Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iOS 4 dla iPhone'a 3G i 3GS już dostępny

iOS 4 dla iPhone'a 3G i 3GS już dostępny

LuiN 17 Czerwca 2010 09:52

0 0

apple iphone 4Kilka dni temu do sieci trafiło oprogramowanie iOS 4 dla iPhone'ów 3G i 3GS. Do jego instalacji konieczne było użycie oprogramowania iTunes 9.2, które jeszcze nie było dostępne w wersji dla systemów Windows. Teraz mamy już komplet i tym samym możliwość swobodnego testowania nowego systemu.

Apple planował oficjalne udostępnienie aktualizacji za kilka dni (21. czerwca), niecierpliwi mogą dokonać jej już teraz. Wystarczy w iTunes nacisnąć przycisk przywrócenia oprogramowania telefonu z jednocześnie wciśniętym Shiftem, a następnie wskazać pobrany na dysk firmware i cierpliwie poczekać.




Linki do oprogramowania (uwaga, różne pliki w zależności od docelowego urządzenia) znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Apple, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 1

    10.  2010-06-17 11:30:58

    Już zasysam

  • 0

    11.  2010-06-17 11:31:23

    Krisu6230i - chyba nie rozumiesz idei JB; ściągniesz sobie Simlocka przez Android Market?

  • 0

    12.  2010-06-17 11:32:10

    Touchfocus działa na 3GS-ie podczas nagrywania wideo.

  • 0

    13.  2010-06-17 11:38:45

    LuiN - chyba Ty nie rozumiesz idei JB, której podstawowym założeniem jest odblokowanie iPhone'a aby było możliwe instalowanie aplikacji niepochodzących z AppStore. Simlock dopiero później.

  • 0

    14.  2010-06-17 11:38:52

    11, rzeczywiśćie nie rozumiem głupich idei iphonea i całego appla bo simlocka nie miałem od nowości... nie musiałem też kobinować z jailbreakami i innymi *** po prostu zabawka ta była kiedyś fajna, teraz niestety nawet avila ma macany ekran;)a do tego główna

  • 0

    15.  2010-06-17 11:40:07

    zaleta iphonea - ekran już nie jest taką zaletą bo samsungowe amoledy i super amoledy 'troszkę' lepiej wyglądają... i tu chyba nie pomoże nawet retina-bzdurny nowy wyświetlacz.

  • 0

    16.  2010-06-17 11:58:09

    Krisu6230i, lubię Cię kolego z dawnych czasów, dyskusji na forum itp. ale proszę Cię nie kompromituj się powyższymi wpisami. Pozdrawiam.

  • 0

    17.  2010-06-17 12:16:03

    16. dobra, jak będę mieć okazję pomacam i zobaczę, ale na prawdę bądźmy tochę obiektywni w kontekście marketingowych piosenek Steve'a ;) również pozdrawiam!

  • 0

    18.  2010-06-17 12:31:51

    i czemu TFT miałoby być lepsze od OLED? pomijając nieco wyższą rozdziałkę porównując do s8500 ? :|

  • 0

    19.  2010-06-17 12:43:42

    próba aktualizacji kończy się komunikatem o "niemożności aktualizacji (błąd 302)" Miał ktoś taki problem?

  • 0

    20. ~tnt0  2010-06-17 13:01:44  host: 94-75-65-39.home.aster.pl

    Bo należy z shiftem wcisnąć RESTORE a nie przyciska aktualizacji.

  • 0

    21.  2010-06-17 13:05:36

    13, bobix - sęk w tym, że JB nie daje już tyle co kiedyś. Większość istotnych aplikacji wywędrowała do tych bardziej oficjalnych form dystrybucji. No chyba, że mówisz o magicznym usunięciu opłat za aplikacje - sprawdziłem, działa, nie korzystam.

  • 0

    22.  2010-06-17 13:14:13

    Foldery są ok, tylko dlaczego można wsadzić góra 12 ikon do jednego folderu?

  • 0

    23. ~  2010-06-17 13:14:51  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    @7 na allegro są już za niecałe 3 tyś, więc nie tak źle :P są też oczywiście po 4 :D

  • 0

    24. ~  2010-06-17 13:15:14  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    ja na ios4 lub iphone 4 poczekam az bedzie JB

  • 0

    25. ~  2010-06-17 13:21:18  host: 77-255-1-33.adsl.inetia.pl

    Dzięki ~tnt0!, chyba emocje przyćmiły mi wzrok :)

  • 0

    26. ~edmund  2010-06-17 23:11:58  host: 093105117048.siedlce.vectranet.pl

    "No SIM card installed. Insert a valid SIM with no PIN lock to activate iPhone" - po wyjęciu karty SIM, z włożoną mówi ze niedobra bo ma PIN i mam włożyć taką która nie ma. Co z tym zrobić?

  • 0

    27. ~edmund  2010-06-17 23:13:08  host: 093105117048.siedlce.vectranet.pl

    Przy włożonej: "Blokada SIM. Włóż kartę SIM bez blokady PIN, aby aktywować iPhone'a".

  • 0

    28. ~edmund  2010-06-17 23:14:16  host: 093105117048.siedlce.vectranet.pl

    Dobra, poszło, po prostu długo nie mógł złapać sieci i dlatego pinu nie przyjmował ;)

  • 0

    29. ~robza  2010-06-18 08:10:49  host: 79.97.68.195

    Cześć. Próbowałem kilka razy zawsze błąd 2001

Dodaj swoją opinię