Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iOS 3.1.3 i starszy zablokowany w App Store

iOS 3.1.3 i starszy zablokowany w App Store

LuiN 20 Grudnia 2011 17:57

0 0
apple iphone 4s Użytkownicy iPhone'ów z iOS w wersji 3.1.3 lub starszej od kilku dni mają problemy z korzystaniem ze sklepu z aplikacjami Apple App Store. Apple nie komentuje sprawy.

Nie od dziś znane są sytuacje, że dana aplikacja w App Store nie chce się zaktualizować z powodu zbyt starej wersji oprogramowania w telefonie, tym razem jednak sprawa jest znacznie poważniejsza. Całkowicie zablokowany został dostęp do App Store.

Problemy trwają od 16. grudnia i dotyczą jedynie wybranych użytkowników. Problemy zgłaszają też niektórzy użytkownicy iPhone'ów 4 i 4S z iOS 5.




Źródło tekstu: redmondpie, wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24. ~SZOK!  2011-12-20 23:21:44  host: raskin.torservers.net

    Nie przestają mnie zadziwiać. Najpierw wysokie ceny iTunes, a teraz blokują starsze wersje. Cudownie! http://www.youtube.com/watch?v=S011K3l6spg

  • 0

    25.  2011-12-20 23:49:05

    Designed by Apple in California assembled in China

  • 0

    27.  2011-12-21 06:56:36

    @21 Na to wychodzi... Ale czas jest nieubłagany, i ta generacja sprzętu zapewne popadnie w niełaskę u Apple'a... :-(

  • 0

    28. ~  2011-12-21 10:33:52  host: z45-15.opera-mini.net

    dalej zostaje cydia i installous. Z reszta to nie robi jakiejś większej różnicy, większosc aplikacji i tak nie działała na 2g i trzeba było ściągać starsze wersje z installousa

  • 0

    29. ~AMSQ  2011-12-21 10:47:31  host: abpc5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @13 [...]aplikacje wciąż można pobierać za pomocą iTunes i następnie zainstalować na urządzeniu z iOS 3.1.3 poprzez synchronizację[...] Poważnie?!?!?! A nie prościej pobrać za pomocą iTunes, wysłać mailem do telefon z Symbian Anna, zdeasemblować, następnie ponownie skompilować, wysłać do chmury Apple zarządzanej przez Microsoft, nagrać na kasetę magnetofonową, skopiować na kartę pamięci microSD, włożyć kartę do iPhone'a i zainstalować. Ach zapomniałem, że gejfony nie obsługują kart pamięci. No to lipa. No to w takim razie nie ściągniecie sobie aplikacji do wyciskania sobie syfów przy pomocy świecącego ekranu iPhone'a i będziecie przez całe Święta chodzić z pryszczami na gębie. Przykro mi.

  • 0

    30. ~applefan  2011-12-21 10:50:46  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    Ci z androidem to mają dopiero przerąbne. Kupujesz fona i masz pewne, że nie będzie aktualizacji, chyba, że kupisz nowy fon z nowym androidem :)

  • 0

    31. ~AMSQ  2011-12-21 10:54:36  host: abpc5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @30 Ci z iOS, to dopiero mają przerąbane. Kupujesz pseudo fona bez obsługi Flash i masz pewne, że każda kolejna aktualizacja jest bardziej posrana od poprzedniej z jeszcze krótszym czasem na baterii.

