Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iOS 11.4 i problemy z akumulatorem

iOS 11.4 i problemy z akumulatorem

orson_dzi 12 Czerwca 2018 08:21

2 1

apple logo

Posiadacze iPhone'ów, którzy zaktualizowali smartfony do iOS w wersji 11.4 narzekają na problemy z akumulatorem.

Problemy z akumulatorem opisywane na forach Apple'a ciężko ze sobą połączyć. W zasadzie jedynym wspólnym czynnikiem jest iOS w nowej wersji 11.4. Problemy są różne, ale do najczęstszych należy szybkie rozładowywanie się akumulatora. Dzieje się to zazwyczaj w nocy, podczas gdy smartfon jest, teoretycznie, nieaktywny. Ale były też przypadki, w których to niektóre aplikacje działające na włączonym ekranie powodowałby większe zużycie energii niż zwykle. Innym problemem są nieprawidłowe informacje na temat stanu naładowania akumulatora, wyświetlane na belce systemowej. Wszystko to dzieje się bez względu na model smartfonu i dotyczy zarówno najnowszych iPhone'ów X, jak i iPhone'ów 6.




Tak jak różne są problemy, tak są też i różne rozwiązania. Niektórym pomógł sposób na informatyka - wyłączyć i włączyć. U innych pomocne okazało się np. wyłączenie automatycznej integracji z komputerami Mac, a u kolejnych rozwiązaniem problemu było przełączenie działania Wi-F z 5 GHz na 2,4 GHz.

Warto przy tym zauważyć, że problemy nie dotyczą wszystkich użytkowników. Wielu z nich korzysta z iOS 11.4 i nie zauważyła żadnych negatywnych zmian w zużyciu akumulatora.

Źródło tekstu: discussions.apple; wł     

Dodaj do:

Tagi: ios 11.4 | ios | apple | akumulator

w sumie: 20
  • -5

    1.  2018-06-12 08:54:09

    Nieświadomy konsument czy stara babcia po 60 zawsze będzie najsłabszym ogniwem w użytkowaniu genialnych urzadzenień. Wiadomo przygłupy w ferrari czy bugatti też się zdarzają :)

  • 1

    2.  2018-06-12 08:54:52

    A tu wynik testu na pięciu modelach - na każdym bateria w 11.4 trzymała dłużej:
    http://tlp.is/hoc

  • 1

    3.  2018-06-12 08:54:59

    Hmmm... To już nie w mercedesie?

  • -2

    4. ~Jaaa  2018-06-12 08:58:18  host: bbk238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żałosne są te iphony.

  • -2

    5. ~  2018-06-12 09:15:02  host: 188.146.110.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @4. ~Jaaa

    Wreszcie ktoś tu to napisał publicznie.

  • 0

    6. ~  2018-06-12 09:15:52  host: 188.146.110.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Telepolis przeczytało na konkurencyjnych portalach. Wyspali się i z hakiem opóźnienia jednego dnia dali newsa. Nobla im za to.

  • 0

    11. ~Ela J.  2018-06-12 09:28:56  host: public-gprs383522.centertel.pl

    Szybki drenaż baterii i portfela.
    W nowym modelu klient zapłaci za poprawiony model. :-)

  • 0

    13. ~nikt  2018-06-12 09:35:02  host: tb3-183.telbeskid.pl

    Czym się rożni akumulator iPhone od baterii w pozostałych telefonach? Pisząc o innych telefonach można pisać byle jak czyli na zmianę akumulator, bateria telefonu. Pisząc o iPhone trzeba być bardzo dokładnym i profesjonalnym bo to iPhone

  • -1

    14. ~Joanna  2018-06-12 09:43:38  host: a05-08-03.opera-mini.net

    @1 napisałam o przegładarce i Cie pochwaliłam za podany model, to mnie wycieli. Miej to na uwadze. Ja Ci dziękuje przyjacielu. Zmieniam portal na ten co byłes w sobote.

  • 0

    15. ~Niezgodna Niezadowolona 7  2018-06-12 10:36:33  host: n30-02-06.opera-mini.net

    Widzè, ze pelikan jest pod scisłà ochronà,okej...
    1). wiesz co to jest genialne urzàdzenie? Najwyrazniej nie wiesz.
    To Ciè uswiadomiè:
    genialne, tzn takie, ktòre bèdzie działać zawsze dobrze bez wzglèdu na wiek konsumenta.

  • -1

    16. ~wacek  2018-06-12 11:58:27  host: dkd189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ma mo SE widać wyrażnie większy spadek baterii:-( :-( :-(

  • -1

    17. ~litwin  2018-06-12 12:16:18  host: user-94-254-128-201.play-internet.pl

    ja mam kilka ajfonów z iOS 10.4 i te kilka ajfonów strasznie drenujom mi baterie.

  • 0

    18. ~Niezgodna Niezadowolona 7  2018-06-12 12:22:11  host: n27-01-06.opera-mini.net

    A ja nie mam iphona, i nic mnie nie drenuje
    :-D
    A co do newsa: to nie wina baterii, tylko programu(misty)
    :-P

  • 0

    19. ~Pyskaty  2018-06-12 12:23:52  host: a09-05-05.opera-mini.net

    17) włóż do ajfonów baterie od xiaomi i po problemie

  • 0

    20. ~Niezgodny Niezadowolony 7  2018-06-12 14:26:20  host: user-94-254-177-37.play-internet.pl

    Ale chyba kupię też ajfona:-D :-D :-D

  • 0

    22.  2018-06-12 15:36:43

    iOS już nie jest tym czym był, kiedyś. Już chyba Android go przegonił.

  • 0

    23.  2018-06-12 16:03:19

    @1 a Ty znowu swoje, weź się rozpędź i uderz głową w ścianę. Ale z drugiej fajnie jak jest taki ktoś jak Ty, przynajmniej jest się z kogo pośmiać. Applefan też walczył ale chyba troszkę zrozumiał ;)

  • 0

    24.  2018-06-12 17:15:56

    @22: iOS 12 to powrót do 10-tki pod względem szybkości, więc źle nie jest, ale do starszych wersji i ich jakości daleko...

  • 0

    25. ~Em  2018-06-12 17:42:14  host: 188.146.6.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ja po aktualizacji mam problem taki, że iPhone sam kasuje mi wszystkie wiadomości tekstowe. Zawiesza się na chwilę, po czym mam pusto w wiadomościach. Jakieś rady? Trochę to denerwujące

  • 0

    26. ~SIALALALA  2018-06-16 10:33:20  host: public-gprs410083.centertel.pl

    Witam serdecznie,tez mialem problem ze swoja bateria w Iphone 6s,ale jedyne co Tu pomoglo to zainstalowanie ios 12Beta. Teraz trzyma baterie jak wsciekly. Kazdy narzeka ze Iphone jest dla *** ja mam na tyle rozsasku by sie nir klocic jaka marka jest najlepsza,bo kazdy dobiera telefon pod siebie. Nikomu nic do tego kto czym sie posluguje. Jest to wylacznie jego indywidualna sprawa.☺️

Dodaj swoją opinię