Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ipfon ma dwa lata

Ipfon ma dwa lata

WitekT 16 Lipca 2007 14:26

0 0

Ipfon, jeden z największych polskich operatorów VoIP, obchodzi swoje drugie urodziny. Z tej okazji każdy, kto do końca lipca doładuje swoje konto kwotą co najmniej 50 zł, otrzyma w prezencie 50 minut gratis na połączenia stacjonarne w Polsce. Natomiast doładowanie konta kwotą wyższą niż 100 zł to bonus 100 dodatkowych minut na krajowe rozmowy stacjonarne.

Dla nowych użytkowników ma także urodzinowy prezent - bramkę VoIP Linksys PAP2T-EU, która umożliwia dzwonienie z tradycyjnego aparatu telefonicznego. Osoby, które do końca sierpnia zdecydują się na skorzystanie z usług IPFON, mogą ją kupić już za 165 zł.




Kolejny prezent to niższe opłaty za połączenia do sieci komórkowych. Od 1. sierpnia, dzwoniąc na komórkę, użytkownicy zapłacą 49 groszy za minutę połączenia (wcześniej 68 groszy), przy sekundowym naliczaniu. Specjalną ofertę przygotowano też dla firm, które mogą aktywować i przez miesiąc za darmo korzystać z usługi wirtualnego faksu, dzięki czemu mogą wysyłać i odbierać faksy przy pomocy skrzynki mailowej, bez potrzeby posiadania urządzenia faksowego.

W ciągu ostatniego roku Ipfon prawie trzykrotnie zwiększył liczbę obsługiwanych użytkowników i wydzwanianych przez nich minut. Mogą oni mieć przydzielony numer do wyboru spośród 41 stref.

Źródło tekstu: Ipfon     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2007-07-16 14:53:36

    A gdzie jest jakiś błąd? Bo to ja przerabiałem tego pressa, my tu nie wklejamy nic na żywca. ;)

  • 0

    6. ~dechomenon  2007-07-16 15:08:18  host: gpn190.internetdsl.tpnet.pl

    jeśli rozmowa toczy się w sporze o logomachię to ja odpadam...ale to tylko tacy wyłapywacze siedzą i nic nie robią! Więcej meritum mniej osobistych odczuć!

  • 0

    7. ~  2007-07-16 15:20:00  host: 86-40-101-209.b-ras2.mvw.galway.eircom.net

    artykuł sponsorowany?

  • 0

    8.  2007-07-16 15:25:06

    7: a jest napisane "artykuł sponsorowany" w tytule? Jak kiedyś zredagujemy tekst i weźmiemy za to pieniądze, to NA PEWNO tak napiszemy. Do tej pory jeszcze nam się coś takiego nie zdarzyło, ale taka oferta jest w portfolio naszej sieci reklamowej - Ad.net. Dla nas profesjonalizm i obiektywność są najważniejsze. Bez żadnych kompromisów.

  • 0

    9. ~FF  2007-07-16 16:03:06  host: bk66.internetdsl.tpnet.pl

    a jaka jest jakoś rozmów w Ifonie na komórki?

  • 0

    10. ~dechomenon  2007-07-16 16:55:23  host: gpn190.internetdsl.tpnet.pl

    niestety nie powiem..bo my dzwonimy tylko z niego na stacjonanre a mamy tam 9gr za min/ za 50zł mamy ponad 500min!

  • 0

    11.  2007-07-16 17:15:22

    A ja sobie doładowuję konto w VoipDiscount za 10 Euro i mam tyle darmowych minut na stacjonarne na całym świecie, że sam ich nawet nie policzę :) To po co płacić 100 zł?! Polecam :)

  • 0

    12.  2007-07-16 17:17:17

    heh, a co do komórek, to na wszystkie polskie można dzwonić za jakieś 5 Euro... :) Taniocha i tyle, ipfon i wszystkie inne wymiękają :)

  • 0

    13. ~t  2007-07-16 17:24:31  host: 195.117.179.13

    12: Chyba 5 centów?!

