzystane, ale dla mnie telefon bez UMTS to tak jak dzisiaj kupić zamiast samochodu... dorożkę :DDD to samo się tyczy aparatu poniżej 3,2mpix, że już o braku możliwości wysyłania MMS-ów nie wspomnę ;D generalnie to trzymam kciuki za ten projekt, bo tak wg. mnie powinny wyglądać telefony - przedni panel to powinien być sam ekran, telefon powinien być lekki i cienki, ale posiadać na dzień dzisiejszy (bo wiadomo, za jakiś czas moje wymagania będą większe, ale na dzisiaj są takie) wszystkie funkcje np. nokii n82

  • 0

    13.  2008-04-28 16:10:48

    Nie wiem czym sie tu niezdrowo podniecacie, to coś jest tak samo dobre do codziennego użytku jak samochody z tego samego kraju. Niektóre mają nadal resory i sztywny most...

  • 0

    14. ~swistak  2008-04-28 18:12:20  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    mam nadzieje ze w nowym iphonie mozna przesylac pliki przez bluetooth, bo stary iphone niestety tego nie potrafi

  • 0

    15. ~xxx  2008-04-28 19:56:18  host: acgv21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taa kolejne badziewie bez mmsów i 0 możliwości za 400 dolarów wolę xperia

  • 0

    16.  2008-04-28 21:43:31

    Za 3x tyle.

  • 0

    17.  2008-04-29 07:50:17

    Czy jakaś inna firma pozwoliłaby sobie na taką bezczelność. - w dobie telefonów 3G wypuszcza telefon bez 3G, za rok wprowadza 3G i pewnie ogłosi rewolucję a "głupi" Amerykanie ustawią się w kolejkach. Proponuje zrobić jeszcze: promocje "Kup iPhone - strzelba gratis ;-)" - to już w ogóle Amerykanie w przenośni i dosłownie ZABIJALIBY się o taki sprzęt.

  • 0

    18. ~denis  2008-04-29 13:24:28  host: nat.mtk-tv.pl

    #17 racja ,ewidentny drenaż kieszeni klientów, ale w usa on się uda.

  • 0

    19. ~denis  2008-04-29 13:39:30  host: nat.mtk-tv.pl

    # czekamy na i-phona 2G w którejś z naszych sieci,najlepiej w orange w abo200,po promocyjnej cenie 15.400zł, jak się pojawi sprzedam auto i kupię.

  • 0

    20. ~Konrad-28  2008-05-02 19:47:26  host: host-79.173.19.245.tesatnet.pl

    Polecam fajny program, który pozwala na pobieranie plików MP3 i filmów YouTube bezpośrednio do iTunes. Pliki są dodawane do podcastu, który jest tworzony przy rejestracji użytkownika. Pobieranie jest superproste i szybkie, program pobiera muzykę i filmy, które później moża zgrać do iPoda czy iPhona! Wreszcie to, czego lubię słuchać i oglądać mam na iPhonie pod ręką. Program to strona www, która znajduje się pod adresem: www.kfk.pl Dzięki podcastom możecie też udostępniać znajomym listę swoich ulubionych piosenek i filmów, wystarczy, że podacie link do swojego podcastu. Pliki muzyczne pobierane są z wrzuta.pl, a filmy z YouTube.

Dodaj swoją opinię