Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPad w Plusie przesunięty na poniedziałek

iPad w Plusie przesunięty na poniedziałek

WitekT 15 Kwietnia 2010 09:57

0 0
Polkomtel przesunął start testów iPada w swojej sieci - z 14. na 19. kwietnia - w związku z żałobą narodową po katastrofie w Smoleńsku.

Szerzej o konkursie Plusa pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~ewok  2010-04-15 10:01:52  host: apn-77-113-144-165.dynamic.gprs.plus.pl

    ;(

  • -5

    2. ~  2010-04-15 10:10:07  host: t08-03.opera-mini.net

    A kogo to obchodzi?

  • 1

    3.  2010-04-15 10:15:39

    To Plus ma niezłe chody w Apple. W poście poniżej jest napisane, że europejska premiera iPada jest przesunięta o miesiąc i to w takich dużych firmach jak Vodafone, itd, a w Plusie już w poniedziałek. Brawo dla Plusa!

  • 3

    4.  2010-04-15 10:18:22

    2: nie chcesz - nie czytaj. Nikt Ciebie nie zmusza...

  • 2

    5.  2010-04-15 10:18:51

    Manovar: Plus zakupił raczej poza oficjalnym kanałem dystrybucji - i nie sądzę, żeby to była jakaś większa ilość...

  • -4

    6. ~  2010-04-15 10:25:02  host: t03-02.opera-mini.net

    Polacy to jednak bardzo glupi narod (niestety pisze t z zaem, bo w koncu tez jestem Polakiem). Co ma piernik do wiatraka? Czy powinno juz stanac wszystko? To AMOK.... polecam inf o zalobie w Brazylii, ktore pisdolnieci dziennikarze przyposali do wypadku samolotu... no bo CALY swiat zajmuje sie tylko i wylacznie Polska

  • 2

    7.  2010-04-15 10:33:24

    6. - masz chyba ze sobą problemy i to nie małe

  • 4

    8.  2010-04-15 11:21:00

    @6 Są pewne granice ignorancji. Nie chcesz uszanować żałoby- nie szanuj, ale nie mów innym ( w tym Polkomtelowi) jak mają postępować. Nie podoba Ci się postępowanie Polkomtela czy innej firmy? Korzystaj z usług tych firm, których postępowanie Ci się podoba. Proste i skuteczne, prawda?

  • 3

    9.  2010-04-15 11:35:06

    Plus zakupił 100 szt iPadów.

  • 0

    10. ~  2010-04-15 11:40:13  host: apn-77-114-52-58.dynamic.gprs.plus.pl

    beda wybierani indywidualnie czy losowanie?

  • 0

    11. ~  2010-04-15 11:54:37  host: public27871.xdsl.centertel.pl

    losowanie spośród wybranych indywidualnie rodzin i znajomych kierownictwa

  • -1

    12. ~  2010-04-15 12:18:19  host: t11-04.opera-mini.net

    cd.2 Uprzejmie informuje że nie jestem autorem pozostałych komentarzy. Jeśli uraziłem kogo moim komentarzem (punkt 2) to PRZEPRASZAM. Mariusz

  • 1

    13. ~  2010-04-15 12:53:57  host: t03-02.opera-mini.net

    no to zamknijmy wszystko - dlaczego Telepolio pracuje? Dlaczego sieci kopmorkowe zarabiaja? To nie jest juz zaloba, tylko zwykly szal

  • -1

    14. ~smd  2010-04-15 13:32:25  host: ip-94-232-158-89.nette.pl

    Podobnie ja zadam pytanie. Co ma piernik do wiatraka?

  • 0

    15. ~ewok  2010-04-15 13:54:43  host: apn-77-115-177-93.dynamic.gprs.plus.pl

    a co ma ipad do tu-154m ?

  • 0

    16. ~wroc  2010-04-15 19:15:16  host: 188.33.145.177

    Po co Polakom iPad? Niezbyt rozgarnięci (najczęściej) Amerykanie kupują wszystko, co im amerykańskie koncerny podsuwają, ale czy my musimy być tacy sami? Ponawiam moje pytanie - Do czego to?

  • 0

    17. ~  2010-04-16 07:09:11  host: t01-11.opera-mini.net

    2@16 To ze nie rozumiesz nie znaczy ze inni sa tez tacy ograniczeni. Dzieci z gimnazjum dorosna to pojma sukces ipada a narazie do nauki

  • 0

    18. ~homar  2010-04-16 11:46:50  host: 94-75-90-220.home.aster.pl

    ipad to super sprawa, już się nie mogę doczekać poniedziałku, bo chce wziąć udział w konkursie plusa. zmiana terminu zrozumiała powinna byc dla wszystkich!

  • 0

    19. ~Bastek  2010-04-19 18:10:14  host: 87-205-153-142.adsl.inetia.pl

    Owszem fajna sprawa ale nie widzę sensu aby w Plusie go testować chcą go wprowadzić ? raczej nie bo przecież nie oferują jak na razie kart microsim więc to mija się z celem, nawet na IPhona nie mają taryf dedykowanych.

Dodaj swoją opinię