Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iOS 6 już do pobrania

iOS 6 już do pobrania

LuiN 19 Września 2012 21:06

0 0

apple iphone 5Apple rozpoczął udostępnianie najnowszej wersji systemu iOS dla iPhone'ów oznaczonej numerem szóstym.



Aktualizacja dostępna jest zarówno poprzez iTunes na komputerze, jak i w trybie OTA. Szerzej o zmianach jakie przynosi iOS 6 przeczytać można w tej wiadomości.





Źródło tekstu: Apple, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | ios

w sumie: 41
  • 2

    24. ~  2012-09-19 22:51:46  host: 178-37-141-242.adsl.inetia.pl

    @22 To znaczy że nie miałeś nigdy iPhone mój drogi :)

  • 1

    25. ~  2012-09-19 22:53:30  host: 178-37-141-242.adsl.inetia.pl

    @21 Nie ma sensu pisać do ludzi którzy zapewne nie wiedzą kim był Dennis Ritchie...

  • 0

    26.  2012-09-19 22:59:32

    Niestety pewnie nie wiedza, ale moga zaczac od tego, ze umarl w tym samym miesiacu co Steve Jobs - moze to ktoregos zaintryguje ;) || #22: sa zarowno na 3GS, 4 (to z wlasnego doswiadczenia) oraz 4S (znajomego), czyli przekroj iOS, przepraszam, iPhone OS 3.x do iOS 5.x :) - ale HEJ, moze 5tka to naprawi? ;)

  • 0

    27. ~:)  2012-09-19 23:08:43  host: staticline-31-183-29-137.toya.net.pl

    @PLANET... hahaha wyjdź na powietrze... powinno pomóc...

  • 1

    28.  2012-09-19 23:24:09

    Tak, o tej porze to co najwyzej wietrze pokoj, bo ide spac :) Wymysl cos lepszego nastepnym razem ;)

  • 0

    30. ~  2012-09-20 06:05:01  host: ehy123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    29, marudzisz, moze ma wszystkich glaskac po glowce? Kilka zolnierskich slow potrafi czasem zdzialac cuda, w odroznieniu od bezstresowego wychowywania. 21, tylko co to jest "doksztalcie"?

  • -2

    31.  2012-09-20 07:26:52

    Mnie się tam nowe mapy podobają, gdyż są bardziej szczegółowe niż googlowskie (chodzi o pokrycie). Dzisiaj sprawdzę jak działa nawigacja, ale na pierwszy rzut oka wygląda to całkiem przyzwoicie. A Pan z nr 21 nigdy iPhone`a w ręce nie miał zapewne, bo pisze idiotyzmy. Pomiędzy iOS a Androidem jest ogromna przepaść, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę stabilność. Jakieś 1.5 roku temu miałem SGS1 i działało to o wiele gorzej niż leciwy iPhone 3g. Dopiero zmiana softu pomogła, ale dalej to to się sypało w najmniej oczekiwanym momencie. Mój 4s zawiesił się może ze 2 razy. Powodem było safari i jakieś strony internetowe. Tak to nie mam zastrzeżeń, no może bateria.

  • -1

    32. ~IaRiCo  2012-09-20 08:13:21  host: abcu20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam w domu przeglad wszystkich systemow. Zona ma Lumie z WM, dwoch synow Xperie z Androidem, a ja ma iP4 z IOSem. Nie ma berdziej przyjaznego systemu jak IOS. To tak jak menu Nokii z czasow przed smartfonowych. Jesli nie wiesz gdzie co jest i jak dziala to wyobraz sobie jak bys chcial zeby dzialalo. I okazuje sie, ze tak jest. I tego oczekuje 99% uzytkownikow. To ze mala liczba modeli i wersji. A moze odwrotnie jaki jest cel produkowania setek roznych modeli przez tego samego producenta? Wszyscy marudza tylko z jednego powodu: MSDOS i PCety przyzwyczily ich do tego, ze wszytko wkomputerze trzeba zrobic samemu, najpierw go zlozyc , a pozniej oprogramowac, poustawiac wartosci rejestrow. Jak ktos przychodzi z gotowym rozwiazaniem to jest be. A tak naprawde tak dziala caly swiat. Ktos z was chce zagladac do kuchni zeby sprawdzac jak kucharz dla was gotuje, czy kazdy chce byc przy swojej paczce przez cala droge do adresata i sprawdzac jak jest ona transportowana itp, itd. Na dodatek forumowicz internetowy to osoba, ktora zna sie na wszystkim i zawsze wie najlepiej jak co robic. Na tym forum dyskutuje kilkadziesiat ujikalnych nickow. Nawet w porownaniu z ludnoscia samej Polski to obliczenie udzialu w populacji nie miesci sie na wyswietlaczu kalkulatora. Zostawmy specjalistom to co jest ich domena, a uzytkownicy niech beda uzytkownikami.