  • 0

    14.  2007-07-16 17:30:28

    Sorki, centów :P Czyli ogólnie widać że nawet Play nie ma szans :)

  • 0

    15. ~Nick  2007-07-16 18:27:11  host: staticline679.toya.net.pl

    A widział ktoś z Was firmę Ipfon :) 3 facetów w pokoju 3x3 m. przyklejonego na zapleczu Inotela. Wielki mi operator :)

  • 0

    16.  2007-07-16 18:54:34

    no ale chyba mają filie..na pewno takowa jest w POznaniu czy to siedziba główna ?

  • 0

    17. ~Nick  2007-07-16 18:57:01  host: staticline679.toya.net.pl

    **16** mają tylko jedno biuro właściwie pokój, a ten adres w Poznaniu to siedziba Inotela ;)

  • 0

    18. ~  2007-07-16 19:36:43  host: 3.ver.airbites.pl

    **12 wiklef. Wybacz wolę zapłacić 0,49 zł za minutę przez play lub Ipfon (naliczanie sekundowe)i mieć jakość połączenia przyzwoitą z identyfikacją numeru niż 5 eurocentów (netto z naliczaniem minutowym) przez VoipDiscount połączenia realizowanego przez bramkę gsm, gdzie jakość pozostawia bardzo wiele do życzenia. Byłem użytkownikiem, mogę coś powiedzieć na ten temat: gdy serwery betamaxu są bardzo obciązone nie można zrozumieć co mówi osoba po drugiej stronie. Niedbalstwo jest tak duże w świadczeniu usługi że zapominają czasami o wyłączeniu identyfikacji bramki gsm i wyświetla się numer komórkowy bramki gsm.

  • 0

    19. ~ukenamuniu  2007-07-16 21:37:10  host: nat-go2.aster.pl

    Kolejni udający PSTN (numeracja geograficzna a nie 039). Faks wirtualny, sprytnie, bo zwykły nie przejdzie.

  • 0

    20. ~ukenamuniu  2007-07-16 21:42:54  host: nat-go2.aster.pl

    więcej w http://telepolis.pl/news.php?id=8889

  • 0

    21.  2007-07-16 21:52:37

    #19. jak zwykly faks nie przejdzie? u mnie wszystko dziala.

  • 0

    22. ~  2007-07-17 10:49:27  host: w3cache2.icm.edu.pl

    ukenamuniu polecam lekturę "T.38 : Procedures for real-time Group 3 facsimile communication over IP networks" http://www.itu.int/rec/T-REC-T.38/en

  • 0

    23.  2007-07-17 19:49:02

    #18 Szczerze mówiąc dotychczas identyfikacja numeru nie przeszkadzała mi za bardzo, skoro dzwonię na stacjonarne, jest to niepotrzebne. A co do jakości połączeń to dzwonię średnio pół godziny dziennie i jeszcze nie miałem chwili w których mógłbym nie rozumieć drugiej osoby...

  • 0

    24. ~  2007-07-17 20:30:07  host: nat-go2.aster.pl

    #22 Szanowne Centrum: nie musisz mnie zachęcać do lektury. Mam w kompie ok setki zaleceń ITU T-REC-E/F/G/H/M/Q/T/X - bo te kolekcjonuję, również trochę TR i TS ETSI. Normy/specyfikacje techniczne i zalecenia (w tym T.38) mają taką samą moc prawną jak np ISUP4 lub Lawful Interception. Ustawa Pt daje uprawnienia do ich wprowadzania, ale chyba tylko w PNK i rozporządzeniu ws minimalnego zestawu łączy dzierżawionych coś przywołano. Kto kupił coś kiedyś, może odstawać dzisiaj (jak np znany mi operator z E.115 v1). Jeżeli Ipfon jest na topie i G3 śmiga, to jak piszą młodsi: sorki.

Dodaj swoją opinię