Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ipfon: nowe ceny i nowe okresy ważności

ipfon: nowe ceny i nowe okresy ważności

sirmark 16 Października 2009 16:03

0 0
Od 1 listopada 2009 r. ipfon, operator telefonii internetowej, obniża ceny na połączenia komórkowe. Zmieniają się także okresy ważności kont powiązane z każdym doładowaniem.

Obniżka cen rozmów z komórkami dotyczy połączeń do trzech sieci komórkowych: Era, Plus oraz Orange. Dzięki temu, od 1 listopada użytkownicy ipfon, dzwoniąc na komórkę zapłacą o ponad 20% mniej. Nowa cena to 0,31 zł za minutę rozmowy (0,25 zł netto). Stara cena wynosiła 39 grosze brutto. Obniżka nie dotyczy połączeń do sieci operatora Play.

Od 18. listopada zmieniają się także okresy ważności kont powiązane z każdym doładowaniem.

Nowy Okres Ważności Stary Okres Ważności wartość doładowania
Karta ipfon 10 3 miesiące 1 miesiąc 10,00 zł
Karta ipfon 25 6 miesięcy 3 miesiące 25,00 zł
Karta ipfon 50 12 miesięcy 6 miesięcy 50,00 zł
Karta ipfon 100 12 miesięcy 12 miesięcy 100,00 zł
Karta ipfon 500 12 miesięcy 12 miesięcy 500,00 zł

Źródło tekstu: ipfon     


Dodaj do:
w sumie: 25
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~kazio  2009-10-16 17:16:19  host: adlc108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek , ipfon ma wieczne problemy z platosciami , co Cie interesuje ?, nr faktur ? , jakie opóznienia ? jak to bywa finansowy wiecznie jest zajety i nie wie kiedy zaplacą , jak juz to faktury sa platne w kilku ratach !! zenada

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7.  2009-10-16 17:35:57

    Drożyzna... Taniej wychodzi zwykła komórka. :X Ktoś z tego korzysta? I po co...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8.  2009-10-16 17:39:36

    Btw, w Skype można wykupić abonament z darmowymi rozmowami na stacjonarne w PL i na świat... Podobno ich oferta nie jest wcale rewelacyjna i są lepsze. No własnie - zna ktoś inną ofertę niż Skypa z "darmowymi" rozmowami? Sprzęt do Skype jest drogi (bramki i telefony ip). Chciałbym coś opartego o standardowe protokoły (nie mam ochoty kupować oddzielnej bramki pod nowego operatora).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~Radyjo:)  2009-10-16 18:12:07  host: 62.152.153.96.dsl.dynamic.eranet.pl

    Skype jest drogi chyba zartujesz...175 PLN brutto na rok i no limits na rozmowy w PL * ograniczenie wynosi 166 h rozmow miesiecznie co jest nie do wykorzystania ...Uwazasz ze moze byc gdzies taniej ? Pozdrawiam P.S. ok 235 PLN no limits UE, ok 410 PLN no limits świat ( w tym komorki do niektorych krajow)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2009-10-16 18:53:23

    kazio: no właśnie o to, co napisałeś... :-) Tak tylko pytałem. :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~dawidk76  2009-10-16 19:11:55  host: static-ip-87-248-83-151.promax.media.pl

    Mam i bardzo sobie chwalę! Kiedyś jakość rozmów nie była najlepsza, teraz jest OK. Jak doładuję za 25zł to mi starcza na 2-3 miesiące. To prawda, że w większości i tak się korzysta z komórki, ale nie można zapominać, że wielu ludzi (np. moi rodzice) korzystają ze stacjonarnego i taniej dla nich jest zadzwonić na ipfon. Mam dobry, tani i co najważniejsze nie od TP telefon ;)Zero abonamentu, doładowuję kiedy chcę!(trwa to minutę) Piszcie co chcecie, mnie odpowiada!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2009-10-16 19:24:38

    Ja mam od 2006 roku i jestem baardzo zdowolony. Penie gdyby Freeconet pojawił się wcześniej, to IPFONa bym nie miał. Wtedy gdy zakładałem numer miał chyba najlepszą jakość i jako jeden z nielicznych opów helpdesk który szybko odpoqwiadał i rozwiązywał problemy. Teraz mam nr z IPFOONa + Betamax . Koszty roczne utrzymania to 100zł. Gdyby ważności konta zmienili we wrześniu koszty spadłyby mi do 50zł/rok. Plusem jest to ze czterech znajomych mamy w IPFON, to do nich przynajmniej za free ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~aaa  2009-10-16 19:51:17  host: n38ip198.piekary.net

