Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPad za logo Netii

iPad za logo Netii

WitekT 18 Sierpnia 2010 10:49

0 0

Netia organizuje konkurs na projekt swojego logo stworzony przez Internautów. Do wygrania jest iPad.

Pokażcie nam jak widzicie Netię. Nie chodzi tu o marketingowe badania, wypełnianie żmudnych ankiet i takich tam. W naszym konkursie liczy się Wasza wyobraźnia! - napisał na blogu Karol Wieczorek z Netii.




Zadanie jest proste - należy zaprojektować logo Netii, zrobić jego zdjęcie i wrzucić w formie posta na profil Netii na Facebooku, oznaczając się na nim. Czas na umieszczanie zgłoszeń trwa do końca sierpnia.

Zwycięzcę nagrody głównej, czyli iPada, wytypuje Krystian Kozerawski, czołowy, internetowy specjalista od technologii Apple.

Źródło tekstu: blog.netia.pl     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2010-08-18 11:19:35

    Znając życie, wygra ten kto specjalizuje się w robieniu "logo" dla firm, instytucji. Zwykła osoba prywatna może zapomnieć o wygranej.

  • 0

    7. ~adas  2010-08-18 11:21:19  host: user-188-33-136-237.play-internet.pl

    @5 era dała 16.666 :D Szkoda, że jestem jeszcze niepełnoletni, chętnie wziąłbym udział :/

  • 0

    8.  2010-08-18 11:39:01

    7@ Pewnie myślisz że jak byś miał +18 to już masz wygraną. Jasne..

  • 1

    9.  2010-08-18 12:43:28

    Gdzie sa warunki tego konkursu, bo chyba ślepy jestem?

  • 0

    10. ~lukaszor  2010-08-18 12:53:51  host: azu242.internetdsl.tpnet.pl

    ipada nie ipoda ... ;]

  • 2

    11. ~adas  2010-08-18 12:59:27  host: user-188-33-136-237.play-internet.pl

    @8... czy ja gdzieś to napisałem? Miał bym po prostu SZANSĘ. Czy jesteś tak ograniczony i myślisz, że tylko osoby po jakieś tam szkole 'artystycznej' mogą robić ciekawe prace? Liczy się głównie wyobraźnia... technikę można nabyć

  • 0

    12.  2010-08-18 13:08:27

    Ja już swój projekt zrobiłem ! 10 minut w paincie i jestem pewny że minimum dsotane ten zestaw do grillowania za 7 dyszek!

  • 0

    13.  2010-08-18 13:16:52

    12@ A ja jestem pewny że nie dostaniesz nic, ani kiełbasek na grilla ;-D Takie rzeczy to się w CSS Photoshop robi kolego.

  • 0

    14.  2010-08-18 13:37:19

    zobaczyłbyś zmienił byś zdanie kolego! Tu nie chodzi o wykonanie ale o przełomowy pomysł! a tak się składa że Netie to ja znam od środka więc wiedziałem jak ma to wyglądać!

  • 0

    15.  2010-08-18 13:38:25

    @13 Nie lekceważ siły painta - w PSie nie problem coś zrobić. A projekt widziałem i wiem, że całkiem całkiem!

  • 0

    16.  2010-08-18 13:42:44

    @14/15. Szczerze nie znam waszych zdolności. A jak mówicie że tak jest, to przyślijcie mi na Priva kopię logo, ocenię czy to tak na prawdę piękne.

  • 0

    17.  2010-08-18 13:48:32

    poczekaj do rozstrzygnięcia konkursu to odnajdziesz je na Telepolis:)

  • 0

    18. ~PatrykOS  2010-08-18 14:01:38  host: 14.179.wmc.com.pl

    Ale ty PLAY jesteś wrogo do życia nastawiony. I to w dodatku pesymista.

  • -1

    19. ~  2010-08-18 14:58:58  host: p15-04.opera-mini.net

    Play jest po prostu madrzejszy od wszystkich, nawet od samego siebie (co nie wymaga zbyt duzego intelektu)

  • 1

    20. ~ewqaewqa  2010-08-18 15:05:50  host: t20-10.opera-mini.net

    czytaliscie?wiem, offtop, ale musze;) m.wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,106024,8266398,Indie__mezczy zna_zginal_w_wyniku_eksplozji_Nokii.html

  • 0

    21. ~zenada  2010-08-18 22:30:13  host: 87-205-135-248.adsl.inetia.pl

    Profesionalny projektant do tworzenia logotypu z pewnością wykorzysta jakiś program do grafiki liniowej np. Corel, Illustrator. A co do samego projektu to i tak pewnie wygra jakiś totalnie zje.... projekt tak jak to było z nowym logiem ery ... porażka. A tak na marginesie IPad to jedno wielkie przereklamowane g...

  • 0

    22. ~micaxa  2010-08-19 08:00:18  host: korp14.avistamedia.pl

    @21- to podążajac Twoim tokiem rozumowania- g*** w nagrode za g*** :)

  • 0

    23.  2010-08-19 08:09:25

    Kupa bo kupa, ale jakby dostać za free to super sprawa :)

  • 0

    24. ~jajko  2010-08-19 20:02:36  host: ip51cc3b21.speed.planet.nl

    a co w przypadku gdy nie mam profilu na facebooku i niewiem jak to przeslac?? oczywiscie profilu nie zaloze....

  • 0

    25. ~  2010-08-23 12:08:29  host: client-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    @24 to oczywiscie nie prześlesz.

Dodaj swoją opinię