Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości InternetPlus w Karen Notebook

InternetPlus w Karen Notebook

WitekT 23 Czerwca 2005 12:49

0 0

Karen Notebook rozpoczął sprzedaż nowej oferty nieograniczonego dostępu do Internetu w sieci Plus GSM.

Promocja InternetPlus jest dostępna we wszystkich salonach sieci Karen Notebook w ramach stałej miesięcznej opłaty już od 49 zł netto.

Karen Notebook przygotował specjalne zestawy promocyjne składające się z notebooka, aktywacji i karty łączności bezprzewodowej w promocyjnej cenie.

Zgodnie z założeniami promocji, przy zakupie w salonie Karen promocyjnego pakietu, czyli wybranego modelu notebooka z aktywacją wybranej taryfy, klient otrzyma kartę łączności bezprzewodowej Sony Ericsson GC79 za 1 zł lub kartę Sony Ericsson GC89 za 99 zł. Klient może również nabyć ofertę InternetPlus bez zestawu promocyjnego.




Oferta, z której klienci mogą skorzystać w salonach Karen, jest tą samą, jaka dostępna jest w sieci Plus GSM od początku czerwca w dwóch wariantach – InternetPlus dla klientów indywidualnych oraz InternetPlus Biznes dla klientów biznesowych.

Oferty InternetPlus i InternetPlus Biznes zakładają nielimitowany dostęp do sieci Internet oraz do zasobów prywatnych firmy. Miesięczna opłata gwarantuje abonentowi stałą wysokość rachunku za usługę. Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest podpisanie umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM na okres 24 miesięcy.

W zależności od wybranego planu taryfowego klient ma możliwość zakupu różnych terminali umożliwiających uzyskanie dostępu do sieci Internet. Po przekroczeniu ustalonego w każdej z ofert poziomu megabajtów przesłanych danych Polkomtel zastrzega sobie prawo do dokonania zmiany parametrów technicznych dotyczących transmisji. Wyższy poziom zadeklarowanego miesięcznego zobowiązania oddala ewentualną możliwość wprowadzenia wspomnianych zmian technicznych.

Promocja trwa do 31. sierpnia z możliwością jej przedłużenia i jest ograniczona liczbą zestawów promocyjnych.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet