Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iOS 4 w połowie wszystkich iPhone’ów

iOS 4 w połowie wszystkich iPhone’ów

Q! 27 Lipca 2010 09:57

0 0

chitikaSieć reklamowa Chitika poinformowała, że system iOS w wersji 4.x znajduje się już w prawie połowie wszystkich smartfonów Apple. Z Kolei system w wersji 2.x znajduje się w 1% tych urządzeń.

System iOS w wersji 4 (4.0 oraz 4.0.1) znajduje się, według Chitiki, w 49,93% wszystkich iPhone’ów (dotyczy to modeli 3G, 3GS oraz 4). Oznacza to, że wydany w drugiej połowie czerwca iOS 4 został pobrany przez niemal połowę użytkowników telefonów Apple.




System w wersji 3.x (a więc 3.0, 3.0.1, 3.1, 3.1.2 oraz 3.1.3) znajduje się w 49,04% "jabłuszek". Wersja 2.x wciąż działa w 0,99% smartfonów Apple i dotyczy to urządzeń I generacji (iPhone), dla których iOS 4 nie jest dostępny.

Źródło tekstu: chitika, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2010-07-27 10:09:05

    A w moim nie ma :P (bo nie ma JB dla 3GSa z nowym bootem :))

  • 1

    2.  2010-07-27 10:15:54

    no właśnie dlatego mnie to śmieszy. kupuje ip żeby pokazać jaki super jestem ale już złotówki czy dolara nie wydam na żaden soft tylko po cichu czekam na JB żeby móc coś sobie zainstalować. żenujące. jeśli tak kocha się swoje jabłuszko to czemu nie wspierać jego popapranego tatka w spranym golfie? wyjaśni mi to któryś z pseudo-emo-fanboyów appla?

  • 0

    3. ~jajo  2010-07-27 10:31:36  host: dlu12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aktualizacja na os4 płatna? Ja ipoda uaktualniałem za darmo zaraz po premierze systemu i naprawdę go polecam.

  • 0

    4.  2010-07-27 10:31:52

    Oj misiu misiu. Wydałem w AppStore już prawie połowę wartości iPhone'a. Ale iPoo bez JB to dla mnie dumbfon o wykastrowanych funkcjach. Nie każdy potrzebuje JB żeby zaraz wrzucać piraty, są jeszcze programy do zmiany layoutu, lockscreena, automatyczne powiadomienia, automatyczne profile, świetne SB Settings itd. Ale oczywiście najprościej jest sprowadzić wszystkich z JB do piratów....

  • 0

    5.  2010-07-27 10:42:19

    @4 bo znakomita więszkość po to właśnie to robi, nie oszukujmy się... a tak BTW skoro ci brakuje funkcji których nie ma defaultowo iP a ma je 'byle nokia' sprzed 5 lat to po co go nabyłeś wraz z kombinacjami z JB? tylko nie mów o genialnej jakości wykonania bo jeszcze kilka innych telefonów było świetnie wykonanych.

  • 0

    6.  2010-07-27 10:49:59

    Krisu 6230i Które to tak świetnie wykonane są bo zamierzam coś kupić?

  • 0

    7.  2010-07-27 10:57:18

    na dzień dzisiejszy polecić mogę s8500 wave. sam mam i jest ok, ja lubię mieć telefon metalowy i taki jest. ale jakoś nie chce mi się wierzyć że chciałbyś porzucić swoje jabłuszko... przecież wszyscy applowcy mają dewizę 'semper fi no matter what' ;P

  • 0

    8.  2010-07-27 11:21:50

    Porzucić nie porzucę bo dla mnie telefon jest dobry ale dodatkowy sprzęt mi się przyda. Jeden IP mi wystarczy. Zresztą nie traktuję go jak boga tylko telefon do rozmów i czasem słuchania muzyki. Nawiasem mówiąc też lubię telefony metalowe(dobrze wykonane i spasowane).

  • 0

    9.  2010-07-27 11:27:20

    Ha! czyli mnie nie podpuszczasz? ;) jedno jest w ip czego zawsze zazdrościłem i mnie to ciężko przez gardło przechodzi bo ip nie lubię (ale to właśnie przez ludzi którzy udawali że stają się bóstwem po zakupie;)) odtwarzacz - no bajka! wadę ma bo w kieszeni się bez wyjęcia nie obejdzie ale playerek jest super. jakość w wave podobno jest niemal dorównująca - mnie odpowiada ale ten player troszkę jeszcze musi być dopracowany, tak jak i cały soft. ale używać się da i polecam szczerze (poza wawą kupisz nówkę za 900 spokojnie, w stolycy trochę ponad z alledrogo, tylko pokombinuj). cena jest ok i tak jak mówisz - telefon to nie bóg, ma być dobry ale na tyle tani żeby nie płakać za długo po stracie, ewentualnie oddać bez żalu siostrze i wziąć kolejny :)

  • 0

    10. ~PLANET  2010-07-27 12:26:50  host: 48-to3-8.acn.waw.pl

    6230i: po co tyle zacietrzewienia ? Kazdy dokonuje jakiegos wyboru, raz lepszego, raz gorszego ;) Z wadami to najlepiej zweryfikowac empirycznie, jak wadliwy, to sie bierze konkurencje - jak nie Galaxy S, to chocby i Wave albo Beam, zreszta inne firmy poza Samsungiem i Apple tez nie spia... tylko moze troche sa troche ospale ;)

  • 0

    11. ~code  2010-07-27 14:24:30  host: 212.160.172.70

    @9 Krisu6230i - bez wyjmowania z kieszenie steruje się bez problemu; albo polecenia głosowe, albo przez przycisk na słuchawkach

  • 0

    12.  2010-07-27 15:17:02

    #5: nie ma zamiaru tu z Tobą polemizować, skoro każdego z JB sprowadzasz do złodzieja. Ja iP kupiłem z ciekawości, jak każdy inny telefon z kilkudziesięciu, które do tej pory miałem. Nie jestem fanboyem Apple'a- sam nieraz wyśmiewałem jego braki, ale to po prostu fajne urządzenie. I jakoś nie mogę się go pozbyć, bo raz, że wydałem kupę kasy na gry, a dwa, że dzieciaki mi nie pozwolą ;)

  • 0

    13.  2010-07-27 22:22:51

    Krisu 6230 pytałem się serio o telefon. Nie wiem czemu miałbym cię podpuszczać-troszkę zaufania do użytkowników IP:). Generalnie to ci powiem, że nie mogę dostać telefonu o takiej samej reakcji na dotyk jak w IP(szybkość). Podobno te najnowsze samsungi (galaxy, wave) dorównują IP ale nie mialem okazji ich testować.

  • 0

    14.  2010-07-28 06:34:56

    @ maniek: we wszystkich większych miastach, w galeriach handlowych stoją wyspy Samsunga - można się samemu przekonać, że nie dorównują. Co nie oznacza, że są złe; nie są aż tak dobre.

Dodaj swoją opinię