Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPad Air od jutra w ofercie Orange

iPad Air od jutra w ofercie Orange

LuiN 31 Października 2013 13:30

2 1

apple ipad air Od 1. listopada w ofertach Orange dostępny będzie tablet Apple iPad Air w wariancie z pamięcią o pojemności 16, 32 i 64 GB oraz wbudowanym modułem 3G/LTE.

Urządzenia będzie można nabyć z ofertami mobilnego Internetu Orange zarówno w wersji dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Niedługo listę dostępnych urządzeń uzupełni także iPad mini z wyświetlaczem Retina oraz iPad Air 128 GB.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Klienci Orange będą mogli kupić iPada Air 1. listopada, korzystając z oferty e-sklepu. W wybranych salonach sprzedaży będzie on dostępny począwszy od 2. listopada.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu w katalogu.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: air | apple | ipad | mini | orange

w sumie: 25
  • -1

    6. ~  2013-10-31 19:27:25  host: 89-67-138-26.dynamic.chello.pl

    5. Żartujesz sobie?

  • 1

    7. ~JustMe  2013-10-31 20:32:41  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginm.net

    Ja używam jako tace na szkło gdy wpadają znajomi :)

  • 1

    8.  2013-10-31 20:41:19

    Nie żartuję. Nie ma nic wygodniejszego jak granie w szachy na tablecie + obsługa profesjonalnych aplikacji na iPada takich jak np. ChessBase. Nie ma to jak zapis nutowy dla pianina w formie elektronicznej. Na pianinie tablet zamiast niewygodnej, zamykającej się książki. I co jeszcze to nie będę się powtarzał bo pisałem wcześniej.

  • 1

    9.  2013-10-31 20:43:03

    Tylko o czym ja tu mam rozmawiać z laikami którzy myślą tylko o gierkach na tableta hehe :)

  • -1

    10. ~  2013-10-31 20:54:41  host: 89-67-138-26.dynamic.chello.pl

    8,9. Pisałem o poważnych zastosowaniach a nie zabawkach w pianinka i inne półśrodki. Zapewne nie czujesz różnicy pomiędzy pianinem a kawałkiem deski, ale jako syn muzyka różnicę widzę ogromną. Co do szachów to nie gram, ale wydawało mi się, że to gra towarzyska. Ja mam ipada i nie widzę zastosowań oprócz przeglądarki, która dodatkowo jest nieco ograniczona.

  • 1

    11.  2013-10-31 21:16:03

    1) trening szachowy 2) muzyka, polecam filmiki: - http://www.youtube.com/watch?v=VRm9sFxnw48 - http://www.youtube.com/watch?v=bNpIhIg--n0 Jest tego dużo więcej na YouTube

  • -1

    12. ~  2013-10-31 21:31:11  host: 89-67-138-26.dynamic.chello.pl

    11. filmiki obejrzałem - ubaw po pachy, a teraz przejdźmy do poważnych zastosowań, a nie zabawek.

  • 1

    13.  2013-10-31 23:35:36

    A co cie tak ubawiło? Bo mnie bawi mnie twój brak argumentów. Tutaj np. profesjonalny muzyk opowiada o zastosowaniu iPada: http://www.youtube.com/watch?v=iICtztPXqZA

  • 0

    14.  2013-10-31 23:39:31

    iPad steruje klawiszami pianina: http://www.youtube.com/watch?v=PJ5_liOdH4g

  • 0

    15.  2013-10-31 23:49:03

    Edukacyjny aspekt zastosowania iPada w muzyce: http://www.youtube.com/watch?v=JSiDvIwXe-o

  • 0

    16. ~kaken  2013-11-01 00:36:15  host: 93-181-143-108.internetia.net.pl

    mam 3 tablety w domu (ipada, sony xperia i jakiegoś chinola 10 cali- w miarę świeżego 2 rdzenie, multi touch itd) i wiecznie tylko ipad jest oblegany nie wiadomo czemu

  • 0

    17.  2013-11-01 10:20:53

    16. Może to dlatego, że proporcje ekranu ipada 4:3 sa przyjemniejsze w przeglądaniu netu, w grach i programach użytkowych.