    To wszystko za malo, wszystko za pozno, wielu juz dawno zrezygnowalo z ipfona. KIedys owszem jakosc byla bezsprzecznie najlepsza i z tego powodu placilo sie wiecej, ale teraz kazdy szanujacy sie operator voip ma bardzo dobra, a ceny i same warunki zdecydowanie koszystniejsze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~Jajko  2009-10-16 19:58:30  host: chello089079205020.chello.pl

    Co do jakosci obslugi to bywa roznie w ipfon,niestety kiedys z nich zrezygnowalem bo nie potrafili poprawnie Naliczac oplaty za brak polaczenia z zagraniczna komorka wylaczona i bez poczty glosowej.kasowali jak za polaczenie pomimo tego ze nikt w polsce tak nie robil a jak napisalem po raz 3 reklamacje to napisali mi zebym znalazl sobie innego operatora i zablokowali mi polaczenia z tym "krajem"...no coz poslusznie poszlem gdzie indziej i nie dosc ze naliczali prawidlowo to jeszcze mialem taniej

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~  2009-10-16 20:04:54  host: chello087206067030.chello.pl

    Tylko tlenofon + betamax. Numer w tlenofonie za darmo. Każde doładowanie(min. 5 zł) ważne przez rok. Ipfon stracił klientów przez konieczność doładowwywania co 3 miesiące po 25 zł. Klienci korzystający z betamaxa potrzebują polskiego operatora voip jako dostarczyciela numeru na przychodzące. Wychodzące mają z betamaxa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2009-10-16 20:25:13

    @9 jezeli mialbym brac voip'a to tylko takiego w ktorym moge miec nr stacjonarny, by dodzwonic sie do mnie, a taki skype z abonamentem rocznym w kwocie 179,80zl jest bez numeru skype in, ktory kosztuje za rok ok. 25-30euro (bez wykupowania abonamentu to 50euro rok lub 15 euro 3 miesiace)... to ja juz wole freeconet. za 180zl masz bramke internetowa, a za pozostala kase po odliczeniu kosztow utrzymania numeru ok. 1500 minut po Polsce (w obecnej promocji z bramka linksys'a 10zl jest gratis, a wiec nastepne 200 minut bez terminu wykorzystania) z mozliwoscia dzwonienia za te kase w kazdym kierunku na swiecie czego skype juz Tobie nie zaoferuje w ramach abonamentu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~tkubon  2009-10-16 21:45:31  host: 85-126-221-172.work.xdsl-line.inode.at

    Dalej i tak drogo. Tartel ma po 29gr brutto na komy i jakość super. Stacjonarki 7gr brutto. OK stawka nie powala na kolana, ale żaden polski op nie daje uczciwych stawek na stacjonarki. Dlaczego zagraniczni mogą dać jakieś sensowne ryczałty (vide betmax), a polskie nie :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~neo  2009-10-16 22:32:45  host: chello087206246051.chello.pl

    To zobaczcie sobie co proponuje IPCall

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~  2009-10-16 23:14:45  host: v03-03.opera-mini.net

    do 18: no i zobaczyłem sobie co proponuje ipcall. 5gr/min na stacjonarne, 25gr/min do w3, i 60gr/ min do play co rozumiem. nie rozumiem zas stawki 50gr/min do mvno polskich. Skad taka wysoka opłata do mvno? nie napisali tez czy heyah i samiswoi traktują jako w3 czy jako mvno? w takim wypadku wole juz gadunaglos gdzie niby stacjonarne to 7gr/min ale juz polskie komorki to 25gr/min a tylko do play i polsatu jest wyższa stawka bo 49gr/min. wg mnie tylko gadunaglos z polskich voipow maja uczciwe stawki..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~tkubon  2009-10-16 23:52:04  host: 85-126-221-172.work.xdsl-line.inode.at

    mówmy jednak o polskich operatorach, którzy swoje serwery mają w PL, ipcall nie ma, więc nie bierzemy go pod uwagę, znacznie lepiej jest w betamaxie np. poivy.com albo jumblo.com

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~  2009-10-17 03:51:41  host: w3cache.dialog.net.pl

    a easycall?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~  2009-10-17 13:13:31  host: chello087206067030.chello.pl

    Easycall to porażka. Klienta traktuje się tam "per noga". Dawno ich olałem za podejście do klienta. Na moją reklamację odpisali mi: "jak się nie podoba, to do widzenia, i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze". Poważnie.Zabawni są z tym ściemnianiem o największej ilości klientów. Ja też mogę powiedzieć: " moja sieć ma milion użytkowników". Gadać każdy może.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~hiq  2009-10-17 13:37:05  host: xt216e.stansat.pl

    ŚMIERĆ SIECIOM ZŁODZIEJOM GDZIE DOŁADOWANIA MAJĄ OKRES WAŻNOŚCI

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24.  2009-10-17 17:51:08

    @9 Doczytaj to co napisałem. Drogi nie jest Skype, tylko sprzęt do niego...