  • 0

    33. ~sebi  2012-09-20 08:31:16  host: 80.48.145.5

    Zainstalowałem iOS 6 na IPAD 2 i widzę same wady: 1. Gorsze mapy (np. brak obrysów budynków) 2. Gorszej jakości zdjęcia SAT w mpach. 3. Brak StreetView 4.Brak aplikacji do obsługi YOUTUBE (jest tylko na iPhone, na iPdzie wygląda tragicznie). Safari nie odtwarza wszystkich filmów (informuje o braku flasha) 5. Mniej czytelny sklem AppStore (to oczywiście subiektywna ocena)

  • -1

    34. ~Gecon  2012-09-20 09:03:04  host: klapa.denko.com.pl

    @33 jeżeli komuś potrzebny flash to instaluje przeglądarkę Puffin i po sprawie. Co do reszty komentarzy to zastanawiam się z czym wy macie problem? Narzekacie na coś czego nie macie i was nie dotyczy, macie kompleksy czy może inne problemy?

  • 0

    35.  2012-09-20 09:13:38

    Czy w kontaktach można tworzyć grupy bez zewnętrznej aplikacji, tak by potem z nich korzystać w przypadku funkcji nie przeszkadzać? Bo na razie to tylko dla ulubione funkcjonuje.

  • 0

    36. ~  2012-09-20 09:36:16  host: user-109-243-176-212.play-internet.pl

    #33 zgadzam sie w 100%

  • 2

    37. ~Kobian  2012-09-20 09:52:38  host: raskin.torservers.net

    Mój syn ma iPhona 4, ja mam Androida. Zawsze się ze mnie wyśmiewał. Dzisiaj przyszedł i mówi, że zainstalował wersję 6. Pytam - po co ? Mówi, że wreszczie może odrzucać rozmowy z ekranu blokowania. O mało nie spadłem z krzesła ze śmiechu. Pyam go - czemu mi o tym braku nie mówił wcześniej. "Bo byś spadł z krzesła ze śmiechu". I tyle w temacie iOS :).

  • 2

    38. ~Kris37  2012-09-20 09:53:26  host: 194.165.48.90

    Ehe, w szóstej wersji iOS-a jest nareszcie możliwość ustawienia dowolnego kawałka jako dzwonek. Emejzing... I przybyły 3 nowe tapety... Inkredibl...

  • 0

    39. ~guciorw  2012-09-20 11:52:48  host: 94.42.171.97

    Faktycznie iOS6 na iPad to jakiś dramat. Mapy bardziej szczegółowe no własnie się przkonałem, że kilka ulic przestało istnieć...Jakość zdjęć satelitarnych to jakaś jedna wielka porażka. Subiektywne odczucie ale mój iPad zwolnił...AppStore wygląda inaczej dla mnie gorzej. Pozostaje teraz znaleźć plusy i się z nich cieszyć :)

  • 0

    40.  2012-09-20 13:20:32

    Moze ios6 lepiej dziala na starszych modelach z mniejszymi parametrami, ale moj ip4 chodzi plynniej (choc i tak nie wiem jak to mozliwe porownując i tak juz bardzo plynnym wczesniejszym ios), rownie dobrze moze byc to efekt placebo. Ale zmiany w aktualizacji mi sie podobaja.

