Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iOS, Windows Phone 7 i Android kontra... grill

iOS, Windows Phone 7 i Android kontra... grill

LuiN 14 Listopada 2010 12:02

0 0

EZ Grill zdecydował się na nietypową promocję swoich mobilnych zestawów do grillowania. Na ruszt trafiły gorące smartfony: Apple iPhone 4, T-Mobile G2 i HTC Surround.

Do rozpalenia zestawu EZ Grill wystarczy jedna zapałka, dostajemy w 100% naturalny węgiel i gwarancję, że bawimy się bardzo ekologicznie... no chyba, że grillujemy coś innego niż kiełbaski.

Tym razem mięsiwa były dość kosztowne: T-Mobile G2 to smartfon czwartej generacji za 599 dolarów, HTC Surround to jeden z pierwszych smartfonów z Windows Phone 7 wyceniony na 549 dolarów, oba przebija jednak Apple iPhone 4 za 731 dolarów. Który z telefonów smażyć trzeba najdłużej?






Źródło tekstu: EZGrill     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~jAJO  2010-11-14 12:06:44  host: dlt143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fastest, longest, iphone 4 :) haha

  • -2

    2. ~ss  2010-11-14 12:09:06  host: host-89-229-151-194.plock.mm.pl

    za glupote powinni karac...

  • 1

    3. ~adas  2010-11-14 12:23:15  host: user-46-112-218-199.play-internet.pl

    Tylko ciekawe dlaczego są porównywane systemy na tym filmiku, przecież to nie ma żadnego znaczenia... liczy się hardware :>

  • 2

    4.  2010-11-14 12:36:08

    HTC Surround najdłużej, bo był najmniej narażony na płomienie. Podpałka paliła się tylko na krawędziach, dopiero pod koniec cała się zajęła.

  • 0

    5.  2010-11-14 12:57:53

    Całkiem, całkiem :)

  • 1

    6. ~  2010-11-14 13:00:42  host: user-46-112-47-161.play-internet.pl

    Nie bali sie ze baterie wybuchna w ogniu?

  • -1

    7. ~%-)  2010-11-14 13:56:46  host: 77-254-68-82.adsl.inetia.pl

    do 6 Bali sie

  • 2

    8. ~v  2010-11-14 15:11:48  host: user-46-113-116-213.play-internet.pl

    A mnie zaciekawil alarm temperatury w iphonie. Ciekawe, czy fake :)

  • 1

    9.  2010-11-14 15:20:35

    @8 Chyba nie jest to fake. http://static.product-reviews.net/wp-content/uploads/Temperature -iPhone-4-Needs-To-Cool-Down.jpg

  • 1

    10.  2010-11-14 15:21:29

    8, 9 - taki alarm już w pierwszych iPhone'ach pojawiał się... jak się długo dmuchało suszarką do włosów;)

  • 1

    12. ~  2010-11-14 16:14:38  host: z15-16.opera-mini.net

    Ta reklama jest nielogiczna. Jak ktos pali swoj telefon to raczej zalezy mu zeby trwalo to jak najkrocej :-) No ale klienci nie kieruja sie logika a w wiekszosci staraja sie dowartosciowac.

  • 1

    13. ~adas  2010-11-14 17:36:10  host: user-188-33-4-146.play-internet.pl

    @2 - w reklamie liczy się kreatywność... fakt to już było, tylko, że z blenderem, ale pozwala się wybić ze swoimi produktami (grill). Zwykłego, tandetnego spotu w telewizji nikt by nie pokazywał na portalach niezwiązanych z produktem, a tak masz mniejszym kosztem skuteczny zabieg zwracający uwagę :)

  • 1

    14.  2010-11-14 21:34:54

    Myślę, że zatwardziali fanatycy Symbiana od razu kupią ten ołtarz, na którym spłonęła konkurencja

  • 0

    15.  2010-11-15 08:28:55

    Za mało sensownych testów znawcy przeprowadzili, żeby robić takie pierdoły... Ziew.

  • 0

    16.  2010-11-15 08:36:10

    Pani Gessler powiedziałaby na to: "Co to kur.. jest?! takie niedopieczone!!!" ;-D - test bez znaczenia merytorycznego, ale każdy z ciekawością zobaczy. Z drugiej strony sądziłem, że padną dużo szybciej.

  • 0

    17. ~cd59  2010-11-15 14:42:24  host: bpl189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najdroższy grill w historii... 1879$!

  • 0

    18. ~wit  2010-11-15 17:55:47  host: abpj188.neoplus.adsl.tpnet.pl