  • 0

    32. ~AMSQ  2011-12-21 11:00:17  host: abpc5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ci którym jeszcze działa instalowanie aplikacji z AppStore niech szybko pobiorą aplikację "Stool Scanner Lite" - służy ona do skanowania stolca. Przyda wam się po świątecznej obrzerce! http://osnews.pl/aplikacja-do-skanowania-kupy-w-top-30-brytyjski ego-app-store/ Musicie mocno wetrzeć stolec w ekran iPhone'a :-)

  • 0

    33. ~applefan  2011-12-21 12:22:36  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    @31 mam IP4 i iOS 5.0.1 i wszystko chula aż miło. Dostęp do AppStore jest. Telefon mam już 1,5 roku i nie miałem niczego lepszego do tej pory. Macbook PRO polecam także - wyjątkowy lapek :)

  • 0

    34. ~AMSQ  2011-12-21 12:51:30  host: abpc5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @33 Tobie dobrze działa bateria? No to masz szczęście? Zadowolony z Mac OSX? No to Ty masz cały czas szczęście. A wiesz kto ma zawsze szczęście? A te tysiące użytkowników stwierdzających problemy z baterią. Użytkownicy iPhone są jak muchy: a tysiące nie mogą się mylić.

  • 0

    35.  2011-12-21 12:54:38

    32. Ale Ty już głupoty smarujesz w tym poście :-p

  • 0

    36.  2011-12-21 12:57:20

    27). Sławek, tak też myślałem, bo cena nówkí 4 ki, była nijak do 3GS. Abo z tym drugim nawet wydawał się opłacalny w Orange. * Pozdrawiam, spokojnych świąt.

  • 0

    37.  2011-12-21 12:58:33

    27). Sławek, tak też myślałem, bo cena nówkí 4 ki, była nijak do 3GS. Abo z tym drugim nawet wydawał się opłacalny w Orange. * Pozdrawiam, spokojnych świąt :-)

  • -4

    38. ~AMSQ  2011-12-21 13:03:47  host: abpc5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @35 Jakie głupoty? Skaner stolca, czyli Stool Scanner Lite to najprawdziwsza aplikacja. Bardzo popularna zresztą wśród użytkowników iPhone. Następnie po rozsmarowaniu całej zawartości jelita po ekranie instalują aplikację iLickIt i grają sobie w zlizywanie wirtualnych potraw z ekranu. Podobno wrażenia niezapomniane - wierzę im na słowo.

  • 0

    39. ~AMSQ  2011-12-21 13:04:46  host: abpc5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://simblog.pl/zliz-z-iphonea-potrawy-babuni

  • 0

    40. ~JOKER  2011-12-21 17:54:42  host: 81.219.62.66

    ~AMSQ hejterze miałeś chociaż w ręce Iphona 4?? Twóje wypowiedzi świadczą o tym że albo jesteś jakimś małolatem cwaniakującym przez telepolis albo po prostu nie stać cię na niego i żal ci d**e ściska. Przestań opi*****ać się przed kompem i weż się do roboty to może sobie na niego pozwolisz. A tak wogóle Android też ma "przydatne programy" np szampan dla abstynentów i ubogich xD https://market.android.com/details?id=com.btouching.android.Cham pagne&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5idG91Y 2hpbmcuYW5kcm9pZC5DaGFtcGFnbmUiXQ.. o nokii nie wspominam bo na nią nic nie ma. Jak masz tel. z androidem to otwórz sobie szampana ode Mnie xD P.S Proszę cię nie bądż takim hejterem ;)

  • 0

    41. ~asd  2011-12-22 02:21:04  host: 088156029016.olsztyn.vectranet.pl

    mam tel z androidem i dzwonię, czasem gram w nowości. SGS. Dziękuję, do widzenia.

  • 0

    42. ~Rajah  2011-12-24 00:58:43  host: adtu148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    AMSQ lol, uśmiałem się... Ja mam iPoda 1g i obawiam się ze na 3.1.3 ios to nie pójdzie :)

  • 0

    43. ~iPhone  2011-12-28 14:55:54  host: dzr222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Apple w tym momencie tak do mnie przemówiło: "Rób jallibreake i korzystaj z Cydii!! "

  • 0

    44. ~miniX  2012-01-02 20:42:32  host: 77-254-13-22.adsl.inetia.pl

    Ja byłem jednym z 'poszkodowanych' to był tylko błąd serwerów apple. Apple nie zablokowało starych softów w appstore.

Dodaj swoją opinię