  • 0

    41.  2012-09-20 16:28:51

    #31: 3GS oddany juz (uzywany przez rok z hakiem), 4ka dalej uzywana - walnac tu fotki ze zdjeciem tego watku z nim i adnotacja w pasku adresu? :) Ogromna przepasc w stabilnosci MOZE sie wziac z tego, ze na Androidzie mozna wylaczyc opcje "instaluj tylko z autoryzowanych zrodel" i wtedy moga sie zaczac hocki-klocki - oraz glupoty niektorych userow, ktorzy nie mysla. Z Google Play bywa roznie, ale tak samo jest z iOS. Rownolegle uzywajac S2 i iP4, naprawde DUZO lepsze wrazenie robi ten pierwszy. I mowie tu juz systemie i funkcjach podstawowych... Sposob obslugi ksiazki kontaktowej i historii polaczen, oraz Swype do pisania - dwie najbardziej podstawowe funkcje obslugiwane sa lepiej. No i nigdy nie mialem problemow z polaczeniami glosowymi, ktore nie wynikaly z zasiegu sieci. BTW, problemu ze znikajacym zasiegiem (ktory jest w 4 i 4S, W PIATCE ZAPEWNE NIE - LUDZIE KUPUJCIE!!) tez jakby nie ma :) iP 3G dzialal zawsze wolno i niekomfortowo (dlatego wzialem 3GS, a 3G ostro wysmiewalem), SZCZEGOLNIE po zmianie softu na ostatni, teraz jest po prostu BARDZO wolno. Gratuluje cierpliwosci. Tak przy okazji - w mojej czworce co bym nie robil, bateria trzyma ledwo dzien. Wiesz, ile kosztuje wymiana na nowa? :) Wiesz, jakie sa smieszne warunki gwarancji Apple'a? Wiesz, ze trwa ona ROK? Chyba malo wiesz ;) Soft softowi nierowny na Androidzie - tak jest rowniez na iOS gdzie sa bugi oprogramowania (wyciekanie baterii na prawie wszystkich 5.x) - wobec czego czasami trzeba zainstalowac inna oficjalna wersje - to moze byc faktycznie mala niedogodnosc. Przez chwile. Trzeba pomyslec. Cholera! Co do zawieszek w Safari, paradoksalnie zdarzaly mi sie nie tak czesto, jak z dzwonieniem, o wiele bardziej denerwujace jest auto-przeladowywanie strony (wyeliminowane troche z czasem) przy wiekszej ilosci ich zaladowanych. Ale oczywiscie zdarzaly sie i nie zawsze mozna to pewnie zrzucic na kod strony, niemniej nie jest to cos, na cos bym narzekal az tak. || #30: "dokształćcie",

  • 0

    42.  2012-09-20 16:33:32

    #32: zgadzam sie. iOS jest bardzo prosty i przyjemny w dzialaniu. Jest bardzo fajny - dopoki z czasem (obstawiam pierwszy czas jako sprobowanie na wlasnej skorze iTunes) nie wpadnie sie na jego ograniczenia. Pozniej jest juz tylko gorzej. Jesli traktowac bedzie iPhone jako dumbphone, nie bedzie robilo to roznicy. Gorzej jest w przypadku rozumowania i brania go na powaznie jako smarta... Na podobnej zasadzie dziala WP (Lumia ma juz WP, a nie WM, jest spora roznica (nawet biorac pod uwage WP "6", bo to dalej WM 6.5 jest ;) ). Prostota, ale z wieloma ograniczeniami. Mnie osobiscie bardziej z tych dwoch przypada iOS, a ze wzledu na pewne plusy tego systemu (szybsze premiery i aktualizacje i mala czesc "inclusive'ow") dalej uzywam i zapewne bede go uzywac jako drugorzednego urzadzenia. Ale do tego sie ogranicze.

  • 0

    43. ~IaRiCo  2012-09-21 09:51:59  host: apn-77-115-179-174.dynamic.gprs.plus.pl

    @37 zamiast spadac z krzesła lepiej sie douczyc. W iP na zablokowanym ekranie dla przychodzacej rozmowy jednym kliknieciem klawisza power wyłącza sie dzwonek, a podwójnym odrzuca połączenie. I tyle w temacie. Usmieałem się, że mało nie spadłem z krzesła:-)

  • 0

    44. ~ada  2012-09-23 18:02:53  host: 89-77-123-49.dynamic.chello.pl

    moj ipod po upgradzie do iOS6 ZWOLNIŁ!!!!

Dodaj swoją opinię