Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPad już "koszerny"

iPad już "koszerny"

WitekT 26 Kwietnia 2010 12:45

0 0

Izraelskie władze uchylają zakaz wjeżdżania do kraju z iPadem. Przez dwa ostatnie tygodnie konfiskowała je służba celna. 20 zabranych urządzeń ma szybko wrócić do właścicieli - pisze gazeta.pl cytując Agencję Reutera.






Oficjalną przyczyną ogłoszonego dwa tygodnie wcześniej zakazu były obawy Izraela, że iPad, łącząc się bezprzewodowo z Internetem, mógłby zakłócać działanie innych urządzeń, a nawet przeciążyć sieci bezprzewodowe.

Jak podało ministerstwo, specjalny zespół techniczny konsultował sprawę z Apple oraz laboratorium międzynarodowym. Testy wykazały, że urządzenia jednak współpracuje z lokalnymi standardami częstotliwości.

Źródło tekstu: Reuter, gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 3

    1. ~  2010-04-26 12:47:36  host: 82-160-57-42.tktelekom.pl

    Przykre jest to, że z uporem maniaka używacie słów, które mają zupełnie różne znaczenie.

  • -3

    2.  2010-04-26 13:06:26

    1. nie znasz się.

  • 1

    3.  2010-04-26 13:13:07

    Izrael jest chyba panstwem swieckim , nie sadze by o dopuszczeniu iPada do sprzedazy decydowali rabini , wiec z czystym sumieniem tytul mozna uznac za lekko prowokacyjny. Jedno jest pewne - znakomicie nakreca dyskusje.

  • 2

    4. ~  2010-04-26 13:25:22  host: 82-160-57-42.tktelekom.pl

    Sorry, ale 20-letni smyk nie będzie mi mówił, czy się na czymś znam, czy nie.

  • 0

    5. ~b.  2010-04-26 13:39:37  host: korp14.avistamedia.pl

    1 - ile lat trzeba mieć zatem, by zwrócić Ci uwagę? Po drugie; dlaczego generealizujesz?

  • -1

    6. ~  2010-04-26 13:41:34  host: 94.254.226.101

    1 - ajwaj...

  • 1

    7.  2010-04-26 13:45:10

    @4 "Dzięki za to Ci Ojcze", że posiadasz własne zdanie, a ja sypiam nago- nie w piżamie. PS Załóż konkurencyjny portal i tam sobie dyryguj, a jak masz jakieś obiekcje, to jest taka magiczna zakładka na tym portalu. Nazywa się "Kontakt".

  • 1

    8.  2010-04-26 13:52:40

    Nie ma sie w gruncie rzeczy o co spierac. Wystarczyloby dac koszerny w tytule w cudzyslow i wilk bedzie syty , czyli tytul prowokacyjny i owca cala , czyli zachowana poprawnosc z przymruzeniem oka.

  • 1

    9.  2010-04-26 13:57:53

    Dałem w cudzysłowiu, bo rzeczywiście taki był tego sens...

  • 0

    10. ~  2010-04-26 13:58:22  host: 212.160.172.70

    @4: to, że jesteś starszy nie znaczy, że mądrzejszy

  • 1

    11. ~  2010-04-26 14:17:08  host: dde218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1. Brak uzasadnienia i wyjaśnień o co Tobie chodzi. Napisałeś na okrągło.

  • -1

    12. ~  2010-04-26 14:34:04  host: gaja.tpnet.pl

    Chciałem napisać, że zaraz się zlecą czytelnicy "GW" "oburzeni" tytułem. LOL. Ale widzę, że już się zlecieli. LOL

  • 1

    13.  2010-04-26 15:10:49

    Czynisz znak rownosci pomiedzy ortodoksyjnymi zydami , tymi dla ktorych Bogiem sa pieniadze i wszelakimi innymi ludzac sie , ze posrod innych narodowosci w tym Polakow jest innaczej? Powsciagnij swoje nierozumne uwagi.

  • 1

    14. ~:))  2010-04-26 16:29:10  host: 188.33.179.70

    PLAY likwiduje usługę e-aviso... czy tam są sami debile?

  • 1

    15. ~Unia Wolności  2010-04-26 16:29:14  host: ip-89-174-123-83.multimo.pl

    Od koszernego ipada lepsza wódka koszerna.

  • 1

    16. ~wilk100  2010-04-26 17:57:45  host: 81.168.254.12

    @14 - niby skad takie info ?

  • 1

    17. ~  2010-04-26 19:22:31  host: t14-07.opera-mini.net

    z e-avizo od przyszlego miesiaca nie... mozna sobie jedynie zamowic faktue elektronicna

Dodaj swoją opinię