  • 0

    18.  2013-11-01 11:57:45

    @17. Moim zdaniem ekran o proporcjach 16:9 nadaje się jeszcze lepiej do przeglądania netu, gdyz można powiększyć stronę bez potrzeby zawijania wierszy lub ewentualnie umieścić z boku listę otwartych kart. Jedyny mankament to potrzeba częstrzego przewijania ekranu, ale to najprościej obejść używając aplikajcji, które potrafią interpretować naciskanie przycisków głośnosci jako stona w góre, strona w dół. Wtedy nie ma potrzeby śmirgania palcami po ekranie i czyta się bardzo wygodnie.

  • 0

    19. ~  2013-11-01 14:12:30  host: 89-67-138-26.dynamic.chello.pl

    13. Ja tam nie wiedzę profesjonalnego muzyka. Widzę jedynie ludzi jarających się jakimś gadżetem. Ja można uczyć się grać patrząc na tak ekran o takich proporcjach. A co do muzyki, to ipad ani nie ma porządnego dźwięku, ani karty dźwiękowej, ani nawet dobrego procesora. To nadal zabawka i półśrodek, bo znacznie więcej można zrobić na komputerze. Ja się pytam do czego jest niezbędny tablet jako całość, a nie półśrodek.

  • 0

    20. ~code  2013-11-01 23:05:40  host: 87-206-180-145.dynamic.chello.pl

    @19: jak Ci jest zbędny, to nie kupuj - ludzie Ci mają tłumaczyć, po co rzeczy kupować? Zawsze Ci wszyscy mówią, co masz robić? ;-)

  • 0

    21. ~  2013-11-04 07:49:49  host: abad179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W ofeercie już jest, ale drogo. Ot, zabawka dla tych co nie mają co robić i lubią się gapić w ekran. Normalnie poza jakimś fejsem to chyba nie ma żadnego normalnego zastosowania. Komputera i telefonu nie zastąpi.

  • 0

    22. ~  2013-11-04 07:52:39  host: abad179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    20. Jak byś był nieco bardziej bystry i umiał czytać to byś się zorientował, że w poście nr 10 gość pisał, że ma ipada.

  • 0

    23. ~milo  2013-11-04 12:44:51  host: 212.160.172.70

    @10: Rozbawiają mnie ludzie którzy jak nie wiedzą do czego służy dany przedmiot, to jedyne co potrafią powiedzieć, to że jest do d... Widać, że nie bywasz w AppStore, lub bywasz, ale kończysz na 1-szych pięciu pozycjach z gierkami. A możliwości zastosowań jest tak wiele, że mógłby z tego powstać niezły artykuł. Może poczytaj w necie, do czego inni wykorzystują iPada, może znajdziesz jakieś inspiracje dla siebie.

  • 0

    24. ~milo  2013-11-04 12:53:40  host: 212.160.172.70

    Z tą ceną nie przesadzajcie. iPad Air 32GB to 2499zł. Za Androida 10 calowego z full HD nie zejdziecie poniżej tej kwoty. A i wybór niewielki. Tak więc ceny się wyrównały. Jakość iOS i ilość wartościowych aplikacji w AppStore również przemawia za iPadem. Testowałem Androida 4 na tablecie i powiem tak - nie ciągnie mnie do tego systemu, jak do iOSa. To tak jak z ludźmi. Są osoby, z którymi wybrał byś się na piwo i takie, z którymi nie chce Ci się gadać. Mimo, że nie masz im nic do zarzucenia. Nie wiem, co jest nie tak z tym Androidem, ale po prostu nie chce mi się do niego wracać.

  • 0

    25. ~  2013-11-04 13:03:21  host: abad179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    23. Ależ oczywiście, że masz rację. Różnica jest jedynie w tym, że te zastosowania są prawie żadne. Czy to w grach czy to w aplikacjach. Sprzęt jest spoko, ale nie można z nim zrobić nic ponad przeglądaniem netu i wysyłania wiadomości e-mail, bo SMS-ów nie potrafi obsłużyć.

Dodaj swoją opinię