Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPad w ofercie Vobisu

iPad w ofercie Vobisu

LuiN 14 Maja 2010 16:48

0 0

Kontrowersyjny tablet internetowy Apple iPad trafił do sprzedaży w Polsce, bardziej oficjalną niż do tej pory drogą dystrybucji. Za najprostszą wersję urządzenia zapłacić trzeba blisko 3 tys. zł.



iPad pojawił się właśnie w ofercie sieci sklepów Vobis Digital. To pierwszy "nieinternetowy" sklep w kraju, w którym iPada można obejrzeć i kupić. W ofercie znalazła się najprostsza opcja urządzenia - z 16 GB pamięci wewnętrznej i pozbawiona modemu 3G. Cena urządzenia w salonach i na stronie Vobisu wynosi 2699 zł.






Źródło tekstu: vobis, wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    33.  2010-05-15 12:58:38

    Chcecie mieć poważanie na mieście to nie jęczcie nad ceną tylko kupujcie.

  • 0

    34.  2010-05-15 14:38:15

    Juz WiFi dziala czy nadal nie zlatane? OK - to bylo ironiczne, wiem, ze nadal nie dziala poprawnie. Ogolnie humorystyka.

  • 0

    35. ~maxim  2010-05-15 16:30:02  host: 87-205-151-35.adsl.inetia.pl

    Ciekaw jestem czy dołączaja gratis sciereczkę do czyszenia, bo juz widze ten spuer zapalcowany ekran.

  • 0

    36.  2010-05-15 17:38:40

    Coś tam pisali, że kantory "rżną" klientów na walucie, a tu proszę, polscy sprzedawcy czegokolwiek (oprócz kantorów), mają przebicie 100 proc (na idg taki iPad kosztuje ponad 3k), i jeszcze narzekają, że im się nie opłaca...

  • 0

    37. ~baboso  2010-05-15 20:44:31  host: chello089073251072.chello.pl

    Po co mi iPad skoro mam Asusa UL30VT (8h na baterii) i waży 1.5 kg? każdy produkt Apple to przewaga formy nad treścią, tak było z iPhone i tak też jest z iPadem. Kupując Apple kupujesz lans, a nie rzeczywiste możliwości, płacisz za markę, nie za parametry. Dlatego z politowaniem patrzę na użytkowników produktów Jobsa - nie znają pojęcia "wartość za cenę". Przy okazji: kupujący Apple to jeszcze gorsi sekciarze od linuksowców. PS. Doceniam zalety urządzeń "i", ale na litość boską powinny kosztować 3 razy mniej, bo taka jest ich realna wartość biorąc pod uwagę możliwości konkurencji.

  • 0

    38. ~mohamed  2010-05-15 20:56:55  host: ip-89-174-125-243.multimo.pl

    Wszystko byłoby dobrze tylko nie chcę kupować w VOBIS. Poczekam aż cena spadnie bo VOBIS to jeden z najdroższych sklepów i nie będę przepłacał w sklepie w którym obsługa nie ma pojęcia o tym co sprzedaje.

  • 0

    39. ~n  2010-05-15 23:51:35  host: 188.33.109.171

    Już zamówienie złożone i zapłacone kurcze już się nie mogę doczekać terminu odbioru.

  • 0

    40. ~maxim  2010-05-16 06:51:28  host: 213-238-66-96.adsl.inetia.pl

    Ostatnio w TVN24 nawet super minister Pawlak, obecnie kandydat też był z ajpadem, pokazał że umie powiększać zdjęcia. Nie ma to jak docelowy użytkownik produktów aj...., pokazał do czego nadaje się ten gadżet.

  • 0

    41. ~code  2010-05-16 08:15:12  host: 213.134.185.194

    Zastanawia mnie jeden szczegół; nie było oficjalnej premiery w PL, a w roadmapie Apple'a jesteśmy poza trzecią transzą, czyli aż poza lipcem. Ciekawe, jaki patent ma Vobis.

  • 0

    42. ~code  2010-05-16 08:17:12  host: 213.134.185.194

    maxim: jest to urządzenie do konsumpcji mediów, jakbyś się nie domyślił :)

  • 0

    43. ~  2010-05-16 10:32:34  host: ip-94-42-50-248.multimo.pl

    Dlaczego urządzenie jest kontrowersyjne???

  • 0

    44. ~xxx  2010-05-16 11:02:41  host: apn-77-112-177-7.dynamic.gprs.plus.pl

    Co mozna powiedziec o ej ofercie ? Jesli ja porownanie z cenami oferowanymi przez aple w USA to nasowa sie tylko jedno stwierdzenie... zlodziejska oferta. w USA najdrozsza wersja z 3G kosztuje mniej niz w vobisie najtansza.. Zlodziejskim oferta mowimy NIE!!!

  • 0

    45. ~code  2010-05-16 12:05:12  host: 213.134.185.194

    xxx: czy czytałeś post thonki? Cena ipada w PL to cena us + VAT us (który można odzyskać na granicy) + cło (ok 25%) + VAT 22%.

  • 0

    46. ~  2010-05-16 15:00:37  host: chello089079081033.chello.pl

    Vobis to budzi we mnie totalne obrzydzenie, mogliby wreszcie przestać gwałcić art.22KP.

  • 0

    47. ~MvT  2010-05-16 19:29:21  host: abyy180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Michal1983 Ty też za jakiś czas będziesz stary to po co się rodziłeś?

  • 0

    48.  2010-05-16 20:48:40

    :) osnews.pl/aplikacja-do-skanowania-kupy-w-top-30-brytyjskiego-app -store/

  • 0

    49. ~Bodo  2010-05-17 13:48:19  host: 194.246.124.200

    37. "to jeszcze gorsi sekciarze od linuksowców" WYPRASZM SOBIE !! urzywałeś kiedyś linuxa ?? jacy sekciarze ??

  • 0

    50.  2010-05-19 16:09:58

    @43: Bo to ładnie brzmi i przykuwa uwagę. A nic nie znaczy już, niestety. Takie marketingowe słowo-wytrych do mózgu.

  • 0

    51. ~kret  2010-05-26 21:30:14  host: abbi160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak dla mnie to *** ale może ja jestem inny!

  • 0

    52. ~kret  2010-05-26 21:31:45  host: abbi160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak dla mnie to szmelc, ale może ja jestem inny!

Dodaj swoją opinię