Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone: 10 mln sztuk w 4Q2009

iPhone: 10 mln sztuk w 4Q2009

Q! 17 Grudnia 2009 12:19

0 0

apple iphone 3gsiPhone to obecnie jeden z najlepiej sprzedających się smartfonów na świecie. I wszystko wskazuje na to, że ostatni kwartał mijającego roku będzie kolejnym, w którym jego sprzedaż osiągnie nowy rekord.

Według serwisu DigiTimes, sprzedaż iPhone’a w ostatnim kwartale bieżącego roku przekroczy liczbę 10 mln sztuk. Będzie to o ponad 2,6 mln sztuk więcej, niż w III kwartale, kiedy to nabywców znalazło około 7,4 mln tych urządzeń.




Obecnie iPhone sprzedawany jest na wszystkich najważniejszych rynkach na świecie. Ostatnim z nich zostały Chiny, gdzie w ciągu niespełna 2 miesięcy od chwili premiery nabywców znalazło około 100 tys. telefonów z logiem nadgryzionego jabłuszka.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: digitimes, unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2009-12-17 13:20:42

    WitekT: a ja dalej swoje - siła przywzyczajenia ;)

  • 0

    6.  2009-12-17 13:21:17

    tzn. siła przyzwyczajenia u Ciebie naturalnie do ip.

  • 0

    7.  2009-12-17 13:23:48

    Krisu6230i: no właśnie nie do końca - do iPhone'a długo się przekonywałem, prawie rok miałem go jako drugi telefon. W pewnym momencie jego wazne dla mnie zalety przeważyły nad jego wadami - i porzuciłem Windows Mobile po... 7 latach. :-) WM miał dla mnie coraz więcej wad i coraz mniej zalet.

  • 0

    8.  2009-12-17 13:28:59

    po przykrych doświadczeniach z E52 i właściwie w momencie zmiany telefonu (teraz E51) może pomyślę... najgorsze że jak się nie przekonam to siostra dostanie bardzo drogi prezent, a mimo świąt, chyba i tak aż tak drogi się jej nie należy... ;)

  • 0

    9. ~Patryczek  2009-12-17 13:29:14  host: gbn110.internetdsl.tpnet.pl

    WitekT to się nazywa syndrom sztokholmski :), a tak na poważnie kupił bym też iPhona 3GS, ale szkoda mi 2 tys ;/

  • 0

    10.  2009-12-17 13:31:16

    Patryczek: hehehe, no aż tak źle nie jest, iPhone mnie nigdy nie więził. ;-) Dla mnie telefon to narzędzie pracy - i nic więcej.

  • 0

    11.  2009-12-17 13:31:17

    @WitekT: polecam coś z WM i Snapdragonem: można się od nowa zakochać w WinMo ;)

  • 0

    12.  2009-12-17 13:33:26

    vonski: zdziwisz się, ale jedynym znanym mi telefonem, który natywnie obsługuje dwa kalendarze z Outlook'a/Exchange'a jest... iPhone. WM6.5 ciągle umie tylko jeden. Poza tym mam na iPhonie kilka aplikacji, których na WM próżno szukać... Praktycznie jedyne, czego mi brakuje w iPhonie, a miałem w WM, to możliwość sprzęgniecia z zegarkiem SonyEricssona. Resztę już mam (kiedyś mogło mi brakować np. nawigacji).

  • 0

    13. ~peem  2009-12-17 13:34:56  host: 195.187.32.50

    To prawda, dla mnie również nie ma lepszego telefonu niż iPhone. Podobnie jak WitekT nie od razu zostałem posiadaczem. Doczekałem do 3GSa. Powiem jedno, mnie wyniki sprzedaży nie dziwią. iPhone w pewien sposób pokazał drogę innym producentom, spopularyzował dotykowe wyświetlacze. Doprowadził ergonomię i design do naprawdę wysokiego poziomu. Korzystanie z iPhone w powiązaniu z innymi produkatmi i usługami Apple daje bardzo dobre efekty.

  • 0

    14.  2009-12-17 14:04:50

    WitekT: Ty i issa mnie już przekonaliście - nie żałuję :-) Chociaż TP2 i E90 nadal jest. E90 ma się dobrze ;-)

  • 0

    15.  2009-12-17 14:06:35

    matteo: a zrobiłeś jailbreak'a? Jak nie, to polecam - praktycznie w pełni do iPhone'a przekonał mnie dopiero soft z Cydii (np. raporty i licznik znaków w SMS-ie czy super fajne włączanie wifi/bt za pomocą pociągnięcia palcem po zegarze).

  • 0

    16.  2009-12-17 14:32:08

    WitekT: jeszcze nie - ale jak przejdę przez pierwszy etap fascynacji (który trwa już całkiem długo), to się za to zabiorę :-)

  • 0

    17.  2009-12-17 14:33:34

    WitekT: ale bez takich proszę! miało być o iphone 'sote' bez dodatków ;) Swoją drogą szkoda że nie dają wielu fajnych feature'ów w standardzie - o wiele lepiej by wyglądali. Poza tym Apple za wszystko charge'uje to też nie jest fair(chciałem iPoda macanego ale zmiana softu to kasa - nie duża ale zirytowało mnie to na tyle że darowałem sobie jabłko) :/

  • 0

    18.  2009-12-17 14:34:13

    matteo: to odezwij się wtedy do mnie na maila, to Ci wyślę listę ciekawych appsów do zainstalowania z Cydii. :-)

  • 0

    19.  2009-12-17 14:36:34

    WitekT: ok :-) dzięki in advance :-)

  • 0

    20.  2009-12-17 15:06:09

    sbsettting i przede wszystkim LOCKINFO! od sprowadzenia 2g przez 3g do 3gs. jednoczesnie korzystalem z E71 teraz htc Hero, najlepiej wypada iphone wraz z opcją mobile me lub synchronizacja google jak ktoś nie chce wypłacać $.

  • 0

    21.  2009-12-17 15:08:13

    @Krisu6230i: Da się legalnie i bezpłatnie zmienić soft. ;) Wystarczy go samodzielnie ściągnąć i wgrać iTunes. W iPodzie Touch.

  • 0

    22.  2009-12-17 15:10:28

    ssain2k: wolę Lock Calendar. ;-)

  • 0

    23.  2009-12-17 15:22:13

    jest mały postęp w lockinfo // twitter todo i rss z telepolis :D

  • 0

    24.  2009-12-17 15:24:54

    Również wolę Lock Calendar. Polecam zaś np. GriP - pokazuje powiadomienia i nagłówki emaili w małym okienku.

Dodaj swoją opinię