Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Interwencja wojewody w sprawie TP SA

Interwencja wojewody w sprawie TP SA

sirmark 17 Marca 2004 21:04

0 0

Wojewoda świętokrzyski Włodzimierz Wójcik zwrócił się do wiceministra infrastruktury Wojciecha Hałki o podjęcie działań, które wyeliminują nieprawidłowości w funkcjonowaniu Telekomunikacji Polskiej SA (TP SA) w regionie świętokrzyskim - wynika z pisma przekazanego w środę PAP.

Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach zasypywany jest skargami i negatywnymi uwagami abonentów, dotyczącymi usług Telekomunikacji Polskiej SA. Działalność tego operatora jest też tematem licznych, krytycznych publikacji na łamach lokalnej prasy.

"Mieszkańcy województwa skarżą się na złą strukturę organizacyjną TP SA. Narzekają, że nie ma wyznaczonej osoby bądź urzędu, do których można kierować zażalenia. Mówią o całkowitym braku dostępu do służb odpowiedzialnych za sprawy techniczno-reklamacyjne. Napotykają też trudności ze zdobyciem jakichkolwiek informacji o pracy operatora" - napisał wojewoda świętokrzyski do wiceministra infrastruktury, w piśmie udostępnionym w środę PAP.
Zdaniem wojewody Wójcika, "takie sytuacje nie mogą się powtarzać - to karygodne i trudne do zaakceptowania". Również sprzeczne z kampanią reklamową, która pokazuje Telekomunikację Polską SA, jako "firmę rzetelną, profesjonalną i przyjazną klientowi" - podkreślił autor korespondencji.

PAP nie udało się w środę do godz. 15.30 skonfrontować zarzutów wojewody z samooceną firmowaną przez TP SA. Odpowiedzialny za funkcjonowanie sieci telefonii w woj. świętokrzyskim dyrektor był zajęty, natomiast rzecznik prasowy w Krakowie nie podnosił słuchawki telefonu.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-123-74.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet