Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 3G coraz bliżej Polski

iPhone 3G coraz bliżej Polski

WitekT 4 Sierpnia 2008 17:21

0 0
apple iphone 3gZbliża się termin wejścia na polski rynek iPhone’a 3G, nastąpi to najprawdopodobniej 22. sierpnia w dwóch polskich sieciach - Orange i Erze. Ta ostatnia uruchomiła już stronę, na której zbiera dane potencjalnie zainteresowanych zakupem.

Na stronie www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/iPhone3G można podać swój adres e-mail, na który Era wyśle dokładne informacje w momencie pojawienia się telefonu w sprzedaży.

Dodatkowo, wybrani przez Erę klienci otrzymają SMS-a z linkiem do strony i zachęcającym do rejestracji.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    30.  2008-08-04 20:23:24

    Jednemu pasuje, innemu nie. Czy jeden bądź drugi jest głupi i ni skończył żadnej klasy bez douczania? Moim zdaniem nie. Po prostu ludzie mają różne potrzeby. Po co od razu rzucać błotem? Opamiętajcie się :-p

  • 0

    31. ~pisul  2008-08-04 21:00:47  host: kwiatkowskiego.res.pl

    ten fon jest dobry ale z nielimitowanym dostepem do netu.Jak za ogladniecie filmiku skasuje was op za ilosc pobranych kilobajtow poprostu przestaniecie uzywac funkcji dla ktorych ten fon zostal przeciez stworzony.

  • 0

    32. ~zibi  2008-08-04 21:14:37  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    Śmieszą mnie te "święte wojny" o iPhone'a. Każdy wybiera taki telefon jaki mu się najbardziej podoba i przyda w pracy, zabawie, itp. Zawziętość przeciwników iPhone'a (czy też innych marek) świadczy moim zdaniem tylko o kompleksach.

  • 0

    33. ~sy  2008-08-04 21:16:08  host: chello089077119055.chello.pl

    myslicie ze warto czekac? ostatnio rachunki to mam srednio 200 zl z powodu totalnie zle dopasowanej taryfy, wiec w ProPozycji to mnie chyba beda lubic. ale z drugiej strony mam dziwna obawe ze w dluzszej (24 miesiecznej perspektywie) bardziej sie bedzie oplacalo kupic sprowadzonego iphone na allego. jak zawsze w tym kraju z normalnymi telefonami. a Wy jak myslicie? naprawde dadza go tak szybko po premierze w normalnej cenie? to mozliwe?

  • 0

    34. ~blondyna  2008-08-04 21:18:32  host: dynamic-62-87-215-1-254.ssp.dialog.net.pl

    A ja też już miałam iPhona. I nie tylko jego miałam...

  • 0

    35. ~  2008-08-04 21:27:38  host: wap.mobile.project4.pl

    Mam iPhone od miesiaca. Roci za 3 telefon i tak juz zostanie. Htc i maly miekki jeszcze duzo sie musza nauczyc by dorownac interfejsowi iphone, ale apple jeszcze duzo musi sie nauczyc od nokii i se o aplikacjach i funkcjach niezbednych w dobrej komorce.

  • 0

    36. ~bolek  2008-08-04 21:28:45  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    rozumiem ze wiekszosci ten telefon sie nie podoba, ale telefon jak juz ktos napisal nie jest skierowany do odbiorcow pre, tylko do innej grupy, osobiscie wzial by go ze wzgledu na mozliwosc przegladania zdjec itd, bo mi brakuje tego w zwyklym telefonie, a ze i przy okazji jestem w erze cieszy mnie fakt niedlugie wprowadzenia tego telefonu:)

  • 0

    37. ~tnt0  2008-08-04 21:47:20  host: chello087206153007.chello.pl

    iPhone może pracować jako modem BT?

  • 0

    38. ~  2008-08-04 23:25:11  host: dynamic-78-8-12-4.ssp.dialog.net.pl

    @30: dokladnie @32: nie prowadze swietej wojny, tylko oburzylem sie na wyzywanie tych, ktorym sie on podoba od glupkow i szpanerow.

  • 0

    39. ~  2008-08-05 00:34:35  host: 80.51.91.252

    @4 Plajty raczej nie stać na to - kredyty u chinczykow (vide: Gazeta Wyborcza) hyhyhyhyhy :D

  • 0

    40. ~das  2008-08-05 09:29:17  host: dpr104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    smieszna trochę dyskusja-każdy ma prawo do własnych poglądów, ale chyba nikt nie przekona tu tej "2 strony". ja się ciesze, że wreszcie będzie w Polsce, oficjalnie i legalnie, że będzie to od razu wersja 3g, i że będzie szybciej niz sie mówiło. a na stronie ery juz zapisy, zatem naprawde to kwestia kilku tygodni. mi telefon bardzo pasuje, ale nawet gdyby myślał inaczej to sam fakt rozwoju rynku cieszy

  • 0

    41. ~samsung  2008-08-05 12:06:22  host: vpn.b-m.pl

    ja mam samsunga 3g model z170... dzwoni i sms tez odbiera...

  • 0

    42.  2008-08-05 14:58:45

    No jestem Ciekawy czy Orange coś przyspieszy i wprowadzi go jako pierwsza

  • 0

    43.  2008-08-05 15:13:56

    miałem okazję pobawić się wczoraj iPhonem, co prawda pierwsza wersja, sprowadzonym ze stanow, albo z holandii i musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem. ekran dotykowy automatyczne ustawianie sie zdjec ze wzgledu na pozycje aparatu (wzdluz/wszerz). to tylko takie bajery na swiezo. niezle

  • 0

    44. ~alek  2008-08-05 19:30:47  host: inet20908ni-0.eranet.pl

    tez tak mysle, ja tez jestem, za, uzywam bc i z checia polaczyl bym go z tym iphonem ciesze sie ze wkoncu operator poczynia takie kroki by go wprowadzic, tak jak i w/w przez kogos duoza

  • 0

    45. ~madd  2008-08-05 22:48:02  host: host-86-63-158-89.pronet.lublin.pl

    no zobaczymy kto będzie pierwszy, jeszcze tylko trzy tygodnie..

  • 0

    46.  2008-08-06 10:10:01

    Stawiam na pomarańczowych :)) Jednak tak czy inaczej postanowiłem już, że kupuję :)

  • 0

    47.  2008-08-06 21:03:45

    Oboje będą w tym samym dniu teraz jest tylko walka z ceną kto taniej i w lepszej taryfie

  • 0

    48. ~madd  2008-08-06 21:08:53  host: host-86-63-158-89.pronet.lublin.pl

    i nareszcie mamy oficjalne potwierdzenie! Zobaczymy kto będzie miał lepszą ofertę..

  • 0

    49. ~maciej2305  2008-08-06 22:48:50  host: public-gprs4093.centertel.pl

    ja mówie ze era. zresztą jutro sie dowiemy jaka cena w erze!

Dodaj swoją opinię