Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iOS7 działa już na ponad 250 mln urządzeń

iOS7 działa już na ponad 250 mln urządzeń

WitekT 16 Października 2013 08:15

2 3

ios7 instalacjemW ciągu 27 dni od premiery iOS7, nowy system zainstalowano na prawie 72% iPhone'ów, iPadów i iPodów touch. Czyni to z tej wersji systemu najszybciej instalowaną aktualizacją w historii - wynika z danych Mixpanelu.



Według danych Mixpanelu, w użyciu jest 350 mln urządzeń z iOS. To oznacza, że iOS7 pracuje na 250 mln urządzeń. Dla porównania, Android Jelly Bean zainstalowany jest na 67% urządzeń.




Źródło tekstu: Mixpanel, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | ios

w sumie: 41
  • 0

    23. ~miramaks  2013-10-16 11:26:40  host: 89-68-160-86.dynamic.chello.pl

    a danych o JellyBean redakcja nadal nie skorygowała... 68% a nie 48%!

  • 0

    24.  2013-10-16 11:37:39

    12: przestań widzieć wszędzie propagandę, my podajemy FAKTY, suche i bez opinii. Nie jesteśmy blogiem.

  • 0

    25. ~  2013-10-16 11:38:35  host: abbg221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    23. Czyli andrut radzi sobie prawie tak dobrze z wieloma modelami co ios z jednym. No brawo. A na marginesie starsze modele niż te do aktualizacji stanowią obecnie około 2% całości.

  • 0

    26. ~  2013-10-16 11:41:12  host: abbg221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    24. Ale ja też podaję fakty. Niemal 100 milionów użytkowników ios tego nie zrobiło, więc o co Ci chodzi.

  • 0

    28.  2013-10-16 11:41:56

    miramaks: nie 68, a 45,72% dokładnie - przed chwilą sprawdziłem dokładnie. https://mixpanel.com/trends/#report/android_frag

  • 0

    29.  2013-10-16 11:44:48

    26: tyle, że nie podajesz CZEMU tego nie zrobili - kto mógł, a kto nie mógł? Kto by chciał, ale nie może ze względu na jailbreak i simlocka? Podania takich danych wymagałby merytoryczny i rzeczowy news, w którym skupiali byśmy się na 100 mln. Już rozumiesz? :-)

  • 0

    30. ~  2013-10-16 12:19:47  host: abbg221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    29. A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Ja napisałem pytania, a nie twierdzenia. W pytaniu jest zawarty fakt i tyle. Zrobiłem to przewrotnie, aby pokazać drugą stronę medalu, która wynika bezpośrednio z samego newsa. Mam chyba prawo do interpretacji. A co do Androida to podajesz dane nie z tego wykresu. Jeśli patrzymy w ten sposób to ios 7 ma 14,5% https://mixpanel.com/trends/#report/ios_frag. Czemu się zatem skupiasz na niecałych 15%?

  • 0

    31.  2013-10-16 12:29:41

    29: uuu... No i zaczynają się wycieczki osobiste. Pytania czy fakty? Dziękuję za rozmowę, to nie mój poziom.

  • 0

    32. ~  2013-10-16 12:42:29  host: abbg221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    31. Przeanalizuj co napisałeś. Podałeś procenty z jednej tabeli dotyczącej iOS i z innej dotyczącej Androida. Trzeba było podać z takiej samej. A Ty mi zarzucasz, że ja widzę propagandę sukcesu. Zatem co to jest? Albo podajesz dane rzetelnie i prowadzisz portal, albo piszesz sobie to co Ci pasuje i prowadzisz bloga. Twój wybór i nie mnie go oceniać.

  • 0

    33. ~  2013-10-16 18:17:22  host: 89-67-138-26.dynamic.chello.pl

    To pomyłka czy celowa manipulacja faktami? Android Jelly Bean ma prawie 72%.

  • 0

    34.  2013-10-16 18:20:42

    33: celowa manipulacja mówisz... Jaki efekt mielibyśmy chcieć osiągnąć? Kto nam za to płaci? Ludzie, ważcie swoje słowa!

  • 0

    35. ~  2013-10-16 19:02:12  host: 89-67-138-26.dynamic.chello.pl

    34. To czemu według Ciebie Android Jelly Bean ma 45% telefonów i wisi to od rana?

  • 0

    36.  2013-10-16 19:45:32

    35: niekulturalnie jest odpowiadać pytaniem na pytanie. Odpowiesz mi na moje, ja odpowiem na Twoje.

  • 0

    37. ~  2013-10-16 19:52:25  host: 89-67-138-26.dynamic.chello.pl

    36. No właśnie. Ja zadałem pytanie, a Ty odpowiedziałeś pytaniem, a właściwie dwoma.

  • 0

    38.  2013-10-16 20:23:44

    37: napisałeś o manipulacji, to dużego kalibru oskarżenie. Na Twoje pytanie odpowiedź znajdziesz w moich poprzednich komentarzach, nie zwykłem się powtarzać - wysil się trochę i poczytaj np. #28.

  • 0

    39. ~  2013-10-16 20:47:48  host: 89-67-138-26.dynamic.chello.pl

    38. Ale w kwestii iOS podajesz dane z tabeli "adoption". Porównać należy zatem dane dla Androida też z "adoption". Skoro jednak podajesz dla androida dotyczące fragmentacji opisane jako 'versions" to takie same dane podaj dla iOS. Tyle, że wtedy news już nie jest taki wyrazisty w stwierdzeniu" "Czyni to z tej wersji systemu najszybciej instalowaną aktualizacją w historii", nie?

  • 0

    40. ~  2013-10-16 20:50:07  host: 89-67-138-26.dynamic.chello.pl

    39. ciąg dalszy... Zwarzywszy na fakt, że problem był w komentarzach zgłaszany mam prawo sobie pomyśleć, że dane są podane przez Ciebie świadomie.

  • 0

    41.  2013-10-16 20:56:23

    40: masz rację, zmienię zaraz na 67%.

  • 0

    42. ~Darek  2013-10-16 21:17:48  host: 195.116.187.216

    I co z tego? Ja i tak nie mam iPhona :)

  • 0

    43. ~asd  2013-10-18 01:32:27  host: 178235227154.olsztyn.vectranet.pl

    Nie bardzo rozumiem te spinanie d...y o procenty i ich ułamki wręcz... Jesteście księgowymi tych - tej - tamtej firmy? Mi wystarczy wiedzieć że np. zamiast 48,97% to PRAWIE POŁOWA ma to tamto. Starczy. Czyż nie?

Dodaj swoją opinię